Püf Noktası Desteklenmeyen Cihazlara Redstone Yapılarını Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

gardi

gardi

Üye
sadece bir kez geldi yükleme ekranı ikisini de mi yükledi sadece birini mi yükledi bilmiyorum artık :)
sağolasın.mağazada güncellenemeyen uygulama varmı.? Veya daha başka sorunlar karşılaştığın.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
sağolasın.mağazada güncellenemeyen uygulama varmı.? Veya daha başka sorunlar karşılaştığın.
güncellenemeyen uygulama yok, şu an glance screen çalışmıyor bir de telefon çabuk ısınıyor bunların dışında pek bir şey yok.
Isınma sorunumu çözmek için kayıt defterini varsayılan haline getirmeyi deneyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: gardi
gardi

gardi

Üye
güncellenemeyen uygulama yok, şu an glance screen çalışmıyor bir de telefon çabuk ısınıyor bunların dışında pek bir şey yok.
Isınma sorunumu çözmek için kayıt defterini varsayılan haline getirmeyi deneyebilirsiniz.
açıldıktan sonra bi dondu 15 dakika oldu hala düzelmedi.kapanmıyorda varmı sıfırlamadan bir çözüm.

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Arkadaşlar l820 ye redstone yapısını kurdum 4 gun oldu hala mağaza güncellenmedi,telefonu sıfırlamıştım hakkında kısmında telefonum l820 görünüyor acaba ondan mı mağaza güncellemesi görünmüyor,redstone yapısını kurarken telefonu 635 olarak değiştirmiştim root tooldan sufırlayınca 820 oldu ondan mı mağaza uygulaması güncelleme görmüyor acaba

mTalk'tan gönderildi

skynet

Üye
620'ye de kurulur mu bu redstone yapıları :)

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: skynet
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Desteklenmeyen cihazlarda nasıl çalışıyor merak edenler için, Lumia 820 üzerinde

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
h

• Beğen
Tepkiler: furyzer0, bulutsuzgece, ceza87 ve 1 kişi daha
SLH.55

SLH.55

Üye
Şuan kullanan arkadaş var mı redstone yapısını? Kullanan var ise kamera odak ve flaşh patlaması sorunu devam mı ediyor?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Desteklenmeyen cihazlarda nasıl çalışıyor merak edenler için, Lumia 820 üzerinde

h
aslında hiç de fena değilmiş :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye

h
şunu bir bize eski lumia cihazlara verseler anında kurarım bence baya stabil çalışıyor hatta şuanki yapıdan daha iyi

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Şuan kullanan arkadaş var mı redstone yapısını? Kullanan var ise kamera odak ve flaşh patlaması sorunu devam mı ediyor?
Ben kullanıyorum, flash sorunu devam ediyor ama manuel odak olayını düzeltmişler gibi görünüyor.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Ben kullanıyorum, flash sorunu devam ediyor ama manuel odak olayını düzeltmişler gibi görünüyor.
o söylediğiniz flash sorunu sorun değil sadece kamera girdiğinizde otomotik odak yapıyor bu nedenle flash yanıyor ayar açıksa eğer tabiki, ayrıca video-fotograf kısımları arasında geçiş yaparsanızda tekrar otomotik odak yaptığı için her seferinde flash ışığı yanıyor ve yanacak alışın buna

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
o söylediğiniz flash sorunu sorun değil sadece kamera girdiğinizde otomotik odak yapıyor bu nedenle flash yanıyor ayar açıksa eğer tabiki, ayrıca video-fotograf kısımları arasında geçiş yaparsanızda tekrar otomotik odak yaptığı için her seferinde flash ışığı yanıyor ve yanacak alışın buna
flash ayarını kapattığımızda odak yapabiliyoruz yani kameranın odak yapması için flasha ihtiyacı yok odak yaparken flash görmek isteyen adam kamera butonuna hafifçe basar ya da ekrandan odak yapar bence olmaması gereken bir şey.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
flash ayarını kapattığımızda odak yapabiliyoruz yani kameranın odak yapması için flasha ihtiyacı yok odak yaparken flash görmek isteyen adam kamera butonuna hafifçe basar ya da ekrandan odak yapar bence olmaması gereken bir şey.
benim söylediğim ana menüde flash ayarı değil ayarlar kısmına girdiğinizde odaklama ışığı diye bir şey var adı üstünde eğer bunu kapatırsanız odak yapılırken flash hiç bir zaman yanmaz bunun dışında normal flashıda gece çekimleri için kullanabilirsiniz, kendi düşünceme gelirsek bu şekilde olması iyi geceleyin odak seçme konusunda baya sıkıntılar oluyor bu şekilde onun önüne geçilmiş oluyor bence güzel bir şey

stockton

Üye
Arkadaşlar bu başlık altında bir sürü yöntem var. Bunlardan acaba en kolayı ve günceli hangisi desteklenmeyen cihazlara redstone yüklemek için? Bir arkadaş toparlarsa çok güzel olacak.

• Beğen
YkPkY

YkPkY

Üye
ben 920 ye 735 romu yükledim.glance gitti.glancesi olan başka model varmı.735 lerde glance özelliği yokmuş.sonraki yapıda başka rom gösterirsem glance gelebilir.
tavsiyesi olan varmı redsone yüklü glance si çalışan arkadaşlar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
ben 920 ye 735 romu yükledim.glance gitti.glancesi olan başka model varmı.735 lerde glance özelliği yokmuş.sonraki yapıda başka rom gösterirsem glance gelebilir.
Desteklenmeyen cihazlara bu yöntemlerle Redstone kurulduğunda göz atma ekranı gibi bazı özellikler çalışmıyor şu anda.

gardi

gardi

Üye
Desteklenmeyen cihazlara bu yöntemlerle Redstone kurulduğunda göz atma ekranı gibi bazı özellikler çalışmıyor şu anda.
Bu yeni gelen fast yapısındadamı çalışmıyor ? Deneyen varmı yada denedinizmi ?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Glance ekranının çalışması için şu kayıtları kayıt defterine girmeniz gerekiyor.
Telefonunuzdaki glance screen uygulamasının güncel olmamasına dikkat edin :)

Glance için kayıt girdileri

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\lpm
{
Anahtar >> Enabled (dword)
değer >> 1
}

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\lpmSDK
{
Anahtar >> CurrentFooterProvider (string)
değer >> 106e0a97-8b19-42cf-8879-a8ed2598fcbb

Anahtar >> StandbyScreenActive (dword)
değer >> 0
}

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\NokiaSvcHost\Plugins\NsgExtA\NlpmService
{
Anahtar >> Enabled (dword)
değer >> 1

Anahtar >> Path (string)
değer >> NlpmService.dll
}

Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\SIAgent\StandbySettings\{106e0a97-8b19-42cf-8879-a8ed2598fcbb}
{
Anahtar >> OfferId (string)
değer >> {0abdb051-e3b0-4312-9f8b-a35a51890cd9}

Anahtar >> InstanceId (string)
değer >> {f98dc1de-64c6-4159-9097-50c82e099901}

Anahtar >> Status (dword)
değer >> 100

Anahtar >> Installed (dword)
değer >> 2
}

Bu yeni gelen fast yapısındadamı çalışmıyor ? Deneyen varmı yada denedinizmi ?

• Beğen
Tepkiler: gardi ve humanhunter
furyzer0

furyzer0

Üye
Benim tavsiyem 830 romu yüklemeniz yonunde eski cihazlara

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen

Üst Alt