SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Önceki adımlarda Open4All yamasını aktif edilmesi ve X-ploreden gizli klasörleri gösterme var onları yaptın mı ?
yapmadım abi
smdi nereye atıcam bu sys yi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Şimdi yazmama gerek yok bence, konuda tane tane yazıyor adımlar, adım adım yaparsan hiçbir sorun oluşmayacaktır, milyonlarca insan yapmıştır bunları sadece yavaşca yaparsın.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Şimdi yazmama gerek yok bence, konuda tane tane yazıyor adımlar, adım adım yaparsan hiçbir sorun oluşmayacaktır, milyonlarca insan yapmıştır bunları sadece yavaşca yaparsın.
3-4 defa denedim olmdı pff tek onda takıldkm vlla

bizimköylü

bizimköylü

Üye
işe yaradı :)

ametdurmaz

Üye
tesekkurler yaptım ama rom patcherdakiler aktif mi olacak

aliyevmurad

aliyevmurad

Üye
Azerbaycandan Selamlar
Kardes Cok Tesekkurler Nokia C7 calisti
Indirilmeyen Hata veren Oyunlar programlar indirildi Cok Sagol :tşk:

prowindows62

Üye
Norton kurulumu sırasında süresi geçmiş sertfika hatasını alanlar için, cihazın ayarlarına girip yılı 2013 yapın, hack sonrası tekrardan önceki yıla döndürün işte bu kadar basit.

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: gonyalı, DeV/AsA ve MAERKEK

Huseyin044

Üye
önceikle hatasız hack işlemini gerçekleştirmek için dikkat etmeniz gereken tek birşey var...
hack işlemini "ezbere yapmayın" ve sırasıyla adımları takip edin...

not: konuyu hack yapmakta zorlananlar için açtım faydası olacağını düşünüyorum

1) NortonBelleRefreshHack.sis uygulamasını kurun [ekten 1 nolu dosyayi indir]

2)
Uygulamayı açın ve seçenekler - AntiVirus - Quarantine list seçin, 3 adet dosya çıkacak...

3) Seçenekler - Restore all seçin ve gelen soruya Evet seçin

4) Uygulamadan çıkın ve NortonBelleRefreshHack'i kaldırın

5) xplore sisx uygulamasını yukleyin ve ayarlar gizli dosyaları görünür yapın- dil olarak turkçe seçin [alttan indir]
xplore ayarlar resimli anlatım konunun altında

https://www.maxicep.com/forum/attac...0-s60v3s-1s-3-signed-resmi-turkce-sis.184452/

6) RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx uygulamasını telefon hafızasına kurun [ekten 2 nolu dosyayi indir]

7) xplore ile ekten indirdiginiz 3 nolu zip icindeki patches isimli klasoru c ana dizine birakin
[ekten 3 nolu dosyayi indir]

8 ) Uygulamayı açın ve sırayla Open4All ve
Installer Server'in üstüne gelip Options - Add to auto deyin. Telefonunuzu kapatıp açın

9) İnstallserver zip içindeki "sys isimli klasörü" xplore ile c ana dizine bırakın [ekten 4 nolu dosyayi indir]

10) tekrar Rompatcher'ı açın ve İnstallServer Refresh yamasını etkinleştirin.

11) Son olarak tekrar Rompatcher'ı açın ve İnstallServer Refresh yamasını etkinleştirin...

12) şimdi ekten nımbuzz ısımlı ımzasız uygulamayı yukleyin, yukleme işlemi sorunsuz gerçekleşirse hack işlemi başarılı olmuş demektir...

xplore nasıl ayarlanır
resimleri takip edin

resimleri orjinal boyutta görmek için üzerine tıklayın

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

RomPatcher öncesi ve sonrası

hack ne işe yarayacak? unsigned uygulamaları, içeriği modifiye edilmiş uygulamaları ve telefonunuz için gerekli modlamaları yapabilmeniz için ilk aşamadır ve pişman olmayacağınız tek modlamadır :) cihazınızı başarıyla hacklediniz ve şimdi hangi modları uygulayabilirsiniz alttaki linke tıklayın s-3-sistem-modlama/flash-gerektirmeyen-modlar-index
bazı uygulamalarda Yuklenemedi hatası alırsanız

rompatcer uygulamasına girip yamaları kapatın yani mavi konuma getirin ve uygulamadan çıkın...
sonra yuklenemedi hatası aldığınız uygulamayı tekrar yukleyin [internet bağlantınız açık olmalı]
iap bileşeni eksik uyarısı!!
bu şekilde bir uyarı alırsanız alttaki konuyu ziyaret ederek sorununuzu çözebilirsiniz
iap-bileseni-iap-installer-denenmistir-qt-yamasi
yerleşik bileşen hatası alıyorsanız
yuklemek istediğiniz uygulama cihazınızda bulunuyor demektir, çakışan dosyalar var [buyuk olasılıkla widget yuklemeye çalışıyorsunuz]
çözüm
1] sis editor uygulaması ile uygulamanın butun dosyalarını çıkartıp klasörleri xplore ile c ana dizine atıp restart yaparsanız
uygulama yuklenmiş olacaktır
2] cihazınıza joslogh mod yapabilirsiniz ve görsel olarak bir çok değişiklik yapabilirsiniz sis dosyası yuklemenize gerek kalmaz sadece mif dosyaları ile çözüme ulaşabilirsiniz. alttaki linkten 10 dakika içinde joslogh mod yapabilirsiniz.
joshlog-mod-e-c-yapimi-belle-refresh-fp1-fp2-avkon2-mif-kullanimi-resimli-anlatim-01-11-2012
konudan yararlanabilecek telefonlar:
Nokia 500 Refresh Hack
Nokia c6 01 Refresh Hack
Nokia N8 Refresh Hack
Nokia E7 Refresh Hack
Nokia E6 Refresh Hack
Nokia X7 Refresh Hack
Nokia C7 Refresh Hack
[/B]
dostlar merhaba 2022 yılından :) c6 01 telefonda hack işlemi için norton kurmaya çalışıyorum ama sertifika hatası veriyor kurulmuyor. Çözümü var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.

gonyalı

gonyalı

Üye
dostlar merhaba 2022 yılından :) c6 01 telefonda hack işlemi için norton kurmaya çalışıyorum ama sertifika hatası veriyor kurulmuyor. Çözümü var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.
Norton kurulumu sırasında süresi geçmiş sertfika hatasını alanlar için, cihazın ayarlarına girip yılı 2013 yapın, hack sonrası tekrardan önceki yıla döndürün işte bu kadar basit.

• Beğen
Tepkiler: Huseyin044

Huseyin044

Üye
Dostum cevap için teşekkürler. Denedim ama yine olmadı.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Huseyin044

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt