J710FQ Root Dosyası Bulamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
J710FQ Root Dosyası Bulamıyorum
İnternette o kadar aramama rağmen j7 2016 serisinin j710FQ modeline ait root dosyası bulamadım. F, FN, GN serilerine falan var ama buna yok. Eğer bu telefonu rootlayıp kullanan varsa bana j710FQ root dosyalarını verebilir mi?

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
İnternette o kadar aramama rağmen j7 2016 serisinin j710FQ modeline ait root dosyası bulamadım. F, FN, GN serilerine falan var ama buna yok. Eğer bu telefonu rootlayıp kullanan varsa bana j710FQ root dosyalarını verebilir mi?
f serisi için bulamadım kardeşim yardımcı olabilir misin?

• Beğen
Tepkiler: wrongroad
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
J7 rootlanamıyor yazılım korumasından dolayı smart switch ile temiz güncel yazılımı kur ben konu açmıştım ordan bakabilirsin.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
J710fq nun çözümü bu video da arkadaşlar kernel kurmadan buradaki yapılam şekilde twrp yi kurun. Batarya sökmek dahil birebir yapın. Yoksa kurulmuyor. Oem kilidini de açmayı unutmayın.

Kernel atınca sorun çıkarıyır tel. Nete girmiyor. O yüzden kernelsiz kurulacak. Supersu dosyasy ise hafıza kartına atılacak öyle yüklenecek.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
J710fq nun çözümü bu video da arkadaşlar kernel kurmadan buradaki yapılam şekilde twrp yi kurun. Batarya sökmek dahil birebir yapın. Yoksa kurulmuyor. Oem kilidini de açmayı unutmayın.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
QtyXKtbrmw

Kernel atınca sorun çıkarıyır tel. Nete girmiyor. O yüzden kernelsiz kurulacak. Supersu dosyasy ise hafıza kartına atılacak öyle yüklenecek.
Bence uğraşmaya değmez telefonu daha da çalışmaz hale getirebilir smart switch ile telefona hiç uğraşmadan sıfır yazılımını kurun. Ayrıca garantisini de götürmeyin.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Bir root dan bahsediyoruz. Yazılım atmaktan değil. Yazılım işi kolay zaten

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bir root dan bahsediyoruz. Yazılım atmaktan değil. Yazılım işi kolay zaten
Tamam bende ondan bahsediyorum zaten. Ben de telefonumu rootlamak istedim ancak telefonu flashladıktan sonra bir daha açılmadı. Ayrıca eğer telefonu download moduna alamadıktan sonra nasıl yazılım yükleyeceksin? Samsung telefonlarına koruma koymuş oem kilidini ben de açtım ve rootlayamadım telefonu. Videoyu kontrol et çalışmıyor.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Benin telefon j710fq ve bu şekil rootladım. Xposed supersu ve diğer herşey kurulu. Bataryayı sökeceğin zamanı yakalamak önemli. Yoksa twrp kurulmuyor. Oem de hep açık kalacak. Kapatırsan tel açılmıyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim anladım da video çalışmıyor?

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Dur düzeltim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Daha önce rootlamayı denedim az kalsın telefondan oluyordum tekrar riske girmek istemiyorum. Rootlama isteme sebebimde Modern Combat 4 çalışmıyor grafikler bozuk bir tane yazılımla grafikler düzeltiliyor ona da root gerekiyor. Yoksa rootlamakla işim olmaz eski telefonlarımı bu yüzden bozdum.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Kerneli yüklemeseydin

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kernel derken anlatılan ne varsa kurdum telefona şu anda sorunsuz kullanıyorum kerneli kurunca bir sorun olmaz sanırım? Zaten çok rootlu tutmıcam telefonu smart switchten tekrar sıfırlıcam orjinal yazılımına geri döneceğim.
Kernel yüklenmesi bir sorun oluşturacaksa söyle telefonu sıfırlayayım.

• Beğen

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Çalışıyorsa sıkıntı yok. Ben kurmadım ama.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ya ben o kernel muhabbetinden anlamam videoda ne yaptıysa adam aynısını yaptım şansıma rootlandı telefon daha önce denediğimde brick olmuştu. Neyse şu anda bir problem yok sorunsuz kullanıyorum tekrar teşekkürler.

• Beğen

LossTreasure

Üye
Merhaba
Anlatıldığı üzere herşeyi yaptım. Fakat şuan telefonum açılmıyor,

Doğrulama başarısız
Cihazınız yeniden başlatılamıyor.
Bütünlük doğrulaması başarısız.
Cihazınızı varsayılan fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekiyor. Bu işlem tüm verilerinizi silecek.
Sıfırla

Ekranı geliyor.
Fakat sıfırlamaya da basıyorum sıfırlamıyor, hiç bir şekilde geri dönüş sağlayamıyorum..!

arslan3332

arslan3332

Üye
video da root islemi yapilan telefon android 6.0.1 senin telefonun da 6.0.1 sürümünde mi ?

Misafir - 785664

beyler benim telefon modeli: SM-J710FQ android sürümü....8.1.0 bu videonun sahibi youtube'da SM-J710FQ bu model için olur mu diyenlere brick olur telefonnunuz demiş..? yapmalımıyım sizce.. sıkıntı benim youtube felan tıklıyor acılmıyor logosunda kalıyor.. sonra uygulamayı kapat yada beklet secenekleri cıkıyor yardım ederseniz sevinirim.

arslan3332

arslan3332

Üye
Telefonunda stock rom yani orjinal yazılım mı yüklü eğer yüklü ise youtube uygulamasının eski stabil sürümlerini denedin mi bu sorunun sadece youtube uygulamasında mı geçerli bunun gibi sorunlardan dolayı mı root yapmak istiyorsun

Üst Alt