\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47
fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Arkadaşlar benim telefonum lg k 10
LG-K-430-TR modeli root ve rom atmak istiyorum. Bilgisayar olmadan telfondan.
Ama root ve rom atmaktaki amacım otg desteğinin gelmesi için. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla.

palandokenler

palandokenler

Üye
Xperia z3 (d6603) cihazıma bilgisayardan xperia companion programıyla yazılım onarımı işlemi yaptım.cihazıma android N sürümü yüklendi hiç hoşuma gitmedi önceki sürüm olan 6.1.1 sürümü geri yüklemek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

AIS

AIS

Üye
Xperia z3 (d6603) cihazıma bilgisayardan xperia companion programıyla yazılım onarımı işlemi yaptım.cihazıma android N sürümü yüklendi hiç hoşuma gitmedi önceki sürüm olan 6.1.1 sürümü geri yüklemek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Flashtool ile yapabilirsin

castiel13

castiel13

Üye
Telefonum vestel venüs v3 5010 bu telefon yeni elime geçti android 6 marshmallow yüklü telefonu kingroot aracılığıyla rootluyorum fakat on dakika yada birkaç saat sonra kendini yeniden başlatıyor ve telefondaki root tekrar kalkıyor defalarca denedim her seferinde tekrardan geri kalkıyor. Bazen root başarılı diyor swapper ile ram paylaşımı yapıp root izni veriyorum fakat kendiliğnden yeniden başlayıp rootu kaldırıyor root checker la kpntrol ettiğimde kök dosyalarına erişiminz yok diyor bir yardmcı olur musun kardesim

AIS

AIS

Üye
Telefonum vestel venüs v3 5010 bu telefon yeni elime geçti android 6 marshmallow yüklü telefonu kingroot aracılığıyla rootluyorum fakat on dakika yada birkaç saat sonra kendini yeniden başlatıyor ve telefondaki root tekrar kalkıyor defalarca denedim her seferinde tekrardan geri kalkıyor. Bazen root başarılı diyor swapper ile ram paylaşımı yapıp root izni veriyorum fakat kendiliğnden yeniden başlayıp rootu kaldırıyor root checker la kpntrol ettiğimde kök dosyalarına erişiminz yok diyor bir yardmcı olur musun kardesim
Kingroot ile bilgisayardan mı yapıyorsun?
Arkadaşlar benim telefonum lg k 10
LG-K-430-TR modeli root ve rom atmak istiyorum. Bilgisayar olmadan telfondan.
Ama root ve rom atmaktaki amacım otg desteğinin gelmesi için. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla.
Android sürümünü yazabilirmisin?

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
S5 6.0.1 PC den root oluyo ama mobilden çoğu programları denedim olmuyo.
Bitek one click root var oda ücret alıyo

szqn55

szqn55

Üye
vestel venüs v3 5040 cwm bulamıyorum miui romda bulabilirsen sevinirim yada cyanogen
Selam Arkadaşlar;
Elimde bir çin cihazı var kendim aldım kulanıyordum yurt dışında şimdi TR ye girince tabi imei sorunundan dolayı kapandı buna imei atmaklazım. Bilindik yöntemler kodlar programlar filan denedim ama olmuyor root olmak lazımmış falan filan ÜCRETİ mukabilinde uzaktan destek olacak bu işi çözebilecek bir arkadaş var ise önerilerinizi beklemekteyim.

Cihaz MTK6580 işlemcili UMİ ROME X diye geçmekte.
mtk enginering modeden denedin mi mtk işlemciler kolay elimde 2 tane kullanılabilinir boş imei var verebilirim

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Framaroot ile denedin mi?
Bende pc yok cepten yapmak istiyorum yapma amacımda otg desteğin kazandırmak. Veyada otg desteğini nasıl açabilirim bu telefonda. Bana bu konuda yardımcı olurmusun. Bende pc yok cep telofunundan yapa bilirim ancak. İlgin için teşekkürler.

AIS

AIS

Üye
Google playde otg checker diye uygulama var onunla deneye bilirsin. Eğer aktif değilse root yaparsın.

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Google playde otg checker diye uygulama var onunla deneye bilirsin. Eğer aktif değilse root yaparsın.

