Faturalı Kalan kullanım anlık bildirimi

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Kalan kullanım anlık bildirimi
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce faturalı hatta geçtim sms vs gönderdikten sonra kalan sms miktarı sms gönderdikten sonra geliyordu artık gelmiyor neden acaba veya çözümü bilen varmı?? Şimdiden teşekkürler :tebessüm:

pçoo

pçoo

Üye
Aktif etmek için AKTIF yaz 2142ye gönder.

byAndroid

byAndroid

Üye
Avea faturasız da var mı bu özellik? Turkcell de ne güzel kullanıyorduk

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Denedim ama tl metre servisi sadece hazirkartlı müşteriler tarafından kullanılabilir mesajı geldi

maxirabit

maxirabit

Üye
Online işlemlere girerseniz anlık görmüş olursunuz ayrıca faturalı hatta bulunduğunuz için, online destekten sorduğunuz da bununla ilgili yapabileceklerinizi söylerler ama eğer daha etkili anlık takip ne derseniz, online işlemlerde kullanım detayınız çıkar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Online işlemlere girerseniz anlık görmüş olursunuz ayrıca faturalı hatta bulunduğunuz için, online destekten sorduğunuz da bununla ilgili yapabileceklerinizi söylerler ama eğer daha etkili anlık takip ne derseniz, online işlemlerde kullanım detayınız çıkar
Online işlemleri kullanıyorum ama her seferinde bu işlemi yapmak yerine sms attıktan sonra veya mobil veriyi kapattıktan sonra kalan paket bilgisi ekrana gelmesi daha kolay oluyor o yüzden sordum yani :/

maxirabit

maxirabit

Üye
Online işlemleri kullanıyorum ama her seferinde bu işlemi yapmak yerine sms attıktan sonra veya mobil veriyi kapattıktan sonra kalan paket bilgisi ekrana gelmesi daha kolay oluyor o yüzden sordum yani :/
Hazırkartta anlık bildirim var sadece mobil veriyi açsam bile oluyor ama asıl olay faturalıda anlık bildirim. Yani kesin vardır onunla ilgili bir bölüm :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Hazırkartta anlık bildirim var sadece mobil veriyi açsam bile oluyor ama asıl olay faturalıda anlık bildirim. Yani kesin vardır onunla ilgili bir bölüm :D
İnşallah vardır yoksa işin içinden çıkamam valla 78tl fatura bana 178 hatta 278 tl olarak bile gelir maazallah

ali.44

ali.44

Üye
Turkcell faturali hatta anlik bildirim yok hesabım uygulaması üzerinden kalan bakiye fatura vb ye Ulasabilirsiniz

Üst Alt