Arabaya Teyp önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Arabaya Teyp önerisi
200 250 lira lık bir teyp düşünüyorum arka hoparlörlerim JBL GTO 938 2 adet oval ön kapıdakileri bilmiyorum öneriniz ne olur nasıl iyi ses alırım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ön Kapıdakilerde Muhtemelen 2x120W Bişeydir. Tavsiyem Mıd Takım Alman Olur Amfisiz Ne Yaparlar Bilmem Ama Bayaği Fark Var Diyebilirim.İlgilini Çekerse 300 TL Cıvarı İyi Bişey
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yok Dersen
Ben Bu Senenin Başlarında 50 TLye Aldım SD USB li Fena Sayılmaz Ama Amfisiz Kullanacaksan Pioonerlerin CD Lileri Filan Var O Fiyata Aslında Bakarsan Bende Değiştirmeyi Düşünüyorum Ha İşimi Görüyor Ama Neden İyi Bişey Olmasın? :D Dediğim Gibi Amfisiz Kullanacaksan Çıkışı 4x50WBişey Al.İleride Düşünürsende Amfi Tetik Uçu Olsun Ona Dikkat Et Ona Göre Teyp Al

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Çok çeşiti var işte 4x55 cogunda rca amfi çıkısı varda ne farkı var arkada JBL GTO 938 ovallerim yetermi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok çeşiti var işte 4x55 cogunda rca amfi çıkısı varda ne farkı var arkada JBL GTO 938 ovallerim yetermi
RCA lı Olanlar Amfi İçin Olmayanlarda Var Çoğunda Arkasında Direk Dişi Soket Koyuyorlar Onada Bir Ara Kablo İle Amfiye Getiriyosun
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Sonra Bunun Ucuna Bi Daha Çoğaltıcı Filan O Farklı.
4x55 Hiç Görmedim Belki Daha Yükseğide Vardır Ama Isıdan Dolayı Olabilir.Eğer Hoparlörlerin Sağlamsa Kolay Kolay Amfi İhtiyacıda Duymazsın Teyp Çıkışı Yeterde Artar Sana.Dediğim Gibi RCA Çıkışı ve Amfi Tetik Kablosu Olursa Daha İyi.Ayrıca SD ve USB Yerleri Sık Bozuluyor Garantiyi Uzatabilirsende Uzat Cihaz 3 Sene Sonra Çöp Olmasın.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bozuldugu zaman garanti süresi nekadar sürüyor hangi marka cabuk ilgileniyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bozuldugu zaman garanti süresi nekadar sürüyor hangi marka cabuk ilgileniyor
O Konuda Bilgim Yok Valla Kawai Den Tutta Neredeyse Bayaği Bir Marka Değiştirdim Garantiye Vermedim Hiç. Bozuldu AtÇöpe 1 Sene Sonra Başka Al :D Zaten 50 60 TLlik Teypler Aldım Şimdiye Kadar 150 200 e Çıkmadım Hiç.Teknosadan Filan Bak Oradan Al UZattır Olmazsa

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
pioneer mvh-08 ub bunu 164 liraya hepsiburadada buldum nasıldır ki

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Teyp olarak pioneer tek geçerim ki zaten en ucuzu bile kaliteli keratanın [emoji3] kapılara birer kompenant iyi gider tabi ama Sony olmak şartı ile. Arkaya da güzel bi kabin yaptırırsın sunta dan.İşi iyice abartmak istemiyorsan woofer ve amfpikilator e gerek yok.

#

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Teyp olarak pioneer tek geçerim ki zaten en ucuzu bile kaliteli keratanın [emoji3] kapılara birer kompenant iyi gider tabi ama Sony olmak şartı ile. Arkaya da güzel bi kabin yaptırırsın sunta dan.İşi iyice abartmak istemiyorsan woofer ve amfpikilator e gerek yok.

#
Teybi sipariş ettüm gelmiş bu gün yarın gidip bakıcam baglıycam arka pvallerim jbl di ön kapıları bilmiyorum umarım tat verir bu cihazı aldım

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.
blackbird48

blackbird48

Üye
Arkadaşlar araç teyibin kodunu bulamadım yardım edebilirmisiniz