Ankara kart kullanan yardım edebilir mi

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ankara kart kullanan yardım edebilir mi
Ankarada kalanlar lütfen cevaplayabilirler mi cok sevinirim ben ego cepte uygulaması ile Ankara kart bakiye yüklemesi yaptım ama kartı okuttuktan sonra sonra bakiye yüklemesi oluyormuş bu okumayı otobüste okursam kart o anda bakiye kullanılır mı

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Söylediği validatör isimli makine tamda bahsettiğin o makine. Ancak Ankara'da işler nasıl yürüyor bilemiyorum.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Söylediği validatör isimli makine tamda bahsettiğin o makine. Ancak Ankara'da işler nasıl yürüyor bilemiyorum.
O makine oldugunu biliyorum da oyle oluyorsa kotu oluyordur kötü oluyor malesef suan benim bulunduğum ilçede ankara kart bakiye yukleme yer yok ondan dolayı online kullanıyorum ve bakiyesi hiç olmayan için kötü bir olay

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Online dolum yapıldıktan 30 ila 60 dakika sonra otobüste bulunan kart okuma cihazına (validatöre) kartınızı okuttuğunuzda ilk olarak krediniz yükleniyor, ikinci okutmada ise biniş ücreti düşüyor. :oke:

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Online dolum yapıldıktan 30 ila 60 dakika sonra otobüste bulunan kart okuma cihazına (validatöre) kartınızı okuttuğunuzda ilk olarak krediniz yükleniyor, ikinci okutmada ise biniş ücreti düşüyor. :oke:
Oyle oluyorsa cok tesekkür ederim bilgi için

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Birde kac dk sonra yükleniyorkart bakiye

Baydırman

Baydırman

Moderator
1 saat içinde oluyor sanırım

vedat1966

vedat1966

Üye
Birde kac dk sonra yükleniyorkart bakiye

Arkadaşın dediği gibi oluyor.

1 hafta kadar önce otobüse bindim. "Kart bakiyesi yetersiz" dedi. "Bakiye yükleyip basayım" dedim şoför arkadaşa. Yükledikten sonra 30-60 dakika arası karta yüklenir diye uyarı verdi. Gideceğimiz yer uzun 50-60 dakika arası sürüyor biraz bekleyip gidip basayım dedim. Şoför arkadaş bizi duymadı sanırım. Aracı durdurup ayağa kalkıp "arkadaşım neden kart basmıyorsun" diye bağırmaz mı? Otobüste rezil oldum.
[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

30 dakikadan önce karta bakiye yüklenmiyor. Acı tecrübe ile öğrendim..
[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Arkadaşın dediği gibi oluyor.

1 hafta kadar önce otobüse bindim. "Kart bakiyesi yetersiz" dedi. "Bakiye yükleyip basayım" dedim şoför arkadaşa. Yükledikten sonra 30-60 dakika arası karta yüklenir diye uyarı verdi. Gideceğimiz yer uzun 50-60 dakika arası sürüyor biraz bekleyip gidip basayım dedim. Şoför arkadaş bizi duymadı sanırım. Aracı durdurup ayağa kalkıp "arkadaşım neden kart basmıyorsun" diye bağırmaz mı? Otobüste rezil oldum.
[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

30 dakikadan önce karta bakiye yüklenmiyor. Acı tecrübe ile öğrendim..
[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bi de muavin olayının kalkması kötü oldu verirdin adama otururdun rahat rahat. Şoförde kart olacak bastırıp parayı ona vereceksin -ki çok zor bu ihtimal-
Bi zahmet kartınız varsa veriverin millete ölmezsiniz sayın ankaralılar

Misafir - 664667

Bu açıklamayı belediye uygulamaya düzgünce yazsaolmuyor mu?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
İlk kez okuttuğunuzda kartınıza yükleme yapıldı diyor. İkinci kez okutmanız gerekiyor. Güncel bilgi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tam Anlamamakla Beraber Aktarma İçin Tam 45 DK Öğrenci 1 Saatti Bildiğim Kadarıyla.Metroların Biniş Yani Turnikelerin Olduğu Yerlerde Smart Banko Filan Var Onlardan TL Yükleyebilirsin Hızlıca.Diğer İhtimal Bazı Büfelerde TL Yüklüyor Sorarak Bilgi Alabilirsin

Üst Alt