tek tek seçildi dallllllllllll :) // ÖN İZLEMELİ

Sponsorlu Bağlantılar

farukkurnaz

Üye
teşekkürler sağol

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7

ahmerbal

Üye
teşekkürler

• Beğen
by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
:tşk:

• Beğen

4705163

Üye
teşekkürlermahocoli sanırım çevrimçisin sana bir soru soracağım resim falan yüklüyor sunuz konuya nasıl yükleniyo

• Beğen

bizfarkederiz

Üye
kardesim hizmet boyle olur emegine çok tesekkurler eline saglık.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi

Sağol kardeşim kimisinin linkleri gitmiş pc yok düzeltemedim kaldı öyle

geveze_52

geveze_52

Üye
saol kardeş

• Beğen
orhansu.1991

orhansu.1991

Üye
:tşk:

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
gta sa da hata var ve açınca gta 4 yazıyor

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
siteyi ilk açınca oops diyor ama sonradan restarting diyip indiriyor az daha link kırık diyecektim :)
bu arada fifa 08 N8 de açılmıyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kategori s60v3, cihazın ise S^3.

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
siteyi ilk açınca oops diyor ama sonradan restarting diyip indiriyor az daha link kırık diyecektim :)
bu arada fifa 08 N8 de açılmıyor

Kategori s60v3, cihazın ise S^3.

Arkadaşlar öncelikle belirttiğim gibi bu oyunlar 240*320 için yani nokia n73 s60 v3 için..
Bu konuyu Pc varken açmıştım. ama sonradan Babam Pc yi kırdı :) Sonra bu konuda böyle kaldı güncelleyemedim.
Yani pc olsa güncellerdim. Ki pc şuan olsa babam yine kırar..

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Arkadaşlar öncelikle belirttiğim gibi bu oyunlar 240*320 için yani nokia n73 s60 v3 için..
Bu konuyu Pc varken açmıştım. ama sonradan Babam Pc yi kırdı :) Sonra bu konuda böyle kaldı güncelleyemedim.
Yani pc olsa güncellerdim. Ki pc şuan olsa babam yine kırar..
kırma sebebi nedir?
bu arada mobilden güncelleme şansın yok mu?

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
kırma sebebi nedir?
bu arad mobilden güncelleme şansın yok mu?

Mobilden zor. Çünkü evde internet yok. amca oglunun kine giriyom wifi 1 2 nokta çekiyo. Pc nin kırılma sebebi. Ben hep teknoloji elektronik şeyleri severim. Hatta liseye giderkende elektronik okucaktım. Babam baska okula gönderdi vs.. sonradan okulu bıraktım. Pc yide hani dedim ya teknoloji elektronik seylere merakım var. Pc ilk defa gelmiş 1 sene sonra çok kurcalıyom diye kırdı,
Oysa onun düşündüğü gibi boş işler yapmıyodum. Büssürü şey öğreniyodum öğrendim. Ve bilgisayardan hırsımıda aldım yani merakımıda tam olarak gideremedim kaldı öyle..
Yaw zaten nokia symbian öldü yazılım dosyaları artık yok.. git al bitane android telefon. ikinci el 180 lira ile

• Beğen
Tepkiler: TheStRoNg

Liquid Glass

Kapalı Hesap
Mobilden zor. Çünkü evde internet yok. amca oglunun kine giriyom wifi 1 2 nokta çekiyo. Pc nin kırılma sebebi. Ben hep teknoloji elektronik şeyleri severim. Hatta liseye giderkende elektronik okucaktım. Babam baska okula gönderdi vs.. sonradan okulu bıraktım. Pc yide hani dedim ya teknoloji elektronik seylere merakım var. Pc ilk defa gelmiş 1 sene sonra çok kurcalıyom diye kırdı,
Oysa onun düşündüğü gibi boş işler yapmıyodum. Büssürü şey öğreniyodum öğrendim. Ve bilgisayardan hırsımıda aldım yani merakımıda tam olarak gideremedim kaldı öyle..
Yaw zaten nokia symbian öldü yazılım dosyaları artık yok.. git al bitane android telefon. ikinci el 180 lira ile
Geçmiş Olsun.

RoGue34

RoGue34

Üye
saolasin kardesim cogu calisiyo

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Hala çalışıyosa çok iyi :)
Android olsaydı bu uygulamalar hepsini yenilerdim. Nokia eski telefonları öldü ya hala çoğu çalışıyosa iyi :)