\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47

yektauzun

Üye
Slm arkadaşım benim elim de Japonya'dan gelme bir note 2 var orjinal sürüm 4.3 ve ingilizce ben buna Türkiye rom larını flash lı yorum gayet stabil çalışıyor fakat IMEI null oluyor basebant yok görünüyor custom bir rom a anabant sürümü nasıl yüklerim yardımcı olur isen sevinirim

yektauzun

Üye
He birde telefon note 2 gibi aynısı ama seri numarası n7100 değil sc-02e modeli

efsane-1180

efsane-1180

Üye
Arkadaşım telefonum rootluydu bluetooth u sildim yanlışlıkla nasıl düzeltirim

yektauzun

Üye

yektauzun

Üye
Yok mu bilgisi olan arkadaşlar yaw

Fuad199219

Üye
Salam.. Note 4 root yapmak isterken sorun cikmisdi yanmiyodu..cihazi usta duzeltdi.. Simdi root yapmak istiyom..sorunsuz bir yol gosterirmiydiz. androide yeniyim... Hic anlayisim yok nasilir yapilirsa... Yardim edermisiz en basdan?

itaLyan01

Üye
Samsung note 3 neo SM-N7500Q

cagatayk59

cagatayk59

Üye
Lg Leon H324TR modeli için root yöntemi gösterebilirmisiniz?

yemenbartan

yemenbartan

Üye
sa kardeş t60 root nasıl yapılır faceden yazabilirmisin al link ::: https:// bu olmuyorsa al

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
ACİLEN CEVAP BEKLİYORUM. selaminaleykum benim lg g2 lollipop cihazim var king root indirdim ve bide autorecd802 indirdim ama bu autorec d802 versiyon var bide d802tr versiyon var benim cihaz d802 tr acaba d802 yi kursam telefona bisey olurmu

Son düzenleme:
destroyer26

destroyer26

Üye
selamın aleykum benim cihazım s4 9515 cıhazımda cm 12.1 rom yukluydu 5.1.1 ben almanya stock rom 5.0.1 yukledım daha sonra null oldu sebeke cekmıyor ne yapabılırım tesekkur ederım.

Efeali01

Üye
Lenovo Vibe Z2 root

cenghan

Üye
kardeş selamün aleyküm seg 10inç tablete nasıl rom yüklerim ayrıca uygulamaları hafıza kartına atamıyorum yani kuramıyorum varmı çözümü

Darqos

Darqos

Üye
Kardeş GM4G Root atmam gerek Android 6.1

kral_yusuf25

Üye
General mobile e tab 5 için miui rom kurabilen varmı ?

AktivasyoneL

Üye
Lenovo a7000 nasıl root yapılır

mta122003

mta122003

Üye
S.a tabletimin markasi Syrox T-703 root lazim

metedede

Üye
Merhaba, vestel 5.0x cwm yapmam lazım, hiç bir yerde bulamadım yardım lütfen,,,

@Safak

@Safak

Üye
Lenovo A7000 cwm nasıl atabilirim

uqurb2

uqurb2

Üye
Xperia m5 custom recovery bulabilirsen çok duacı olurum sana cwm twrp phlips felan hiç fark etmez olsunda:)

Üst Alt