5800 √ - X6 √ - Symbian Belle Fp6 [03.03.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

beatboxqwe

Üye
Aylar sonra telefonu değiştirdikten sonra biraz buralarda gezineyim dedim duygulandım ya yine olsa yine kullanırım fw için tekrar tekrar teşekkürler :)
Aylar sonra telefonu değiştirdikten sonra biraz buralarda gezineyim dedim duygulandım ya yine olsa yine kullanırım fw için tekrar tekrar teşekkürler :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Bende ilgin için teşekkür ederim

emre4649

emre4649

Üye
hakan son görülme neden yok whatsappda

emre4649

emre4649

Üye
bende mecbur kullanıyorum son görülme yok sinir oldum .d

sayreyvr55

Üye
Arkadaşlar şimdi bunu yapsam normal sürümdeki uygulamaları acarmi ve geri dönüş olurmu?

sayreyvr55

Üye
Nasil yapcam geri dönüş ve telefon formatlaniyormu bunu yapınca yoksa uygulamalar duruyormu

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Nasil yapcam geri dönüş ve telefon formatlaniyormu bunu yapınca yoksa uygulamalar duruyormu
Aynı şekil flaşlıyorsun. sadece tek fark flaşlarken orjinal dosyaları kullanıyorsun.
Hayır sd kart hariç her şeyin silinir. O yüzden yedek al.

samil11

Üye
otomatik ekran kiliti yok , dokununca açılıyor o nasıl yapılacak, dokunmatik hassasiyeti düşmüş , ama güzel olmuş

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
otomatik ekran kiliti yok , dokununca açılıyor o nasıl yapılacak, dokunmatik hassasiyeti düşmüş , ama güzel olmuş
Ayarlardan etkinleştirdin mi? Dokunmatik hassasiyeti orjinaline göre çok iyidir

samil11

Üye
etkinleştirme nasıl olacak, frontları tekrar değiştiremyorum c de ki silinmiyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
etkinleştirme nasıl olacak, frontları tekrar değiştiremyorum c de ki silinmiyor
Symbianı unuttum. Ayarlar güvenlikte olur büyük ihtimalle. C deki font klasör ismini a yap telefonu kapat aç sonra sil silinir

samil11

Üye
evet düzeldi teşekkür ederim

ThE_kOnT

ThE_kOnT

Üye
ey gidi 5800 :) elinize sağlık

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler :)

emrecengiz2001

Üye
MERHABA 5800 telefonum var yüklemek istiyorum ama yazıdaki resimler acılmıyor yardımcı olabilir misiniz

PALA.

PALA.

Üye
MERHABA 5800 telefonum var yüklemek istiyorum ama yazıdaki resimler acılmıyor yardımcı olabilir misiniz
Bunlar belki işinize yarayabilir, anlatım c6 içindir, siz kendi cihazınıza uygun olan işlemleri yapın...
C6-01 Dead Phone ve Flash resimli anlatım Rm-718 üzerinden anlatılmıştır

Önce sim kartınızı çıkartın, verilerinizi bilgisayara yedekleyin...
Telefonun üzerinde sadece sd kart takılı olsun. Telefon üzerinden hafıza kartını biçimlendirin. Sonra format atın.
Sonra bilgisayar üzerinden, phoenix yazılımı ile cfw dosyanızı telefona yükleyin. Bu işlemler sizi uğraştırabilir. Kolay gelsin...

Not: Phoenixle yapılıyormu tam bilmiyorum. Hakan hoca jaf ile yükleyin demiş...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: emrecengiz2001

pcked

Üye
Merhaba, emeğine sağlık

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Merhaba, emeğine sağlık yıllar önce çok kaliteli bir çalışma yapmışsın. telefonun dokunmatik hassasiyeti üst yazıda yazan arkadaşın aksine 10 numara, telefon çok seri ve hızlı anında işlemleri gerçekleştiriyor.
Bir tek sorun gördüm oda; favori kişileri ana menüye eklemiyor.
Widget yardımıyla halledebilirsin.

Ana menü >> Seçenek >> Widget ekle >> Rehber widgeti olması gerekir.

Üst Alt