Püf Noktası 3d Kırılmaz Cam Uygulaması İphone 7

Sponsorlu Bağlantılar

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
3d Kırılmaz Cam Uygulaması İphone 7
3d Kırılmaz Cam Uygulaması İphone 7
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve Bysnbad

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Her Gün Yeni Bişey Çıkıyor :D

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad ve bycoo32
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
İyiymiş

#

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Aliexpresten siparişini verdim indirim varken gelince bende takıcam :eller:

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
Aliexpresten siparişini verdim indirim varken gelince bende takıcam :eller:
Ben cep telefonu aksesuarı satıyorum. Bazı müşteriler dışarıdan cam getiriyor takarmısınız diye rica ediyor. taktığım camlar kaliteli olmuyor ertesi gün tekrar gelip bendeki ürünlerden taktırıyor. sürekli test ettiğim için her cam iyidir diye bir sonuç yok.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Ben cep telefonu aksesuarı satıyorum. Bazı müşteriler dışarıdan cam getiriyor takarmısınız diye rica ediyor. taktığım camlar kaliteli olmuyor ertesi gün tekrar gelip bendeki ürünlerden taktırıyor. sürekli test ettiğim için her cam iyidir diye bir sonuç yok.
Ben videoya laf etmedim 3d camın güzel olduğunu fark ettim aliexpresten denemek için sipariş verdim geldiğinde takıcam denemiş olucam. Sevindiğim konu 3d camın güzel olması

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
Ben videoya laf etmedim 3d camın güzel olduğunu fark ettim aliexpresten denemek için sipariş verdim geldiğinde takıcam denemiş olucam. Sevindiğim konu 3d camın güzel olması
yanlış anlaşılmak istemem laf etmedim elbette deneyin tabi

OzChunkycep

Üye
Kasım ayından beri sipariş gelmiştir diye düşünüyorum :gozkirp:Haklıysam ve kurulumu yaptıysanız birkaç resim rica edebilir miyiz? Tabii bir de gelen ürün kaliteliyse, Aliexpress'teki satıcının ismini öğrenebilir miyiz? Gerçi ben birkaç senedir iPhone kullanmıyorum ama muhtemelen aynı ürünün diğer markalar için olan versiyonları da mevcuttur. Zaten Çin'de yoksa başka bir yerde olma ihtimali yok :gulumseme2: Aliexpress'ten alışveriş yapıyorsanız, bir dahaki siparişinizden önce lere de bir bakın derim. Çoğu zaman Aliexpress'in mobil uygulamada bana göstermediği indirim kodlarını buralardan yakalıyorum. Bir de birden fazlası birarada kullanılabilse dünyanın en mutlu insanı olacağım :aklikarismis:

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
gerçektende iyimiş

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Kasım ayından beri sipariş gelmiştir diye düşünüyorum :gozkirp:Haklıysam ve kurulumu yaptıysanız birkaç resim rica edebilir miyiz? Tabii bir de gelen ürün kaliteliyse, Aliexpress'teki satıcının ismini öğrenebilir miyiz? Gerçi ben birkaç senedir iPhone kullanmıyorum ama muhtemelen aynı ürünün diğer markalar için olan versiyonları da mevcuttur. Zaten Çin'de yoksa başka bir yerde olma ihtimali yok :gulumseme2: Aliexpress'ten alışveriş yapıyorsanız, bir dahaki siparişinizden önce lere de bir bakın derim. Çoğu zaman Aliexpress'in mobil uygulamada bana göstermediği indirim kodlarını buralardan yakalıyorum. Bir de birden fazlası birarada kullanılabilse dünyanın en mutlu insanı olacağım :aklikarismis:
Lewel Le-shopping store ürünü sipariş ettiğim mağzanın adı. Camın markasıda Lewel zaten sayfasına girdiğinizde sipariş ettiğimi görebilirsiniz. Ben burda bi telefoncuda da daha önce 3d cam taktırdım fakar bu AliExpressten gelen camdan sonra bir şey dikkatimi çekti. Burda taktırdığım camın siyah renk olan kısımları bildiğin plastikti yumuşak bir maddeydi ekran kısmı camdı sadece. Fakat bu gelen ürünün her yeri cam plastik yada yumuşak bir yeri yok. Ürünü kendim evde taktım ve her yerini düzgünce oturtturdum( home tuşu ahize ön kamera ve sensörler ) şuan çok memnunum camdan çok kaliteli geldi telefona da tam uyumlu. Görsel atmak isterdim ama şuan evde tek yaşıyorum çekebileceğim başka bir telefonum yok imkan olduğu zaman çeker bu konuya post atarım :)

Bu sipariş ettiğim ürün.

Bu camı daha önceden sipariş etmiştim iki tane gelmişti birini kullandım buda çok güzel siyah renk olan yerler metal ve ekranın her yerini kaplıyor şık duruyo bununda linki;

Bu arada 4d camlar çıkmış 3d yerine onları öneririm daha kavisli kenarları

bilisimler

bilisimler

Üye
:good::good:

Üst Alt