HTC One V Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
HTC One V Root Yapma
Merhaba arkadaşlar bu makalemde siz değerli maxicep forum takipçileri için HTC One V root atma işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım. Bu yazıda yer alan işlemler sonucunda cihazınız root yetkisine sahip olacak ve cihazınıza supersu uygulaması yüklenecektir. Bu konuda yer alan işlemler sonucunda HTC One V cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hatadan dolayı ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• HTC One V root atma işlemlerine başlamadan önce mutlaka cihazınızın yedeğini almanızı tavsiye ederim. ( her ihtimale karşı )
  • Cihazınızın bootloader kilidi açık olması gerekmektedir. Eğer kilit açık değil ise BURAYA tıklayın ve HTC One V bootloader kilidi açın.
  • Ayarlar menüsüne girin ve geliştirici seçenekleri menüsünden usb hata ayıklama ayarını aktif hale getirin.
  • Bilgisayarınızda HTC One V driver dosyalarının kurulu olduğuna emin olun.
  • Cihazın pilinin en az %50 seviyesinde olmasına dikkat edin.
  • tıklayın ve HTC One V root dosyalarını bilgisayarınıza indirin.
  • HTC One V telefonunuzu tamamen kapatın.
  • Ses kısma + güç tuşu bu iki tuşa aynı anda basılı tutun karşınıza hboot menüsü gelecektir.
  • Daha sonra bir kere güç tuşuna basın artık cihazı fastboot mode almış olacaksınız.
  • Sonra indirdiğiniz root dosyasını açın ve install-superboot-windows.bat dosyasına tıklayın.
  • Cihazınız yeniden başlayana kadar bekleyin.
  • Cihazınız yeniden başladıktan sonra menüyü kontrol edin ve supersu uygulamasının yüklenip yüklenmediğine bakın.
  • Marketten root check benzeri uygulamalar indirerek root olup olmadığını kontrol edin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: lazye

lazye

lazye

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt