Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Telefon ile)

Sponsorlu Bağlantılar

55EnGizli

Üye
Arkadaşlar belki konu hortluyo ama bu program 5.0 ile uyumlumu

mferdi

mferdi

Üye
Usta bu ekteki sözlüğü nereye atıyoruz
Apk editör sözlük

Ekli dosyalar

Hasiki

Hasiki

Üye
Arkadaşlar önceden çok güzel çalışıyordu. Ama son zamanlarda yukledigim uygulamalarda dosya ayrıştırma hatası veriyor. Dosya açılamadı diyor. Daha eskiden indirdiğim uygulamalarda sıkıntı yok. Fakat yeni uygulamalar sıkıntılı. Bunun güncellemesi falan yokmu. Acilen güncellenmesi lazım

sekorito

sekorito

Üye
Benim sorum sadece uygulama adı ve logosunu degistirmek daha onceden yapıyordum ama unuttum

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Usta bu ekteki sözlüğü nereye atıyoruz
Apk editör sözlük
Sözlüğü Apk Türkçeleştirme adlı bir klasör oluştur (Türkçeleştireceğin apk'leri daha kolay bulunsun diye) ve bu klasörün içine at. Türkçeleştirme yaptın/çıktın/imzalama yaparken sorar sana ''Sözlüğe eklensinmi?'' diye. Sen evet dersen, sözlük klasörünü nereye koyduysan orayı göstermen yeterli olacaktır..

Benim sorum sadece uygulama adı ve logosunu degistirmek daha onceden yapıyordum ama unuttum
Bu konunun başında var istediğin simgeyi değiştirebileceğin resimli anlatım eklendi zaten..

Arkadaşlar önceden çok güzel çalışıyordu. Ama son zamanlarda yukledigim uygulamalarda dosya ayrıştırma hatası veriyor. Dosya açılamadı diyor. Daha eskiden indirdiğim uygulamalarda sıkıntı yok. Fakat yeni uygulamalar sıkıntılı. Bunun güncellemesi falan yokmu. Acilen güncellenmesi lazım
Java hatasından dolayı yeni uygulamalarda çeviri yapılamıyor maalesef. Güncellemesini beklemeyin bence ama yeni Apk Editörü deneyiniz..

ÇOK YAKINDA BU KONUYA EKLEYECEĞİM..
yeni Apk Editör ile Google Translator Etkileşimli Kullanımı (Apk Editör'den çıkmadan) Resimli Anlatım..

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', musleysa ve Bab-ı Umut
alperen3844

alperen3844

Üye
bu uygulamayı ben t50 telefonumda kullanamıyorum.her uygulamanın resources.arsc dosyasını açarken,dosya açma başarısız diyor,birkaç gün önce açtığım dosyaları da çeviri yapmıyor istisna var diyordu.bir türlü şu işi beceremedim yada telefonla ilgili bir sıkıntı var,elle bile çeviri yapılmıyor.

Morpheuz

Morpheuz

Üye
Hocam indirme linki silinmiş bakabilirmisin lütfen bu sürüme ihtiyacım var @AKDELİKAN

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
İndirme linki Ekte mevcut, ordan indirebilirsiniz.

HTC 10 cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: KsmCN
baskahmet

baskahmet

Üye
Hocam indirdim de sd kartı hafıza kartını felan göstermiyor ne yapmam lazım cihaz lg k10

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Android sürümün nedir

baskahmet

baskahmet

Üye
6.0 hocam

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef Marshmallow'da klasör içeriği görüntülenemiyor.
Tavsiyem Mt Manager kullanmanız yönünde olacaktır

baskahmet

baskahmet

Üye
Maalesef Marshmallow'da klasör içeriği görüntülenemiyor.
Tavsiyem Mt Manager kullanmanız yönünde olacaktır

Teşekkürler

ozcosan

Üye
Telefona poot Farm yükledim apkeditorü açtım yanlız dosyasını bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Üst Alt