Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Sponsorlu Bağlantılar

F. Serdarr

Üye
Mavi düşünüyorum renk açıldı ve sari çizgiler oldu

Çok meditasyon ve gozumu kapattigimda o karanlığa çok çok odaklaniyorum öyle yapiyorum
Meditasyon yapmıyorum ben,iyice odaklanıyorum ama doğrudan ışık vuran bir ortamda yapıyorum sıkıntı nu mu?

F. Serdarr

Üye
Kaç yaşındasın? 14 yaşındayım ben.Aslında mantıken şimdiye çok başarılı olmuş olmam lazımdı.Eninde sonunda etkisi görülür mü?

mc_307

mc_307

Üye
Hükümet degişir mi bunla :D

• Beğen
Tepkiler: esokmen

mklks

Üye
Kaç yaşındasın? 14 yaşındayım ben.Aslında mantıken şimdiye çok başarılı olmuş olmam lazımdı.Eninde sonunda etkisi görülür mü?
Ben de 14 yaşındayım :)
Az önce geçici yeşil oldu ve sonra tekrar geri döndü pffff ama fotosunu çektim

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Yasiniz gayet iyi, bi deneyde yas ne kadar kucukse bu konularda basarili olma olasiligi o kadar artiyor. Ben 18 yasindayim simdi, bu ise 15 16 yasimda baslamistim ve ise yaramisti. İse yarayan kadar ise yaramayanlarda var

F. Serdarr

Üye
Yasiniz gayet iyi, bi deneyde yas ne kadar kucukse bu konularda basarili olma olasiligi o kadar artiyor. Ben 18 yasindayim simdi, bu ise 15 16 yasimda baslamistim ve ise yaramisti. İse yarayan kadar ise yaramayanlarda var
Mutlaka başarılı olurum değil mi sonunda? Belki 4 hafta sonra belki 1 yıl sonra

mklks

Üye
Fotoğraf nasıl atabilirim

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Mutlaka başarılı olurum değil mi sonunda? Belki 4 hafta sonra belki 1 yıl sonra
Meditasyonda yaparak duzgun bir sekilde yaparsan bir aya etkisini gosterir. Kiaiden kiaiye de degisir. Hozlerin koyu kahverengi olup sen mavi yapmak istiyorsan, uzayabilir

F. Serdarr

Üye
Meditasyonda yaparak duzgun bir sekilde yaparsan bir aya etkisini gosterir. Kiaiden kiaiye de degisir. Hozlerin koyu kahverengi olup sen mavi yapmak istiyorsan, uzayabilir
yok meditasyon yapmıyorum ama çok odaklanıyorum gözlerim koyu değil kahverengi,yeşil yapıcam?

Evanescence2

Üye
Merhaba yaklaşık olarak kaç dakika yapılmalı ve diyelim ki yeşil oldu gözüm yinede hergece yapacakmiyim? Bir de gözüm kahverengi koyu yeşil istiyorum nek adar zaman alır ? buyöntemleri hepsini gece uygulamamız sartmi siz bunları bir gün içindeki yapıyorsunuz ? Ben bir hafta kaşık yontemini denicem sonra diğer aşamaya gececegim uygun mudur biraz uzun oldu ama kusura bakmayin

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Konu 3 yıldır var hiç değiştiren yok mu :D

Evanescence2

Üye
Yaklasik olarak kac dakika yapmaliyim 3 dakika olurmu ? Ve kesin sonuc alan var mi ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Yaklasik olarak kac dakika yapmaliyim 3 dakika olurmu ? Ve kesin sonuc alan var mi ?
var şu an gözlerim mor :D
ama cidden var diye düşünülüyor kesin sonuç yok ve çok çok çalışmak lazım ve 3 dk de olması imkansız bunu burdan okuyarak da yapılabileceğini sanmıyorum.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Şu konuya bakınca eski günlerim aklıma geldi :D gerçekten işe yarıyordu, tabi uğraşıyorum artık, sadece biyokineziyi yorulmamada kullanıyorum

esokmen

esokmen

Üye
pek inandırıcı gelmiyor ya

Üst Alt