Symbian Çok Kolay Hack [AŞIRI BASİT]

Sponsorlu Bağlantılar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Çok Kolay Hack [AŞIRI BASİT]
Her Zaman Yapma İstediğimiz Fakat Yapamadığımız Şey (Hack) İ Size Anlatacağım. Öncelikle
1= Zip İçinden Symantech Symbian Hack Uygulamasını Kuralım.
2=Sırasıyla Options>Antivirus>Quarantina>Restore All Yapıyoruz.
3=Sonra Bu Uygulamayı Silip Rom Patcher Ve Xplore Yi Kuruyoruz.
4=Xplore Ye Girip Hangi Hafızaya İndirmişsek O Zip E Xplore İle Girip İçindeki İnstallServer 1.7+ Yı C Hafızasının Patches Klasörüne Çıkarıyoruz.
5=Sonra Rom Patcher E Girip Oradaki Bütün Yamalsarı Yeşil Hale Getirip Hepsine Options>Add Auto Yapıyoruz.
6=Ve İş Bitti Doğrulamak İçin Zip İn İçindeki Yetkiler Uygulamasını Kuruyoruz. Eğer Kurarsa Olmuştur. Kurmazsa Tekrar Yapmayı Deneyin.
NOT=ROM PATCHER VE SYMANTECH SYMBİAN HACKİ C HAFIZASINA KURUN.

• Beğen
Tepkiler: efsane-1180, MAERKEK, Cadillac34 ve 1 kişi daha

lazye

lazye

Üye
:tşk:

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Hala Symbian kullanan var mı :hmmm

Jan

Jan

Üye
Nortonu yuklerken sertifika hatası veriyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nortonun hangi sertifikaya ihtiyaç duyduğunu bulmak gerek . İç yapısında yazabilir . Sonra o sertifikanın güncel olanını bulup telefona yükleyip yeniden denemek gerekiyor. Ben diyorum ki Nokia online Ca II veya Ca III .der adlı sertifikalar olabilir . Bunları bulan olursa haber etsin.

Jan

Jan

Üye
Bulabilirsem çok iyi olacak uygun sürümü deneyerek mi baksam acaba ?

Jan

Jan

Üye
tarihi değiştirerek nortonu yüklüyorum ve hack işlemini gerçekleştiriyorum fakat sonrasında bir tema yüklemeye çalışıyorum ama hala sertifika hatası veriyor :(

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
tarihi değiştirerek nortonu yüklüyorum ve hack işlemini gerçekleştiriyorum fakat sonrasında bir tema yüklemeye çalışıyorum ama hala sertifika hatası veriyor :(
Symbianlarda sertifikalar nasıl görüntülenir bilmiyorum fakat bir java telefondan sertifikayı şunun için kullan seçeneklerinde uygulama imzalama hakkının sadece Nokia Ca II .der adlı sertifikanın sağladığını gördüm . Sizde kendi telefonunuzdan bakabilir misiniz ?

PALA.

PALA.

Üye
@Jan yükle evolsu geç, uğraştığın zamana yazık. Evolsu beğenmiyorsan bişey diyemem tabiki :)
S^3 için Ayarlar > Telefon > Telefon yönetimi > Güvenlik ayarları > Sertifika yönetimi > Yetki sertifikaları, kısmında bulunur.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Rompatcher yükleyip Installserver yamasını aktif etmek gerekir. Bu saatten sonra olmaz diye birşey asla olamaz, 5 - 6 farklı yöntem açıldı sitemizde.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Maxicep.com dakiler işe yaramadıysa N8 FanClub sitesindede anlatılmış. Son çare o siteye bakarsın.

Jan

Jan

Üye
ben :/

• Beğen
Tepkiler: Blue023
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
hafıza kartı başka anahtar ile şifrelenmiş.şifreyi çözmek için anahtarın içe aktarılması gerekir.aktarılan anahtar geçerli anahtarın yerini alacak Devam? evet hayır seçenekleri yazıyor
sonrada hafıza kartı kullanılamaz geçersiz anahtar uyarısı çıkıyor

bu menü ayarlar-telefon-telefon yönetimi-güvenlik ayarları-şifreleme,de çıkıyor

not 2:telefona hafıza kartını takınca açıldıkdan sonra bu menü çıkıyor karşıma.

NOT 3 telefonu hack yapmadan önce 32 gb orjin sandisk ultra kartta ağzına kadar veri doluydu ama çalınmaya karşı kimse kullanmasın diye telefonda şifrelemiştim nasıl düzeltebilirim eski orjinal güncellemeye dönsem bir şey değişirmi?

ORJİNALE NASIL DÖNEBİLİRİM ??
CFW,DEN OFW,YE FP2 SON GÜNCELLEMEYE
RED 808
059M7J8
RM-807
113.010.1508
OLANA DÖNMEK İSTERİM

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Symbian Downgrade mevzusu vardı.

• Beğen
Tepkiler: infazcı-konan
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Her Zaman Yapma İstediğimiz Fakat Yapamadığımız Şey (Hack) İ Size Anlatacağım. Öncelikle
1= Zip İçinden Symantech Symbian Hack Uygulamasını Kuralım.
2=Sırasıyla Options>Antivirus>Quarantina>Restore All Yapıyoruz.
3=Sonra Bu Uygulamayı Silip Rom Patcher Ve Xplore Yi Kuruyoruz.
4=Xplore Ye Girip Hangi Hafızaya İndirmişsek O Zip E Xplore İle Girip İçindeki İnstallServer 1.7+ Yı C Hafızasının Patches Klasörüne Çıkarıyoruz.
5=Sonra Rom Patcher E Girip Oradaki Bütün Yamalsarı Yeşil Hale Getirip Hepsine Options>Add Auto Yapıyoruz.
6=Ve İş Bitti Doğrulamak İçin Zip İn İçindeki Yetkiler Uygulamasını Kuruyoruz. Eğer Kurarsa Olmuştur. Kurmazsa Tekrar Yapmayı Deneyin.
NOT=ROM PATCHER VE SYMANTECH SYMBİAN HACKİ C HAFIZASINA KURUN.

LİNK KIRIK BU HATAYI ALDIM Bedirhan

Üzgünüm... Ulaşmaya Çalıştığınız Dosya Artık Bu Sitede Bulunmuyor... :(

Dosya birçok sebepten dolayı silinmiş olabilir..

Bunların başlıca sebepleri şunlar olabilir:
  • Dosya uzun bir süre hiç indirilmediği için silinmiş olabilir,
  • Dosya, yükleyen tarafından silinmiş olabilir.
  • Ya da dosya bizim tarafımızdan site kullanım şartlarına uymadığı için silinmiş olabilir... Bunun için üzgün de değiliz! dosya.co sitesi kişilik haklarına, telif haklarına ve kullanım şartlarımızda belirtilen tüm şartlara oldukça saygılı bir sitedir. Ve bu konuda maalesef hiçbir tavizimiz bulunmamaktadır.

Üst Alt