Kur'an-ı Kerim + Sesli meali + Sesli okuma

Sponsorlu Bağlantılar

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Kur'an-ı Kerim + Sesli meali + Sesli okuma

V2.9
Kuran Dosyaları (Hafıza kartınızın içine atın)

Sadece Meal dosyaları.(Hafıza Kartındaki Kuran dosyasının içine atın.)

Türkçe sesli meal dosyaları:(Aşağıdaki 5 part dosyasını indirin Kuran klasörü içine ses klasörü oluşturun bu parttan çıkan meal dosyasını içine atın ayarlardan Seslendirmeden Sesli Meali işaretleyin dinle dediğinizde Kurandaki meali sesli olarak okuyacaktır)

(Toplam 489MB)

Abdussamed ses dosyaları:(Aşağıdaki 5 part dosyasını indirin Kuran klasörü içine ses klasörü oluşturun bu parttan çıkan meal dosyasını içine atın ayarlardan Seslendirmeden Abdussamed işaretleyin dinle dediğinizde Kuranı sesli olarak okuyacaktır
(Toplam 426 MB)

İshak Danış ses dosyaları (Kurulum yukardaki ile aynı)
Toplam (311 MB)

BU KADAR EMEĞE BİR DUANIZ YETER .

*Cüz halinde okuma
*Kolay arayüz
*Net açıkken meal dosyasında sesli arama
*Sure fovori ekleme (yasin,mülk suresi gibi..)
*Hatim
*Sesli meal
*Sesli Kur'an (Sesli Kur'an Hocaları seçme)
*Türkçe Meal (İstediğin meal dosyası seçme Diyane,Elmalı...)

SES dosyaları upload ediliyor bitince konacak...Nette bu sürümü yok maxcep özel olarak derlenmiştir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: endel, aaykutt1, franklinda ve 6 diğerleri

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Ses dosyaları eklendi

• Beğen
Tepkiler: budyguart

endel

Üye
keşke ok takibi olsa çok daha kullanışlı olurdu

hunter44

hunter44

Üye
Linkler ölü ,yenilermisiniz?

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Linkler yenilendi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tşkler

yaren_70

Üye
Güzel bir proğram ben bu proğramı yaklaşık 3-4 yıldır kullanıyorum. Buna benzer sesli meal varmı internetsiz istiyorum. Reşekkürler.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Güzel bir proğram ben bu proğramı yaklaşık 3-4 yıldır kullanıyorum. Buna benzer sesli meal varmı internetsiz istiyorum. Reşekkürler.
en iyisi bu başka yok yeni sürümü var ama bana sorarsan kitap havasında değil

Buhara15

Üye
Hafıza kartına atınca program klasörü tanimiyor sadece telefon hafızası olunca okuyor sayfaları

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Böyle bir çalışma yaptığınız için Elinize sağlık Emeğinize Teşekkürler

Son düzenleme:
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: minoo
kraldost

kraldost

Üye
GARDAŞIM ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

• Beğen
Tepkiler: konyalimehmet
cepadresim

cepadresim

Üye
Kuran dosyaları linki kırık yenilenmesi gerekir yoksa diğer dosyaların yüklensede çalışmıyor.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Kuran dosyaları linki kırık yenilenmesi gerekir yoksa diğer dosyaların yüklensede çalışmıyor.
apk kurup internet üzerinden dosyaları indirebilirsiniz
link yenilendi...
çift tıkladığınızda tam ekran oluyor sonra telden okudukca kitap gibi sağa kaydırabilirsinz.Birde ayarlarında otomatik zoom da galiba onu kapatın

PALA.

PALA.

Üye
en iyisi bu başka yok yeni sürümü var ama bana sorarsan kitap havasında değil
Allah razı olsun. Paylaşım için teşekkürler. Benzer bir yazılım var; hem windows için, hemde telefon için: Mürşit 5
Not:program ücretliymiş, ücretsiz alternatif programları kullanmak daha yerinde olur

Son düzenleme:
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun. Paylaşım için teşekkürler. Benzer bir yazılım var; hem windows için, hemde telefon için: Mürşit 5
Not:program ücretliymiş, ücretsiz alternatif programları kullanmak daha yerinde olur
şu programa bakalım google play linki koyarsan
Bilgisayar içinse 4.gb bilgisayarda gereksiz yer kaplıyor.Namazı kıldıkta diğer şeyler kaldı gereksiz bence fazla abartmış.artı harekeleme çok kötü imleci getirin yansın çok amatörce yazılmış bir program

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
şu programa bakalım google play linki koyarsan
google playde linkini bulamadım.
Windowsta kullanıyorum 5 gb yer kaplıyor ama içinde neredeyse herşey var, çok sayıda önde gelen imamlardan kuran dinleyebiliyorsun, eskiden böyle yazılımlar piyasada yokken bu yazılım windows için çıkmıştı.Kurulumda lisans felan istemiyor. Üreten sadece, isterseniz imkanınız varsa satın alın diyordu. Fiyatı bir hayli yükselmiş 25 tl android sürümü.
Ücretsiz alternatiflerini kullanmak daha mantıklı
amatörce yazılmış bir program
windowsta bu program kadar başarılı bir program yok şuan.
Siz programı kullandım değerlendirmem bu, diyorsanız görüşlerinize elbette saygı duyarım, programın biraz daha üzerinde çalışılması gerekiyor evet

Son düzenleme:
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
linkler yenilendi....

Üst Alt