Konu dışı: Windows tablet kullanan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Konu dışı: Windows tablet kullanan var mı?
Arkadaşlar Windows tablet kullanan var mı? Çalıştığım iş yeri için Adobe Flash ile bir stok uygulaması yaptım. Bilgisayarda çalışıyor malesef telefonlar swf ve exe desteklemediği için mobilde kullanamıyorum. Sanırsam Windows tabletler bu uzantıları destekliyor ama benim de elimde Windows tablet yok. Uygun fiyata alınabilecek Windows tabletlerde de 3G yok. 3G'li Reeder marka tabletler var 400-600 arası ancak almadan önce yaptığım uygulama tablette çalışıyor mu ve kullanım olarak tatmin ediyor mu bilmem gerekiyor. Elinde tablet olan bir arkadaş bana yardımcı olursa çok sevinirim. Uygulamayı göndereceğim ve tableti olan arkadaş deneyip bana sonucu bildirecek. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bunun benzeri bir tablet kullanmıştım çok kısa süreli, Android ile iOS zevkini yakalayamıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
erhanercan

erhanercan

Üye
Kullanıyorum çalıştırır hangi mal diyor çalıştırmaz diye

papakudioflu

papakudioflu

Admin
8 inç uzeri Windows tabletler tam bilgisayar özellikli olarak geliyor. Yani yapacağın win32 klasik Windows uygulaması ya da .exe uzantılı dosyaları yüklemen sorun olmaz.

Eğer Windows 10 yüklersen "mağaza" uygulamalarını sdkart, usb bellek veya herhangi bir harici belleğe yükleyebilir tum medya ve dokümanları taşıyabilirsin. Ama belirttiğin uygulamaları dahili depolamaya yüklemek zorundasın.

bu arada reeder'ın windows 10 tabletlerini kullandım ve çok başarılı cihazlar. Reeder W100i de oldukça iyi bir hibrid tablet. Yani hem tablet hem de notebook olarak kullanılabilir. Fiyatı düşmüştü sanırım tavsiye ederim tam senlik. Ayrıca Windows 10 güncellemesini de aldı.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, kur-sad ve maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
8 inç uzeri Windows tabletler tam bilgisayar özellikli olarak geliyor. Yani yapacağın win32 klasik Windows uygulaması ya da .exe uzantılı dosyaları yüklemen sorun olmaz.

Eğer Windows 10 yüklersen "mağaza" uygulamalarını sdkart, usb bellek veya herhangi bir harici belleğe yükleyebilir tum medya ve dokümanları taşıyabilirsin. Ama belirttiğin uygulamaları dahili depolamaya yüklemek zorundasın.

bu arada reeder'ın windows 10 tabletlerini kullandım ve çok başarılı cihazlar. Reeder W100i de oldukça iyi bir hibrid tablet. Yani hem tablet hem de notebook olarak kullanılabilir. Fiyatı düşmüştü sanırım tavsiye ederim tam senlik. Ayrıca Windows 10 güncellemesini de aldı.

Teknosa'da 617 TL görünüyor W100i'nin fiyatı. Benim şuanki bütçemi aşıyor ama aklımda bulunsun. Peki Wp10'da exe yada swf dosyalar çalışacak mı böyle bir ihtimal var mı?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Win tab alırken Şuna dikkat edin kesinlikle RT sistem olmasın yani arayüz metro Lumia ve gömülü uygulamar var exe msi desteği yok . Ve ms artık rt tablet çıkarmıyor.
Casper ve exper win rt çok ve Bing. Bunları almayın bunun yerine Asus 2si bir yanı tab pc serisi veya exper easypad pad seleron i3 ve i5 kasa seçenekleri var 2013 model piyasa fiyatları çok düşük.
Saygılar

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
200-400 TL Arası Windowslu Tablet Var Reader In Sanırım Fenada Sayılmaz Alırsam Onları Düşünüyorum YOksa Bi Tane Laptop Almak Daha Mantıklı O Paraya

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar Reeder'ın bütün tabletlerini kullandım ve gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Ayrıca reeder Windows tabletlerin hepsi Windows 10 güncellemesini otomatik olarak aldılar.
Teknosa'da 617 TL görünüyor W100i'nin fiyatı. Benim şuanki bütçemi aşıyor ama aklımda bulunsun. Peki Wp10'da exe yada swf dosyalar çalışacak mı böyle bir ihtimal var mı?
Evet baktım az önce seri sonuymuş o. Geçenlerde 500'e düşmüştü. Yaklaşık iki yıllık tablet ve Asus transformer Book ayarında daha uygun fiyatlı bir cihaz. Yani o fiyata alınabilecek en iyi Windows tabletlerden.

