Es File Explorer / Manager PRO v1.1.2 Alien Mod Apk

Sponsorlu Bağlantılar

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
güzel proğram yinede eksik yanı var bir eksiğini ben gördüm nedir kurulu olan rom değil hafıza kartında Hyper rom dosyası var rom system app içinden herhangi bir yerinden birşey silme kapasitesi yok sadece çıkar seçeneği var bu bir eksiktir bence

musleysa

musleysa

Üye
güzel proğram yinede eksik yanı var bir eksiğini ben gördüm nedir kurulu olan rom değil hafıza kartında Hyper rom dosyası var rom system app içinden herhangi bir yerinden birşey silme kapasitesi yok sadece çıkar seçeneği var bu bir eksiktir bence
zipden çıkartmadan silende yok ki bildiğim kadarıyla
edit:([emoji3]) x-plore var galiba[emoji6]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Evet yok nedense bunu yapamamışlar

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Symbian varken Xplore vazgeçilmezimdi. Androidde de bu uygulama dosya yöneticilerin en iyisi bence

• Beğen
Tepkiler: Teks@s ve musleysa
Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
Pro v1.0.7 mod apk eklenmiştir. :)

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref' ve ÇaRşI 2387

Bburack

Üye
Uygulama aslında çok güzel tek saçmalık bi dünya tema var ama temaları seçemiyorum sizdede aynı hata mevcutmu

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama aslında çok güzel tek saçmalık bi dünya tema var ama temaları seçemiyorum sizdede aynı hata mevcutmu

Temaları seçmen için,önce play storeden ücretsiz küçük boyutlu temaları indir es dosya tema falan de play storede çıkıyor sonra uygulamaya gel temayı seç

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

Bburack

Üye
Dediğinizi yapıyorum ama yinede hiç bi şekilde tema seçemiyorum

'Şeref'

Emekli Yönetici
Paylaşım için teşekkürler.. Yalnız daha yeni sürüm çıkarsa yeni konuda verelim, sürümler birbirine karışmasın daha fazla. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Teks@s
Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım için teşekkürler.. Yalnız daha yeni sürüm çıkarsa yeni konuda verelim, sürümler birbirine karışmasın daha fazla. :oke:
Hemen bakim yeni sürüm çıktıysa ekliyim buraya :)

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

faruk26kuraf

Üye
Harika güzel

Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
Konu ve Linkler Son Sürüme Güncellenmiştir.

• Beğen
Tepkiler: musleysa

ziyaacat

Üye
Linkler son sürüme güncellendi. Playstorede ücretli satılan pro versiyonu ve modlanmış ve bir çok özellik katılmış,harika temaya sahip uygulamasıdır. Her zaman olduğu gibi size yüksek kalite ve iyi hizmet vermeye devam edecektir.

ES Explorer (File Manager) PRO sürümü Dosya
ES Dosya Gezgini (File Manager) yapabilirsiniz PRO sürümü ile:
√ Reklamı Kaldır İlan ücretsiz sürümü
√More güncellenmiş renk paneli ve daha fazla sart sayfa seçeneklerini özelleştirmek için
√more için explect ES uygulaması geliştirmeye devam ve android için o # 1 en güçlü bir dosya yöneticisi tutmak için çaba göstereceğiz Explorer (File Manager) Takım Dosya.
√more tema seçenekleri takiben Google malzeme tasarımı ve daha fazla tema seçenekleri yakında.

Daha Fazlası

Link uçmuş usta

Üst Alt