Galaxy S3 i9300 I9300 Qs Final Rom (14.07.2015) ●○•°Yeni Final Sürüm°•○●

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Hangi Rom Daha Stabil Ve Başarılı ?

• Android 4.3 Orijinal Türkiye Romu

Kullanılan: 25 27.8%
  • Android 4.4.2 Qs Final Rom

Kullanılan: 65 72.2%

• Kullanılan toplam oy
    90

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kernel degisikligi yap,teli ac bir foto cek sonra tekrar istedigin kerneli yukle,kurulumdaki kernel seceneklerini dene sadece,yani romu kurarken secenekler cikiyor ya,hepsine skip de kerneli sadece kur
Kartal kardes senin s3 te şöyle bi sorun var mi mesela bende sarj 100 oluyo fişten çekiyorum 5 dk sonra bi bakıyorum 97 düşmüş cihaz boşta 17 harcamis yazıyo bide ama hep böyle 4.3 dede vardi 4.4.2 dede var sendede var mi böyle bi sorun yada bi çözümü var mi
kernel degisikligi yap,teli ac bir foto cek sonra tekrar istedigin kerneli yukle,kurulumdaki kernel seceneklerini dene sadece,yani romu kurarken secenekler cikiyor ya,hepsine skip de kerneli sadece kur
Kartal kardes senin s3 te şöyle bi sorun var mi mesela bende sarj 100 oluyo fişten çekiyorum 5 dk sonra bi bakıyorum 97 düşmüş cihaz boşta 17 harcamis yazıyo bide ama hep böyle 4.3 dede vardi 4.4.2 dede var sendede var mi böyle bi sorun yada bi çözümü var mi

uzman47

uzman47

Üye
direk kalkmiyomu program kaldirir gibi yani
Agni kernel 4.4.4 lerde saglikli calismiyor tekrar boeffla 7.9 kurdum. Ayrica dedigin gibi uyg.yoneticisinden kaldirdim agni kont.uyglamasini tesekkur dostum.

• Beğen
Tepkiler: kartal2378
uzman47

uzman47

Üye

Hangi romu kullaniyorsun?

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kullanıyorum post: 7807495' Alıntı:
Hangi romu kullaniyorsun?
Bu romu kullanıyorum kardes başka romlardada oluyo sendede oluyo mu

uzman47

uzman47

Üye
Bu romu kullanıyorum kardes başka romlardada oluyo sendede oluyo mu
Bendede oluyordu o cok sık rom degistirdigin icin oluyor. Her yeni romdan sonra pil kalibrasyonu yapman lazim. (*#0228#) bunu bir kere yap pil yuzden düsecek ondan sonra tam sarj yap farki goreceksin.

kartal2378

kartal2378

Üye

normal bisey,arkadaslarin dedigi gibi kalibre yapinca duzelir,bende de oliyodu

kartal2378

kartal2378

Üye
Agni kernel 4.4.4 lerde saglikli calismiyor tekrar boeffla 7.9 kurdum. Ayrica dedigin gibi uyg.yoneticisinden kaldirdim agni kont.uyglamasini tesekkur dostum.
bu android sistemi cok degisik bir sistem,birisine cok stabil oliyor bazisina olmuyor,bana da boeffla simdiye kadar bir turlu uymadi,hangi romu kursam performans alamadim,eger memnunsan sorun yoktur dostum [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: uzman47
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
Biliyorum ="uzman47, post: 7807526, member: 1705316"]Bendede oluyordu o cok sık rom degistirdigin icin oluyor. Her yeni romdan sonra pil kalibrasyonu yapman lazim. (*#0228#) bunu bir kere yap pil yuzden düsecek ondan sonra tam sarj yap farki goreceksin.[/QUOTE]
Biliyorum kardes kalibre yapıyorum ama yine oluyo %100 sarjdan çekince telefonu 5 dk sonra cihaz boşta 17 falan yazıyo ve 97 düşüyo kendi kendine sizde peki nasıl oluyo bu sorun benim telde mi oluyor tek yaa çok can sıkıcı bi durum hep telefonu 97 sarjdan itibaren kullaniyorum kullandigim kernel boffle ama stock 4.3 dede oluyo du bu sorun
kartal2378' Alıntı:
normal bisey,arkadaslarin dedigi gibi kalibre yapinca duzelir,bende de oliyodu
Peki kardes sende suan nasil oluyo agni kerneli kaç aydir kullaniyorsun

uzman47

uzman47

Üye
Bu romdaysan sende kartal2378 gibi agni v5.9.3 kerneli kur bir dene ama oncesinde kernel temizleme zipini flashla...

