\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47

sonerbo

Üye
TT175 rom atmak istiyorum ? mimkünmü ?

goldmobile

goldmobile

Üye
Salam.. Note 4 root yapmak isterken sorun cikmisdi yanmiyodu..cihazi usta duzeltdi.. Simdi root yapmak istiyom..sorunsuz bir yol gosterirmiydiz. androide yeniyim... Hic anlayisim yok nasilir yapilirsa... Yardim edermisiz en basdan?
Kingoroot dene
Salam.. Note 4 root yapmak isterken sorun cikmisdi yanmiyodu..cihazi usta duzeltdi.. Simdi root yapmak istiyom..sorunsuz bir yol gosterirmiydiz. androide yeniyim... Hic anlayisim yok nasilir yapilirsa... Yardim edermisiz en basdan?
Kingoroot dene
Ne arıyorsun bu cihaz için?

AktivasyoneL

Üye
Kingroot sonrası nasıl unroot yaparım

mta122003

mta122003

Üye
bana syrox t 703 ün cwm si lazım

Razor4040

Razor4040

Üye
polypad 1018 tabletimi rootlamak istiyorum. yardımlarınıza teşekkür ederim.
Up..

Son düzenleme:
Razor4040

Razor4040

Üye
kingo root denedim başarılı olamadım. olmuş gibi yapıyor . ama neticede olmuyor.

devrimci158

Üye
iyi günler iphonedan note 5 e geçiş yaptım marsmallow 6.0.1 nasıl root yapılır ve garantiye göndermek istediğim zaman geri eski haline nasıl getiririm?
birde sayaç olayı var onuda anlamadım nasıl sıfırlanır?

AhmetAlperOGUZ

Üye
Merhaba,Okuldan elime geçen GM E-Tab(ilk e tab modeli 2007 de dağıtılan)'e rom atmak istiyorum içinde android tabanlı fatih yazılımı yüklü malesef bilgisayara falan bağlantı yapmıyor sd cart üzerinden rom atmam mümkünmü ?

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Selamun Aleyküm huawei p8 lite telefonum var bi dosya için cwm kurmam gerekiyor fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum telefonum Root'lu yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

theeyuplu

theeyuplu

Üye
Evet A dan Z ye sorularınızı bekliyorum
Herkes konu açmaya başlıyınca toplu olması gerektiğini düşündüm.
Lütfen sorularınızı bu konu üzerinden sorunuz.
Özelden soranlara cevap verilmeyecektir.
Bekliyorum
:maxicep:Cici60 arkadaşımızın hazırladığı Samsung galaxy s3 orjinal rom kurma işlemi:
Galaxy S III i9300 - S3 4.3 Türkiye Romu Kurulumu (En Kapsamlısı Resimli Anlatım!) Alternatif-Link Performans+ Uzun Şarj - MaxiCepCici60 ın hazırladığı Note 2 orjinal rom konusu:
Galaxy Note 2 N7100 - Note 2[4.3] Kurulumu En kapsamlı Anlatım[HATASIZ ŞEBEKE+ WİFİ+ ROOT!+ KNOX'U KALDIRMA] - MaxiCep

Samsung Galaxy S3 mini orjinal Recovery Cwm:
Samsung Galaxy S3 Mini Orjinal Recovery / Cwm - MaxiCep

Galaxy s3 mini orjinal recoveryden yüklenebilen root dosyası bir ilk
Galaxy e7 için root yapmak istiyorum yardımcı olurmusun???
Sürüm:5.1 kit kat

devrimci158

Üye
Yardımcı olmayacaksan konuyu neden açtın arkadaşım

hakanxxx

Üye
LG G4 TR cihazların bootlader kilidi açılmıyor recovery ve root yapmak var mi? detaylı ve kolay bir şekilde anlatım yapabilir misiniz? yapılırsa çok dua edecemedecem size

AIS

AIS

Üye
Lg g4 dual root olmuyor. Nasıl yapa bilirim?

Playstation 4 ile gönderildi.

stuff-w

Üye
Selamın Aleyküm kardeşim samsung s2 telefonum var imei numarasını çakmışlar cm 10 11 12 13 hepsini denedim sürekli sim kartı yok şebeke hatası aldım bir türlü custom rom yükleyemedim normal samsung'un 4.1.2 yi yükleyince şebeke geliyor bir türlü işin içinden çıkamadım ne yapmak gerekir?

The-Ice

The-Ice

Üye
Hocam merhaba, bende Note4 var en son bir rom yüklemiştim ama hatırlamıyorum ne olduğunu. Dün gece OTA üzerinden 6.0.1 güncellemesini aldım, rootlamak istiyorum ama bir sorum var bu root dosyaları her android sürümü için değişiyor mu yoksa hepsi için aynı dosya mı kullanılıyor? Ve rootlamak için ne yapmalıyım, bir yardım :D

gss_adnan

gss_adnan

Üye
benim cıhaz lg l70 bildiğiniz gibi cm13 romu cıktı bu cihaz için cihazı rootladım fakat romu atamadım hep ingilizce + bootloader kilidi de varmış ayrıca bu romu çok istiyorum luften anlayan bile biri yardım etsin.

bulgariaoki

Üye
bende galaxy trend 7560 var rom atmak istiyorum hafızası büyüsün ve hızlı çalışsın diye ne yapmalıyım root attım telefona ve şarjım çok çabuk bitiyor lütfen yardım

musty9190

Üye
Slm beim tlefon samsung galaxy note edge Sm-N915F serisi android surumu 6.0.1 bunun icin root lazim ne yaptiysam rootlayamadim. Kingo root gibi buna benzer bircok program denedim Olmadi. Surum 5.1.1 iken odinle cf auto root sitesinden indirdigim uygun root dosyasiyla denedm olmadi faild hatasi verdi. Telefon guncellendi 6.0.1 surum icin root bulamadim nasil yapacagim yardimci olurmusunuz.

SM-N915F ile uygulamasından gönderildi.

Mert2071

Üye
Selamın aleyküm benim s4 mini lte gti9195 telefonum var rom atmak istiyorum ama imei attırdım efs yedeğide alamadım ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

GT-I9195 ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt