huawei ascend g7 kullananlar buraya

Sponsorlu Bağlantılar

brcmt

Üye
-Huawei Ascend G7-L01 kullanıcısıyım açıkçası telefondan memnunum Güncelleme geldikten sonra ( Turkcl gücellemesi değil ) Kameradan çekim yapıyorum sol alt köşede çektiğim resmi tıklayınca Fotograflar Albümler bölümüne yönlendiriyor ama orada resmi göstermiyor bu birinci sıkıntım . İkinci olarak Telefonumdan Bilgisayarıma yada bilgisyardan telefona veri aktaramıyorum işi n garibi mpt olarak bağlanamıyorum sadece şarj edebiliyor (windows 7 yada 10 işletim sistemli 2 ayrı pc de denendi ) Yardımlarınızı bekliyorum .

tayren

tayren

Üye
-Huawei Ascend G7-L01 kullanıcısıyım açıkçası telefondan memnunum Güncelleme geldikten sonra ( Turkcl gücellemesi değil ) Kameradan çekim yapıyorum sol alt köşede çektiğim resmi tıklayınca Fotograflar Albümler bölümüne yönlendiriyor ama orada resmi göstermiyor bu birinci sıkıntım . İkinci olarak Telefonumdan Bilgisayarıma yada bilgisyardan telefona veri aktaramıyorum işi n garibi mpt olarak bağlanamıyorum sadece şarj edebiliyor (windows 7 yada 10 işletim sistemli 2 ayrı pc de denendi ) Yardımlarınızı bekliyorum .
Farklı bir bağlantı kablosu dene veya pc de farklı usb girişi dene
Ayrıca cihazın driverı pc de varmı?

brcmt

Üye
Farkli kablo ile denemedim. Ekstra zil sesini de degistiremiyorum bu konudada yardimci olurmusunuz
Cihazin driveri derken hangisinden bahsediyoruz ?

tayren

tayren

Üye
Farkli kablo ile denemedim. Ekstra zil sesini de degistiremiyorum bu konudada yardimci olurmusunuz
Cihazin driveri derken hangisinden bahsediyoruz ?
Zil sesi değiştirmek için bazı müzik çalar uygulamalarından faydalanabilirsin cihazının pc de görülmesi için pc ye driver yüklemen gerekebilir

brcmt

Üye
zil sesi için bu uygulamalar nelerdir . birde bu driverlar hangisidir lütfen yardım edin .

tayren

tayren

Üye
Zil sesi müzik çalardan değişmiyorsa bu uygulama oldukça güzel
Müzik Çalar - Music v9.0.2.A.1.0beta (Sony Walkman)
Cihaz driver
sayfada aşağı in download yazan kutuya tıkla ve orada 2 tane link olacak onları pc ye kur

brcmt

Üye
Tavsiye ettiginiz muzik uygulamasini kuramadim . Varsayalim baska bir muzik uygulamasi var onunla nasil zil sesini degistirecem. Birde tavsiyeniz uzerine baska kablolar ile baglanti yapmaya calistim yine mpt baglanti saglayamadim huawei nin kendi uygulamasi ile baglandigimda winrar yada pdf gibi video ve resim disindaki uygulamalari desteklemediginden telefona aktarim yapamiyorum . Bu nedenle mpt baglanti ile baglanmam sart . Bu zil sesini degistirme islemini bana anlatabilirmisniz resimle yada video ile olur ise cok minnetar kalirim .

tayren

tayren

Üye
Zil sesi için arşivimde ki uygulamayı
Dosyayı zipten çıkar videoda gerekli anlatımı yaptım

Ekli dosyalar

brcmt

Üye
Hiç biri olmadı bende fabrika ayarlarını geri yükledim ( Yedekleri alarak tab i) . Sorun çözüldü .

tayren

tayren

Üye

Mrsvolleycı

Üye
Telefonu açmak için bastıgımda dokunma devre dışı modu yazıyor onun altında telefonun kamera bölgesini göstererek ekranın üstünü kapatmayın yazıyor. Sizce bunun çıkma sebebi ne olabilir

Can odacı

Üye
Dostlar bende p7 var bluetooth ile şarkı gönderemiyorum

mertyegin57

mertyegin57

Üye
gayet iyi bir telefon ben 9 aydır kullanıyorum yalnız camı biraz dayanıksız kırılmaz cam kullanmakta fayda arka kasa ise alüminyum olduğu için kolay yamuluyor ama 800 lira fiyat için çok iyi bir telefon

maça ası

Üye
Benim otomatik dondurme calismiyor.haliyle telefonu oynatmali oyunlarida oynayamiyorum.videolari dik izliyorum.ondeki yakinlik sensoru de calismiyor.cift tiklama calismiyor.arkadaki kamera isigim calismiyor.ekranin kenarlarinda simetrik olarak renk solmasi oldu.t elefon daha dort aylik iken basladi bu sorunlar.simdi bir sene olacak.
Bu sorunlari yasayan varmi ?
Ne tavsiye edersiniz.

ilo53

ilo53

Üye
Benim otomatik dondurme calismiyor.haliyle telefonu oynatmali oyunlarida oynayamiyorum.videolari dik izliyorum.ondeki yakinlik sensoru de calismiyor.cift tiklama calismiyor.arkadaki kamera isigim calismiyor.ekranin kenarlarinda simetrik olarak renk solmasi oldu.t elefon daha dort aylik iken basladi bu sorunlar.simdi bir sene olacak.
Bu sorunlari yasayan varmi ?
Ne tavsiye edersiniz.
Ben bir yıl kullandım tek yaşadığım sorun video çekerken cızıltılı olması şuan kardeşim kullanıyor iki yıl oldu problem Yok gayet iyi çıktı.

sovis

Üye
arkadaşlar bu g7dde telefonun ismi değişiyormu nasıl yapılıyor o kadar denedım bulamadım

Üst Alt