NetQin Mobile Security 5.6.6 Pro s60v5 s60^3

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
NetQin Mobile Security 5.6.6 Pro s60v5 s60^3
NetQin Mobile Security is a total mobile security solution, protecting your device from viruses, malware and spyware, while keeping your system running at optimum speed. Our award-winning twin-engine technology (cloud + client) provides fast and effective virus scanning and removal to keep your system free of viruses and malware. This app also includes Contacts Back-up and Anti-Lost to help you locate your phone if it’s lost or stolen. NetQin Mobile Security is certified by West Coast Labs Checkmark. Compatible with S^3 / Anna / Belle Smart Phones. Anti-virus Scan, detect and kill viruses with award winning twin-engine (Cloud + Client) anti-virus scanning technology! Now packed with multiple scanning options (One- touch scan, Full scan, Scheduled scan, Real-time protection)! Enjoy browsing with the assurance that malicious websites rendered in the browsers are being block, and malicious URLs in messages with remote control-like functions,providing worldwide protection for financial losses and privacy leakage. ‘Anti-lost’ allows users to locate a lost phone,sound an alarm on it, and trace where exactly it is. If the user gives up on the possibility of getting the device back, the content on the phone can be completely deleted via simple remote commands sent to the phone.
*Traffic Monitoring With expensive data rates and wanting to get the most out of a smartphone, people often go over their monthly data limit, resulting in unexpected high phone bills. With this new feature, real-time info of data usage on your device and cap a maximum data usage limit to make sure you never go over your limit. *Contacts Backup Backup and restore contacts to an SD card or to server. This allows users to retrieve their complete contact list to the same or a different device, making sure the loss of a device does not equate to the lost of precious contacts.

ARKADASLAR UNUTMAYIN TAM YANI PRO SURUMDUR

TESEKKUR ETMEYI UNUTMAYIN

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: enel_ekrem, NAMIIK, kentlepixr ve 1 kişi daha

asigsasi

asigsasi

Üye
paylaşım için teşekkürler :)

Jan

Jan

Üye
Tşkler

• Beğen
Tepkiler: Marco Laren

prof248

Üye
Teşekkürler,

SeLFISH

SeLFISH

Üye
Bu program benden 5 TL ücret kesti ??

omer.talha

omer.talha

Üye
hatsız moda alıp yükleyin

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
hatsız moda alıp yükleyin
bunu konuya not şeklinde belirtsin ki kimsenin parası gitmesin :)

örnek olarak

NOT= Yükleme yapmadan önce Telefonu Hatsız Moda alın ki para kesilmesin

@Marco Laren duyurulur :)

omer.talha

omer.talha

Üye
bunu konuya not şeklinde belirtsin ki kimsenin parası gitmesin :)

örnek olarak

NOT= Yükleme yapmadan önce Telefonu Hatsız Moda alın ki para kesilmesin

@Marco Laren duyurulur :)
yorumu düzelteyimmi yoksa ?

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: omer.talha
omer.talha

omer.talha

Üye
niye ki senin yorumun da eksi bir durum söz konusu değil :) sen bu programı yükledin ve para gitmedi ise senin demiş olduğun yöntem ile harika derim :)
programa giriş yapıldığı anda kısa mesaj atıyor HATSIZ MODDA mesaj gönderilmediği için 5 tl cebinde kalıyor.. Olay bu

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
BRKTNL

BRKTNL

Üye
:tşk: Usta

SeLFISH

SeLFISH

Üye
Keşke en başta belirtilseydi hatsız modda yüklenmesi gerektiğini.Gitti bi servise üye oldu Türkcellde görünmüyor bu servis cok sahtekar birşey. Şikayetvar.com sitesinde de birçok şikayet var hakkında bende bu konudan nasibimi aldım malesef. Müşteri hizmetleri numarasını zor buldum gelen mesajtaki numara da sahte internet üzerindem buldum ve sanırım sürekli para çekiyor Türkcelli aradıgımda oyuna abone olmuşsunuz burdan servisi iptal edemiyoruz diyor. Birkaç saat uğraştım buldum ve servisi iptal ettirdim. Paylaşıldıgı anda kurulum bilgileri yazılsaydı keşke. Her ihtimale karşı birdaha indirmem zaten :D Neyse paylaşım için teşekkürler :)

