Nokia Suitten Yazılım Güncellemesi Yapılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Suitten Yazılım Güncellemesi Yapılmıyor
Yeni Flash Attımda Eskiden Telefon Üzerinden Yazılım Güncellemesi Yapılmadığına Şahit Oldum Birçokkezde Duydum Ama Şimdi PC Suittende Yapılmıyor Sorun Sadece Bendemi Yoksa?

Emre

Üye

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

Emre

Üye
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Öyle kalacak gibi.
Sağol Kardeşim Benim Tansiyon Tavan Yaptı :ah Buradan Microsoft Yetkililerine Özellikle O Serverları Kapatana Kapattırana Çok Şeyler Söylerdimde Neyse :oku Bir Çözüm Yolu Bulursam Paylaşacağim

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Evet bizler için en önemli servisi de sonlandırmış bulunmaktalar.Bunların olacağını tahmin ettiğim için Nokia C7 Belle Refresh telefonuma çok iyi bakıyorum.Şu an en güncel haliyle harika durumda ve bir sorun olmasını istemiyorum.Bir sorun olursa artık Flash da çözüm olmayacağı için bence siz de dikkatli kullanın artık.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Evet bizler için en önemli servisi de sonlandırmış bulunmaktalar.Bunların olacağını tahmin ettiğim için Nokia C7 Belle Refresh telefonuma çok iyi bakıyorum.Şu an en güncel haliyle harika durumda ve bir sorun olmasını istemiyorum.Bir sorun olursa artık Flash da çözüm olmayacağı için bence siz de dikkatli kullanın artık.

İmkansız O Dediğim Ben Aylık Atıyorum Önemli Olan Galeri Ve Kamera Güncellemesiydi Onuda Sis Olarak Vardı Bulup Yüklerim Yapacak Bişey Yok Ama Bir Çözüm Bulurlar Eminim :)

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
İmkansız O Dediğim Ben Aylık Atıyorum Önemli Olan Galeri Ve Kamera Güncellemesiydi Onuda Sis Olarak Vardı Bulup Yüklerim Yapacak Bişey Yok Ama Bir Çözüm Bulurlar Eminim :)

Veya son çare Delight Belle olacak gibi (Bu cfw üzerine çok kafa yordukları için hiçbir eksiği yok).:close_tema:

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Veya son çare Delight Belle olacak gibi (Bu cfw üzerine çok kafa yordukları için hiçbir eksiği yok).:close_tema:
Nain Onları Yüklemem Ben : ? Dediğim Gibi Bir ÇokGüncellemenin Sis Hali Mevcut Zaten 17 Tane Güncelleme Mevcuttu FP2de Bana Gerekli Olan 2 3 Tane Şey Gerisi Kolay :hmmm CFWlerinde Sıkıntı Çıkabilir Bilgilerin Çalınması Gibi Şeyler Çünkü Dediğin Gibi Gavurlar Baya Uğraşmiş Bi Yüklüyosun Onca Şey Yüklüyo Ediyo Filan O Yüzden Ben Pek Güvenemiyorum

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Nain Onları Yüklemem Ben : ? Dediğim Gibi Bir ÇokGüncellemenin Sis Hali Mevcut Zaten 17 Tane Güncelleme Mevcuttu FP2de Bana Gerekli Olan 2 3 Tane Şey Gerisi Kolay :hmmm CFWlerinde Sıkıntı Çıkabilir Bilgilerin Çalınması Gibi Şeyler Çünkü Dediğin Gibi Gavurlar Baya Uğraşmiş Bi Yüklüyosun Onca Şey Yüklüyo Ediyo Filan O Yüzden Ben Pek Güvenemiyorum

Valla sana bir şey söyleyeyim mi, bize bu Microsoft'un yaptığı kötülüklerden daha büyüğünü kimse yapamaz.
Yeter artık, adamların tüm derdi Symbian'ı yok etmek olmuş.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Valla sana bir şey söyleyeyim mi, bize bu Microsoft'un yaptığı kötülüklerden daha büyüğünü kimse yapamaz.
Yeter artık, adamların tüm derdi Symbian'ı yok etmek olmuş.
Doğrudur Kardeşim Mail Attım Atmayada Devam Edeceğim Yani Herşeyi KEs Ama Yazılım Güncellemeleri Telefonun İlaci Bunu Yapmaması Gerekiyordu Kaç MB Yer İşgal Ediyordu Sanki Sunucularındada Sonlandırdı Şaçmalık

• Beğen

polattt47

Üye
format atsak ek güncelleme gelmeyecekmi ? Ekgüncelleme sıs dosyaları varsa nerde bulabiliriz ?

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
O Zaman Konuda Kilitlene Bilir Bende Tam Güncelleme Dosyalarını Kıyıdan Köşeden Toplarlıyordum :zong: Birde Bu Bazı Sisleri Düzenlediğinde Eski Haline Geri Geliyor Onun Hakkında Bilgin Varmı Son OLarak? Korumalı Filan Sanırım
benim de fp2 için toplu güncellemeler diye bir konum vardı ancak bulamadım :D ama pc de var atarım buradan :) diğer dediğini anlamadım ne gibi bir düzenleme yapıyorsun ?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
benim de fp2 için toplu güncellemeler diye bir konum vardı ancak bulamadım :D ama pc de var atarım buradan :) diğer dediğini anlamadım ne gibi bir düzenleme yapıyorsun ?
Güncellemedeki Dil Dosyalarını Siliyorum TR EN Kalıyo Sadece Kapatıyorum Daha Kaydetmeden Tekrar İçndekileri Açıyorum Sİsin Sildiğim Dosya Geri GEliyor Yani Korunuyor
Profilinede Giremiyoruzki :hmmm O Attğın Linkdekilerdede Eksik Var Widget Güncellemesini Tam Vermemiş Mesela Wifi Güncellemesi Desen Hiçbir Sitede Yok Normalde Fp2de 2 Tane Güç Tasarruf Sorusu Çıkıyordu O Çıkmıyor Yanı O Son Güncelleme Değil Sanırım

• Beğen
Tepkiler: polattt47
asigsasi

asigsasi

Üye
Güncellemedeki Dil Dosyalarını Siliyorum TR EN Kalıyo Sadece Kapatıyorum Daha Kaydetmeden Tekrar İçndekileri Açıyorum Sİsin Sildiğim Dosya Geri GEliyor Yani Korunuyor

Profilinede Giremiyoruzki :hmmm O Attğın Linkdekilerdede Eksik Var Widget Güncellemesini Tam Vermemiş Mesela Wifi Güncellemesi Desen Hiçbir Sitede Yok Normalde Fp2de 2 Tane Güç Tasarruf Sorusu Çıkıyordu O Çıkmıyor Yanı O Son Güncelleme Değil Sanırım
peki bunu pc için olan mı yoksa telefon için olan sis connect ile yapıyorsun

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...