huawei ascend g7 kullananlar buraya

Sponsorlu Bağlantılar

esesti

Üye
ikinci bir güncelleme geldi .güncelleme sonrası telefon fabrika ayarlarına döndü.çift tıkla uyanma düzeldi ancak bütün bilgiler ve resimler silindi
haberiniz olsun
bilgilerinizi yedeklemeyi unutmayın
ikinci bir güncelleme geldi .güncelleme sonrası telefon fabrika ayarlarına döndü.çift tıkla uyanma düzeldi ancak bütün bilgiler ve resimler silindi
haberiniz olsun

deadhmachine

deadhmachine

Üye
haberiniz olsun
haberiniz olsun
Bahsettiğiniz 2. Güncelleme 380 kb civarı olan mı

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Hep çalışıyor, sorun yok.

380KB olan güncelleme Turkcell ROM larının güncelleme alması için verildi onunla alakası olacağını sanmıyorum.
Aynen turkcell romları ile ilgiliydi ondan sormuştum şuan bir sıkıntı yok cihazımda gayette memnunum

StreamK

StreamK

Üye
Ben Bu Telefonu Kullanıyorum Çok Hosumada Gidiyor Ama Nedense Benimkinde 5.0 Güncellemesi Gelmedi Güncelleyiciye Giriyorum Konrtol et diyorum Güncelleme Yok Diyor android 4.4 yapisştı cihazıma ne yapabilirim
-Huawei Ascend G7-L01

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Ben Bu Telefonu Kullanıyorum Çok Hosumada Gidiyor Ama Nedense Benimkinde 5.0 Güncellemesi Gelmedi Güncelleyiciye Giriyorum Konrtol et diyorum Güncelleme Yok Diyor android 4.4 yapisştı cihazıma ne yapabilirim
-Huawei Ascend G7-L01
Telefonunda Turkcell yazılımı mı yüklü?

• Beğen
Tepkiler: StreamK
Eduardo58

Eduardo58

Üye
StreamK

StreamK

Üye
İşte bu kötü, Huawei nin resmi sitesinde orijinal yazılım var, onu yükleyerek 4.4.4 KitKat ın orjinalini yuklemis olursun. Ondan sonra Lollipop a geçmeyi dene.
Ben Huawei in kendi Siteinden 5.0 ı indirdim ama nasıl kurulacagını bilmiiyorum

ersinyncr

Üye
Arkadaşlar Huawei G7 telefonumda görüşme yaparken sesim karşı tarafta hep kesiliyormuş. Konuştuğum çok kişi bunu söylüyor. Sorun sizce ne olabilir? Telefonu 3 gün önce aldım ve servise göndermek istemiyorum.

umitbukulmez

Üye
Son guncellemeden sonra benimde sık sık basima geliyor kapatip acinca duzeliyor

ersinyncr

Üye
ben güncelleme yapmadım ama. kit kat kullanıyorum daha

umitbukulmez

Üye
Hattinla alakali olmasin heryerde ayni sey oluyormu

ersinyncr

Üye
her yerde yaşıyorum bu sorunu. çekmeyen bir yerde değil ki.

Eduardo58

Eduardo58

Üye
WhatsApp, Ascend G7 Kullanicilar Klubumuz ACİLMİSTİR! Katilmak isteyenler telefon numaralarini bana ulastirsinlar!

maça ası

Üye
benim huawei g7 telefonumdan gereksiz mesaj sesi geliyor.telefona bakınca hiçbir bildirim gözükmüyor.2 günden beri bu şekilde.
herhangi bir uygulama mı buna sebep veriyor.bilemedim.
başına böyle birşey gelen var mı?

Eduardo58

Eduardo58

Üye
benim huawei g7 telefonumdan gereksiz mesaj sesi geliyor.telefona bakınca hiçbir bildirim gözükmüyor.2 günden beri bu şekilde.
herhangi bir uygulama mı buna sebep veriyor.bilemedim.
başına böyle birşey gelen var mı?
E-postanı kontrol et ondan olabilir

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Evet.aynen dediginiz gibiymis.hotmail sifresi degisince oturum ac diye uyari veriyormus.tesaduf eseri gordum.
Sizede tesekkur ederim.
Rica ederim. Başka herhangi bir sorununuz varsa alabilirim. :)

Üst Alt