Faturalı Turkcell 4.5G

Sponsorlu Bağlantılar

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 4.5G
Merhaba değerli forum üyeleri ve misafirler bugün lerde biliyorsunuz ki bir 4g sevdası aldı başını gidiyor ve sonuç olarak kullanmakta olduğum samsung galaxy s5 mini cihazıyla ilgili s5 mini kullanicilari olarak son noktayı koymak gerek esasında diyeceğim ama henüz Daha dört ay gibi uzun bir süreç var cihaz la ilgili yaptığım tüm özellik araştırmalarım da 4g yi desteklediğini benim gibi herkes görecektir olayın üzücü kısmı ise turkcell okan operator ume yapmış olduğum başvuruda sms sonucu ve müşteri hizmetleri ike yapılan görüşme olumsuz yönde yani desteklemedigi bilgisi verildi aynı cihaza avea diğer operator desteklediğini belirtti bu nasıl bir çelişki anlayamadım tek tahminim (turkcell in cihaz satma politikası olduğu yönünde içimde bir his var ) bekleyip görucez buradan arkadaşlardan bu konu ile ilgili s5 mini kullanicilari olarak samsung musteri hız ve turkcell ile yogun talep oluşturmak olduğunu düşünüyorum bir olursak sanırım bu durum özgürlüğüne kavuşur bilgilerinizi psylasirsaniz sevinirim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihazınızda Mobil Ağlar ayarında LTE ayarı varsa destekliyor demektir, eğer desteklemiyor diyen bir çalışan varsa o ayarı açıp onun anlamını sorun o bilemezse başkasını çağırın ona gösterin, değişimi yaparlar.

Son düzenleme:
atakanokur

atakanokur

Üye
içinde gizli bir LTE ayarı var bencede destekliyor

Serkan1255

Serkan1255

Üye
Destekliyor bence

atakanokur

atakanokur

Üye

Turk Telekomun sitesinde desteklediği yazıyor inşallah doğrudur

• Beğen
Tepkiler: bargnes
Serkan1255

Serkan1255

Üye
Umarım kardeşim

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi

Turk Telekomun sitesinde desteklediği yazıyor inşallah doğrudur
Umarim dogrudur
Evet arkadaşlar an itibari ile gerçekleştirilen 444 77 11 samsung musteri hiz ile yapılan görüşmede Semra Hanım desteklemedigi ni bildirdi peki nasıl oluyorda turkcell in vermediği samsung un vermediği desteği avea veriyor anlamış değilim saygilar

Serkan1255

Serkan1255

Üye
Cok mantiksiz yaa

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihaz modelini tam yazabilir misin ?

atakanokur

atakanokur

Üye
SM-G800HQ

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
SM-G800HQ şebeke modu WCDMA/GSM

phasan

phasan

Üye
Arkadaşım cok basıt olarak kendını bakabilirsiniz sebeke ayarların dan buna benzer yazmalı

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yakın bir zamanda s5 mini nin alacağı 5.1.1 güncellemesi ile sizce bu sorun düzelme ihtimali varmıdır

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Guncelleme ile düzelmez donanımla yoksa yoktur 4g
Ne yapalım böyle kullanıcaz, , beni yanıltan bu ürünü satan internet siteleri 4g yi desteklediği yönünde eklediler özellik ve avea nin verdiği 4g desteği beklemekten başka çare yok

phasan

phasan

Üye
Ne yapalım böyle kullanıcaz, , beni yanıltan bu ürünü satan internet siteleri 4g yi desteklediği yönünde eklediler özellik ve avea nin verdiği 4g desteği beklemekten başka çare yok
Ben avea zaten anlamadım telefonda lte yok ama avea destekliyor boyle olsa neyse ama sadece 3g var sende

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
4.5G turkcell hazırım artık bugun itibariyle geçtim 1gb hediye [emoji323][emoji322][emoji321]