By DarkredBlue61 Şarj Bildirim Ledi Modu

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
By DarkredBlue61 Şarj Bildirim Ledi Modu
Uzun Olarak Açıklarsak Şarja Taktığınız Zaman Cihazinizi Menü Işığınız Şarj Bildirim Ledi Olarak Kullanılıyor Şarj Tamamlanınca Sönüyor.Şarjınız Azaldığında İse Devamlı Yanıp Söner Bunu Cihaz Pil Yazıflayınca Belirli Aralıklarla Uyarmak İçin Yapar Telaşa Gerek Yok.808 701 C6-01 Gİbi Çoklu Menü Rengi Olan Cihazlara Uyumludur 808de Denenmiştir.Cihaz Şarjda İken Menü İşiği 808 de Kırmızı Yanıyor.Cihazdan Cihaza Değişebilir Yüklerken Yerleşik Bileşen Yamasını Aktif Yapın.701 Gibi Bazı Cihazlarda Şarj Ledi Bulunduğu İçin Sapıtmalar Olabiliyor Deneyip Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: exp_l0it ve Amedli veysooo

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
hakan güven'in paylaşmış olduğu modlar içinde bundan vardı,N8'de kullanıyorum sıfır sıkıntı gayet de güzel duruyor
yanlış anlaşılma oldu galiba şarja takınca küçük ışık yanıyor ben onu bildirim ışığı olarak kullanıyorum bahsettiğim bu değil,bunu inceleyeyım bi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
hakan güven'in paylaşmış olduğu modlar içinde bundan vardı,N8'de kullanıyorum sıfır sıkıntı gayet de güzel duruyor
yanlış anlaşılma oldu galiba şarja takınca küçük ışık yanıyor ben onu bildirim ışığı olarak kullanıyorum bahsettiğim bu değil,bunu inceleyeyım bi
Sahi Bu Mod Eskimi Yenimi Ona Bakabilirmisin Bir Led Parlak Mı Yanıyor Kısıkmı Ona Göre Diğer Modu YÜkleyeceğim

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
paylaşmış olduğun bende çalışmadı telefon hackli,benim bahsettiğim ise şarj takıldığında yanan küçük led ışık eğer extra buttons yüklü ise telefonda parlaklık yüksek ayarlanmışsa net yanar,parlaklık düşük ayarlanmışsa düşük parlaklıkta yanar
bahsettiğim parlaklık ekran parlaklığı,senin paylaştığın modu ilk defa bu sitede görüyorum,daha evvel paylaşan olmuş ise de bilmiyorum

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
paylaşmış olduğun bende çalışmadı telefon hackli,benim bahsettiğim ise şarj takıldığında yanan küçük led ışık eğer extra buttons yüklü ise telefonda parlaklık yüksek ayarlanmışsa net yanar,parlaklık düşük ayarlanmışsa düşük parlaklıkta yanar
bahsettiğim parlaklık ekran parlaklığı,senin paylaştığın modu ilk defa bu sitede görüyorum,daha evvel paylaşan olmuş ise de bilmiyorum
Farklı Şeylerden Bahsediyoruz Sanırım.Dead Flash Atarak Dene Çalışır.

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
senin bahsettiğin menü tuş ışığı rengi değişiyor,indirdim dosyayı arşivimde saklıyorum,dediğin şekil de denerim birgün sonucunu da yazarım

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
senin bahsettiğin menü tuş ışığı rengi değişiyor,indirdim dosyayı arşivimde saklıyorum,dediğin şekil de denerim birgün sonucunu da yazarım
İşte Bu Mod Dediğin Mod Ama Bu Mod Tahminimce Ekran Parlaklığına Bağlı Olan Mod.Bide Bunun Bağımsızı Var Yani Ekran Parlaklığı Düşük Olsa Dahi Max Parlaklıkta Yanıyor Menü Işığı :)

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
bahsettiğin bağımsız olan benim için daha iyi olur,bazen ekran parlaklığını düşürüyorum gün içinde bildirimler de düşük parlaklıkta yanıp sönüyor,var mı sende ya da sitede o bağımsız mod :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
bahsettiğin bağımsız olan benim için daha iyi olur,bazen ekran parlaklığını düşürüyorum gün içinde bildirimler de düşük parlaklıkta yanıp sönüyor,var mı sende ya da sitede o bağımsız mod :)
Bunu Dene Eğer Bu Bağımsız İse Atarım.Ekran Parlaklığını Kısığa Al Ekranı Kilitle Sonrada Max sa Al Tekrar Ekranı Kilitleyip Dene Eğer Ekran Parlaklığına Bağlı İse Diğerini Paylaşırım Bildiğim Kadarıyla Sitede Yok.

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
dead flash atarak deneyemem bilgisayar yok,bir daha sis olarak yükleyecem bazı eski led modlarını kaldırıp deneyecem belki ondan dolayı olmamıştır

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
dead flash atarak deneyemem bilgisayar yok,bir daha sis olarak yükleyecem bazı eski led modlarını kaldırıp deneyecem belki ondan dolayı olmamıştır
Sis İle Oluyormu Denemem Gerek Ama Ne Zaman Deneyebilirim Onuda Bilmiyorum Denediğinde Yazarsın.

• Beğen
Tepkiler: Amedli veysooo
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
www.maxicep.com/forum/konu/mod-belle-menu-tusunu-sarj-ledine-cevirmek.581352/
link senin paylaşmış olduğun aynısı mı bilmiyorum ama yorumlarda kurtuluş40 nickli biri n8'de denemiş olmamış,bunu görünce hatırladım,ilk N8'li yıllarımda denemiştim olmamıştı
3 Yıl Öncenin Konusu Snaırım.Eğer Çoklu Renk Desteği Varsa Menü Tuşunda Olur Yoksa Olmaz Zaten.
701de Sis Olarak Denedim Sonuç Olumsuz.Mod Olarak Atarsanız Çalışmakta.

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
dead flash ile denememi söylemiştin olursa öyle olur,rofs2,uda gibi yazılımların içine gömmem lazım öyleyse

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Amedli veysooo
R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
sağolasın