Symbian Belle [Refresh & Fp2 Mod Paketi] [18.03.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Güzel bir arşiv ama ben hepsini rofs2 denen şeye gömmeden yapamaz mıyım? Direk gerekli yerlere atsam dosyaları, çalışır mı acaba?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Güzel bir arşiv ama ben hepsini rofs2 denen şeye gömmeden yapamaz mıyım? Direk gerekli yerlere atsam dosyaları, çalışır mı acaba?
çoğu çalışmayacaktır fakat çalışanda olacaktır. Hangisi diye sorma ben herşeyi flaşla denedim o yüzden hangisi çalışır bilmiyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Fp2 de Şu Güç ve Profil Sembollerini Bir Türlü Yapamadım Bilgin Varmi?

muratezer

Üye
Çok Teşekkür ederim.haganguven kardeşim Etkin Aktarmaları iptal eden modu uyguladım çok güzel oldu. Ancak karşı taraf meşgul ise yabancı bir kelime ile uyarı veriyor. Bu modu düzenleme yapılabilirmi ve ne tür bir pro ile yapabiliriz. Birde arama yapınca ekranda appel diye bir yazı geliyor. Bu yazıyıda iptal edilebilirmi

Son düzenleme:
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Çok Teşekkür ederim.haganguven kardeşim Etkin Aktarmaları iptal eden modu uyguladım çok güzel oldu. Ancak karşı taraf meşgul ise yabancı bir kelime ile uyarı veriyor. Bu modu düzenleme yapılabilirmi ve ne tür bir pro ile yapabiliriz. Birde arama yapınca ekranda appel diye bir yazı geliyor. Bu yazıyıda iptal edilebilirmi
rica ederim. rsc editör ile modu düzenleyebilirsin...

muratezer

Üye
Nokia c6-01 e göre bir rsc editör bulamadım. kaçtane bulduysam sa çalışmadı. Yinede Teşekkür ediyorum.

muratezer

Üye
Pro buldum biraz karıştırdım ama benim yapabileceğim bir iş olmadığını gördüm. Keşke anlayan bir arkadaş ETKİN AKTARMALAR MOD unu Türkçe yapsa. Tabi bu biraz hazıra konmak gibi olur ama benim gibi yapamayanlardan epeyce dua alır sanırım.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Pro buldum biraz karıştırdım ama benim yapabileceğim bir iş olmadığını gördüm. Keşke anlayan bir arkadaş ETKİN AKTARMALAR MOD unu Türkçe yapsa. Tabi bu biraz hazıra konmak gibi olur ama benim gibi yapamayanlardan epeyce dua alır sanırım.
Rsc editör ile dil dosyalarını göreceksin ki zaten. Kolaylıkla Türkçeye çevirebilirsin...

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
core rofs 2 falan nereler oluyor xplore ile nnereye atacağım

Ramoscu

Üye
teşekkürler

cenk040404

cenk040404

Üye
arkadaşlar dosyaları nereye atacaz bi yardım edseniz..

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
symbian,anna,belle için on numara paylaşımdır,hazine misali saklıyorum :-)
yıllar geçsede nokiadan hele ki N8den geçilmez.....

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
kutsaldarbe85

kutsaldarbe85

Üye
dosyaları nereye atıcaz belirtmemşin.

Üst Alt