Symbian Belle Fp2 Uygulama Arşivi 220 Adet Uygulama Arşivi

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
Bir de başka sorunum daha var. Start Menu kurdum ama çalışmıyor. Çalışmıyor derken uygulamaya geçmiyor. Sadece ayarlarına girebiliyorum. Çözümü nasıl?

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bir de başka sorunum daha var. Start Menu kurdum ama çalışmıyor. Çalışmıyor derken uygulamaya geçmiyor. Sadece ayarlarına girebiliyorum. Çözümü nasıl?
Kullandığın CFW Vs Varsa Ondanda Olabilir Yada Uygulamanın Eski Yeni Sürümlerini Dene

Cadillac34

Üye
  • Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
:tşk:

• Beğen
furkansensen

furkansensen

Üye
hocam onedrive linki kırık haberin olsun.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
hocam onedrive linki kırık haberin olsun.
İlgin İçin Tşk Ederim Kırık Değil Nasıl Değil Dersende Mediafireye Aktardım Onları.Onedrive Alana İhtiyacım Vardı O Yüzden. 2.Mail Adresime Yükleyeceğim Onlarıda İlgi Görüyormu Boşamı Yüklemiş Olacağim Onuda Bilmiyorum.Ama Her Yerden Silinsede PCde 3 Farklı Yerde Mevcut Yedekleri Tekrar Eklerim Sorun Değil.

• Beğen
Tepkiler: furkansensen
furkansensen

furkansensen

Üye
İlgin İçin Tşk Ederim Kırık Değil Nasıl Değil Dersende Mediafireye Aktardım Onları.Onedrive Alana İhtiyacım Vardı O Yüzden. 2.Mail Adresime Yükleyeceğim Onlarıda İlgi Görüyormu Boşamı Yüklemiş Olacağim Onuda Bilmiyorum.Ama Her Yerden Silinsede PCde 3 Farklı Yerde Mevcut Yedekleri Tekrar Eklerim Sorun Değil.

hocam ilgi var mediafire'dan indiriyorum emeğine sağlık :D

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sende olmasan Ahmet Aga halimiz harap

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve PALA.

Üst Alt