enel_ekrem

enel_ekrem

Üye
ingilizce yazısını türkçe verelimde anlaşılsın inşallah..
NetQin Mobile Security, toplam mobil güvenlik çözümü en yüksek hızda çalışan sistem tutarken, virüsler, malware ve casus yazılımlara karşı cihazınızı korur.
Ödüllü çift motor teknolojisi (bulut + istemci) virüs ve malware ücretsiz sistem tutmak için hızlı ve etkili virüs tarama ve temizleme sağlar.
Bu uygulama aynı zamanda kaybolması veya çalınması durumunda telefonunuzu bulmanıza yardımcı olmak için Temas Back-up ve Anti-Kayıp içerir.
NetQin Mobile Security, West Coast Labs Checkmark tarafından onaylanmıştır.
S ^ 3 / Anna / Belle Akıllı Telefonlar ile uyumludur. Anti-virüs tarama, tespit ve çift motorlu (Bulut + Client) anti-virüs tarama teknolojisi ödüllü ile virüsleri öldürmek! Şimdi birden fazla tarama seçenekleri (Bir- dokunmatik tarama, fu ll tarama, Zamanlanmış tarama, gerçek zamanlı koruma) ile dolu! mali zararlar ve gizlilik sızıntısı dünya çapında koruma sağlayan, uzaktan kumanda gibi fonksiyonlara sahip mesajlarda tarayıcılarda render zararlı web sitelerine blok ediliyor güvencesi ve kötü niyetli URL'ler ile tarama keyfini çıkarın.
'Anti-kayıp' Kullanıcılar, bir kayıp telefonunuzu bulabilmesi üzerinde bir alarm sesi ve nerede olduğunu tam olarak takip etme imkanı vermektedir.
Kullanıcı geri cihazı alma olasılığı üzerinde verirse, telefonda içeriği tamamen telefonunuza gönderilen basit uzaktan komutlar ile silinebilir.
* Pahalı veri hızları ve bir akıllı telefon en iyi isteyen ile Trafik İzleme, insanlar genellikle beklenmedik yüksek telefon faturaları ile sonuçlanan, kendi aylık veri sınırı üzerinden gitmek.
Bu yeni özellik sayesinde, gerçek zamanlı cihazınızda veri kullanımının bilgi ve size sınırın üzerinde asla emin olmak için bir maksimum veri kullanım limiti kap.
* İletişim Yedekleme ve SD karta veya sunucuya kişileri geri. Bu değerli kişileri kayıp denk olmayan bir cihazın kaybı emin, kullanıcıların aynı ya da farklı bir cihaza kendi eksiksiz iletişim listesini almak için izin verir.

Jan

Jan

Üye
Teşekkürler dostum..

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Arkadaşlar bende nokia n8 im için Netqin in yeni sürümlerinden birini,galiba ya 5 li bir şeylerdi, indirdim bu siteden,maxicep ten.Hatsız mod açıkken wifiden programı tam sürüm yaptım.Faturayı wifi faturasına eklerler mi yoksa hatsız sürümden ve wifi den güncellediğim için hiç bir şey olmaz mı?Yardım ederseniz sevinirim.

sahillere

Üye
TŞKR

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Açıklama Mükemmel :D
Arkadaşlar bende nokia n8 im için Netqin in yeni sürümlerinden birini,galiba ya 5 li bir şeylerdi, indirdim bu siteden,maxicep ten.Hatsız mod açıkken wifiden programı tam sürüm yaptım.Faturayı wifi faturasına eklerler mi yoksa hatsız sürümden ve wifi den güncellediğim için hiç bir şey olmaz mı?Yardım ederseniz sevinirim.
Seri Nolarını Filan Bulursun Netten Vardı Sanki.Yani ****** Number

Üst Alt