Uygulamayı yükledim aktif deyil. Pekiale ben bu teli nasıl root yapabilirim tlfn dan. Pc yok. Birsürü root var ama bu tele uygun olanı hangisidir bilemediğim için yapmadım. Sence hamgisini yükleyyim bana buraya ekleyebilirmisin. Birde sana zahmet nasıl uygulanacak anlatırsan sevinirim.

AIS

AIS

Üye
Uygulamayı yükledim aktif deyil. Pekiale ben bu teli nasıl root yapabilirim tlfn dan. Pc yok. Birsürü root var ama bu tele uygun olanı hangisidir bilemediğim için yapmadım. Sence hamgisini yükleyyim bana buraya ekleyebilirmisin. Birde sana zahmet nasıl uygulanacak anlatırsan sevinirim.
Şuan K430TR modeli root yapılmıyor ama otg desteğini aktifleştirmek için bazı uygulamalar var upload paylaşacağım.

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Şuan K430TR modeli root yapılmıyor ama otg desteğini aktifleştirmek için bazı uygulamalar var upload paylaşacağım.

Eyvallah senden haber bekleyecem. Birde ben internetsiz radyo proğramı buldum kulaklığı taktım çalışmadı. Bulabilirsen sevinirim. İlgin için teşekkürler.

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Uygulama ismi nedir?

Eşimin lg c4 c güncellemesi ile geldi ondada çalışmadı. Çalımadı derken şöyle izah edeyim programı kuruyorum her ikisinenede proğrama giriyorum proya giriyor kulaklık tak diyor tatakıyom firekans sesi ne firekans rakamları cıkıyor her iki telefonda. C4 ciden k 10 bulututla yolladım dosyayı base.apk diye yazıyor masa üstü simgesi radyo görüntüsü var. 1.87 megabaytlık boyutu var. Buraya ekleyem dedim olmuyor eskiden ufak boyutlu dosyaları ekliyordum şimdi ise yapamadım. Öncelikle otg proğramı sonra ise radyo programı internetten deyilde yerel radyo istasyonlarını dinlem istiyorumda bubun için arıyorum benim tellere uyan iyi olur. İlgilendiğin için teşekkür ederim sana şükran borçluyum senide yoruyorum.

• Beğen
Tepkiler: AIS
AIS

AIS

Üye
Eşimin lg c4 c güncellemesi ile geldi ondada çalışmadı. Çalımadı derken şöyle izah edeyim programı kuruyorum her ikisinenede proğrama giriyorum proya giriyor kulaklık tak diyor tatakıyom firekans sesi ne firekans rakamları cıkıyor her iki telefonda. C4 ciden k 10 bulututla yolladım dosyayı base.apk diye yazıyor masa üstü simgesi radyo görüntüsü var. 1.87 megabaytlık boyutu var. Buraya ekleyem dedim olmuyor eskiden ufak boyutlu dosyaları ekliyordum şimdi ise yapamadım. Öncelikle otg proğramı sonra ise radyo programı internetten deyilde yerel radyo istasyonlarını dinlem istiyorumda bubun için arıyorum benim tellere uyan iyi olur. İlgilendiğin için teşekkür ederim sana şükran borçluyum senide yoruyorum.
Şu uygulamayı dene istersen yeni sürüm

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Fm radyo durduruldu diyor.
Neyse fm önemli değil fm radyo
Önemli olan otg desteğini açan pro
Seni uğraştırıyorum hakkını helalet kardaşım.

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Allah razı olsun senden. Bende daha önceden smasung j7 vardı kaybettim onda böyle sorun yoktu onunda kapalı idi ufak bir ayar yerinden açtım ama bu lg yi aldıgıma pişman oldum j7 gibi deyil k 10 oyunlarda hemen ısınıyor şazı 1 gün anca yetiyor 3g görüntülü görüşme yok radyo yok felanfilan birsürü eksik var j7 göre ama j7 de internetten radyu açtım o çalarken aspalt 8 oynuyorum ısınma bile yoktu şarzı ise internet açık 3 gün şarzı gidiyordu. Savcılığa başvurdum bulunamadı diye kağıt geldi. Ama ben samsung accout sitesine kaydetmiştim 3,4 günde bir sadece konum bilgisi veriyor tam açık adres vermiyor. Adam wifi kullandığını tahmin ediyorum. Çünkü simkart takmadan tablet gibi kullandığını tahmin ediyorum.
Gece gece seninde kafanı şişirdim karseşim kusura bakma.
Yarın görüşürüz. Seni de uğraştırıyorum.

Üst Alt