• Beğen
Tepkiler: kur-sad ve maydinmaydin
erhanercan

erhanercan

Üye
Ultra tab 8w dnr da 290 tl aldım kullanıyorum tavsiye ederim

System X

System X

Üye
aslında günümüzde alınabilecek en iyi windows tablet casper t9w 500 lira gibi bir fiyatı var.ekranı gerçekten güzel.bu çözünürlükte benzeri yok.ama wifi çekim sıkıntısı var.yeğenime aldık. performansı beklediğimden iyi çıktı.modemle aynı odada kullanacaksan tavsiye ederim.ama bir oda ötesinde çekmiyor sanırım kenarları metal olduğundan bir sıkınıtısı var.diğer yandan bluetooth klavye ve kılıfla geliyor oluşu tabletin asıl fiyatını 400 hatta daha aşağısına çekiyor.klavyesi de gayet güzel.
en ucuz windows tablet istersen reeder w7ic var.bizzat kullanıyorum windows 10 yükledim felan ama 1gb ram gerçekten sıkıntı windows tabletler için.
Ayrıca aşağıdaki yazıyı bir oku. Oradaki tablet de çok iyi ve fiyatı çok ucuz. Tabi yurt dışından sipariş etmek gerekiyor.

CHUWİ Vİ8 Plus Windows 10 Tablet Güçlü Özellikleri ve Uygun Fiyatı ile Dikkat Çekiyor - MaxiCep
üstüne vergi eklemeyi unutmayın tabi...

• Beğen
erhanercan

erhanercan

Üye
Win 10 pro yükledim ultratab 8w ye günlük kullanım için sıkıntı olmuyor

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
üstüne vergi eklemeyi unutmayın tabi...
Üstüne vergi eklenmiyor. Çünkü 100$'ın altında olduğu ve GSM özelliği olmadığı için gümrükte sorun çıkmaz. Aslında ebay'de olsa sorunsuz geleceği kesin derim ama yine de bir risk var.

System X

System X

Üye
Üstüne vergi eklenmiyor. Çünkü 100$'ın altında olduğu ve GSM özelliği olmadığı için gümrükte sorun çıkmaz. Aslında ebay'de olsa sorunsuz geleceği kesin derim ama yine de bir risk var.
ülkemiz için sınır 70 euro olarak sınırlandırılmış durumda bu da bugünkü şartlarda 76-77dolar ediyor.gsm 3g özelliği olan cihazlar vergiyi ödemek isteseniz dahi ülkeye girmesi yasak.normalde kargo ücreti bu 70 euroluk sınıra dahil değil.ama gümrük görevlileri bazen bunu dikkate almayabiliyor ve vergi çıkarılabiliyor.

pardon 75 euro imiş ya güncellendi ya da hafızam yanılttı.
ama yine gümrük sorunu çıkacaktır. 81 82 dolar ediyor

orian

orian

Üye
Şuan Reeder w1ooi'den yazıyorum. Vatandan 550'ye almıştım ve iyi ki almışım diyorum. Kamerası hariç herşeyi çok güzel hiç kasmadan asphalt8 ve fifa 15 oynayabiliyorum. iş için de gayet ideal. çıkarılabilir klavye çok kullanılışlı mouse olayı güzel. bide şu ciks mağazalardan ciks bi çanta alırsın bu tarz tabletlere kılıf zor bulunuyor. fiyat konusuna gelince milletin çocuğuna oynasın diiye aldığı samsung tab3 3oo tl. bide kılıf almaya kalk 35o etti bi de hafıza kartı ya da flash al 400 etti. bu cihaz zaten 64 gb.. saygılar..

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Şuan Reeder w1ooi'den yazıyorum. Vatandan 550'ye almıştım ve iyi ki almışım diyorum. Kamerası hariç herşeyi çok güzel hiç kasmadan asphalt8 ve fifa 15 oynayabiliyorum. iş için de gayet ideal. çıkarılabilir klavye çok kullanılışlı mouse olayı güzel. bide şu ciks mağazalardan ciks bi çanta alırsın bu tarz tabletlere kılıf zor bulunuyor. fiyat konusuna gelince milletin çocuğuna oynasın diiye aldığı samsung tab3 3oo tl. bide kılıf almaya kalk 35o etti bi de hafıza kartı ya da flash al 400 etti. bu cihaz zaten 64 gb.. saygılar..

Bahsettiğin tablet şuan piyasada var mı peki?