Maxicep Mobil Uygulama ver 8+

Sponsorlu Bağlantılar

uygulamamızı nasıl buldunuz?

• çok iyi

Kullanılan: 19 45.2%
  • Orta

Kullanılan: 12 28.6%
  • eh işte

Kullanılan: 7 16.7%
  • berbat

Kullanılan: 4 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    42
aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
hocam linkten indirdim ve telefonumda yüklü olan bi rar açma programi ile açtım ancak hala apk uzantılı dosyayı bulabilmiş değilim cevap verirseniz sevinirim, ilginiz için teşekkürler
İyi Forumlar...
Hocam inen dosya zaten apk şeklinde bir daha rar veya zip açıcı bir programa gerek yok direk inen dosyayı yükleyeceksiniz.

kaanfb78

kaanfb78

Üye
Hocam inen dosya zaten apk şeklinde bir daha rar veya zip açıcı bir programa gerek yok direk inen dosyayı yükleyeceksiniz.
Rar açma programi apkyı çalıştırmama engel oluyomuş programi kaldırdım öyle kurdum sorun çözüldü çok sağolun hocam
İyi akşamlar

aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
Rar açma programi apkyı çalıştırmama engel oluyomuş programi kaldırdım öyle kurdum sorun çözüldü çok sağolun hocam
İyi akşamlar
Önemsiz ama bu aralar forum kısmı hatalı hocam düzelince 6 versiyon olarak paylaşacam

kaanfb78

kaanfb78

Üye
Önemsiz ama bu aralar forum kısmı hatalı hocam düzelince 6 versiyon olarak paylaşacam
Aynen ben de o sorunu yazacaktim ama kendimce bi çözüm buldum anasayfadan su üç cizgiye tıklayıp ordan foruma giriyorum açılıyor aynı masaüstünde olduğu gibi

aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ben de o sorunu yazacaktim ama kendimce bi çözüm buldum anasayfadan su üç cizgiye tıklayıp ordan foruma giriyorum açılıyor aynı masaüstünde olduğu gibi
Yok hocam bu forum kısmı tapatalk gibi bildirim felan geliyordu baya iyiydi kolay şekilde gelebiliyordunuz

kaanfb78

kaanfb78

Üye
Yok hocam bu forum kısmı tapatalk gibi bildirim felan geliyordu baya iyiydi kolay şekilde gelebiliyordunuz
Hadi ya iyiymiş o zaman ne diyelim en kısa zamanda düzeltmeniz dileğiyle
İyi forumlar...

muslumreis

muslumreis

Üye
Program stabil değil, uygulamada sol menüden forum linkini tıkladığımda erişemedim üst başlıktan foruma erişebildim. Şimdilik mobil versiyonun geliştirilmesini bekleyeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: aarslqnn
aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
Program stabil değil, uygulamada sol menüden forum linkini tıkladığımda erişemedim üst başlıktan foruma erişebildim. Şimdilik mobil versiyonun geliştirilmesini bekleyeceğim :)
Hocam forumun tapatalk api sinde sıkıntı var mesaj attım daha düzeltmediler uygulama stabildi hocam [emoji4]

muslumreis

muslumreis

Üye
Emeksiz yemek olmaz kolay gele :))

• Beğen

CsWqIve34

Üye
tesekkurler

• Beğen
aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
version 7 güncellendi

Sarangni

Sarangni

Üye
Kullanıcı adı ve şifre ile girmek istediğim de Tapatalk benzeri hata veriyor hatta hata direk Tapatalk disable forum diyerek başlıyor. Uygulama güzel ama bu sorunun aşılması gerekiyor. En azından bende durum bu şekilde...

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Kullanıcı adı ve şifre ile girmek istediğim de Tapatalk benzeri hata veriyor hatta hata direk Tapatalk disable forum diyerek başlıyor. Uygulama güzel ama bu sorunun aşılması gerekiyor. En azından bende durum bu şekilde...
uygulama tapatalk apisini kullandığından ve forumda tapatalk devre dışı bırakıldığından malesef Tapatalk etkinleştirilmezse artık kullanılamaz yakında formun kendi resmi uygulamaları yayınlanacaktır:)

Son düzenleme:
Sarangni

Sarangni

Üye
uygulama tapatalk apisini kullandığından ve ve forumda tapatalk devre dışı bırakıldığından malesef Tapatalk etkinleştirilmezse artık kullanılamaz yakında formun kendi resmi uygulamaları yayınlanacaktır:)

Aynı şeyi tahmin etmiştim. Bu forumun uygulaması ne kadar süre de çıkacak acaba bu yakın sonra çok uzak olmasın. Siteyi takip edemez olduk Tapatalk gitti gideli.

• Beğen
Tepkiler: n000k
Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
Teşekkürler

atakanokur

atakanokur

Üye
tam konu açacaktım uygulama yapılmalı diye . adamsın kardeşim :)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
tam konu açacaktım uygulama yapılmalı diye . adamsın kardeşim :)
bu uygulama tappatalk apisini kullanıyor ve tapatalk devre dışı bırkıldı yani malesef büyük ihtimal bir işe yaramayacaktır:)

basatoguz

basatoguz

Üye
Hocam forum kısmından giriş yapmak istedigimde tapatalk disable in this forum please contack administrator gibi uyarı çıkıyor üyelerinin k girişi yapamıyorum

Üst Alt