kartal2378

kartal2378

Üye
Biliyorum ="uzman47, post: 7807526, member: 1705316"]Bendede oluyordu o cok sık rom degistirdigin icin oluyor. Her yeni romdan sonra pil kalibrasyonu yapman lazim. (*#0228#) bunu bir kere yap pil yuzden düsecek ondan sonra tam sarj yap farki goreceksin.
Biliyorum kardes kalibre yapıyorum ama yine oluyo %100 sarjdan çekince telefonu 5 dk sonra cihaz boşta 17 falan yazıyo ve 97 düşüyo kendi kendine sizde peki nasıl oluyo bu sorun benim telde mi oluyor tek yaa çok can sıkıcı bi durum hep telefonu 97 sarjdan itibaren kullaniyorum kullandigim kernel boffle ama stock 4.3 dede oluyo du bu sorun

Peki kardes sende suan nasil oluyo agni kerneli kaç aydir kullaniyorsun[/QUOTE]
bende artik olmuyor,şöyleki, yeni batarya aldim,reklam gibi olmasin ama simex batarya ve %100 den %99 a 3 dakika civarindan sonra dusuyor,pilden cok memnun kaldim,cin mali degil turk mali ustelik,bu kadarini beklemiyordum,31 tl ye aldim hemde n11 den,orjinal bataryada oluyodu ama bende de,1,5 yillik pildi eskisi,simex bataryayi 1 aydir kullaniyorum,5 saatten fazla ekran suresi aliyorum,agni kerneli 10 gundur kullaniyorum,romu 1 aydir kullaniyorum,cok memnunum yani su an icin hepsinden,ama ayni etki nedense herkeste olmuyor o yuzden uzuliyorum yardimci olamadigim icin

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkürler arkadaşım boeffle kernel yükledim dediğin gibi yaptım düzeldi

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye

Peki kardes sende suan nasil oluyo agni kerneli kaç aydir kullaniyorsun
bende artik olmuyor,şöyleki, yeni batarya aldim,reklam gibi olmasin ama simex batarya ve %100 den %99 a 3 dakika civarindan sonra dusuyor,pilden cok memnun kaldim,cin mali degil turk mali ustelik,bu kadarini beklemiyordum,31 tl ye aldim hemde n11 den,orjinal bataryada oluyodu ama bende de,1,5 yillik pildi eskisi,simex bataryayi 1 aydir kullaniyorum,5 saatten fazla ekran suresi aliyorum,agni kerneli 10 gundur kullaniyorum,romu 1 aydir kullaniyorum,cok memnunum yani su an icin hepsinden,ama ayni etki nedense herkeste olmuyor o yuzden uzuliyorum yardimci olamadigim icin[/QUOTE]
hmm anladım kardeşim ne demek sağol yardımcı oldun tabiki demek agni kernel iyi bende geçen hafta deji batarya aldım şuanlık iyi peki kartal kardeş sende müzik çalarda ekran kapalı iken takılma oluyor mu arada

kartal2378

kartal2378

Üye
bende artik olmuyor,şöyleki, yeni batarya aldim,reklam gibi olmasin ama simex batarya ve %100 den %99 a 3 dakika civarindan sonra dusuyor,pilden cok memnun kaldim,cin mali degil turk mali ustelik,bu kadarini beklemiyordum,31 tl ye aldim hemde n11 den,orjinal bataryada oluyodu ama bende de,1,5 yillik pildi eskisi,simex bataryayi 1 aydir kullaniyorum,5 saatten fazla ekran suresi aliyorum,agni kerneli 10 gundur kullaniyorum,romu 1 aydir kullaniyorum,cok memnunum yani su an icin hepsinden,ama ayni etki nedense herkeste olmuyor o yuzden uzuliyorum yardimci olamadigim icin
hmm anladım kardeşim ne demek sağol yardımcı oldun tabiki demek agni kernel iyi bende geçen hafta deji batarya aldım şuanlık iyi peki kartal kardeş sende müzik çalarda ekran kapalı iken takılma oluyor mu arada[/QUOTE]
bunu pek denemedim,baska romdayken oluyordu,poweramp da yuklu bende,onu tavsiye ederim,ben para verip almistim,her romdada kullaniyorum,samsungun rehber aramasini kullanmiyorum bir de,exdialer kullaniyorum,tochwizde kullanmiyorum nova kullaniyorum,bunlarla cok daha hizli ve stabil oluyor

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
hmm anladım kardeşim ne demek sağol yardımcı oldun tabiki demek agni kernel iyi bende geçen hafta deji batarya aldım şuanlık iyi peki kartal kardeş sende müzik çalarda ekran kapalı iken takılma oluyor mu arada
bunu pek denemedim,baska romdayken oluyordu,poweramp da yuklu bende,onu tavsiye ederim,ben para verip almistim,her romdada kullaniyorum,samsungun rehber aramasini kullanmiyorum bir de,exdialer kullaniyorum,tochwizde kullanmiyorum nova kullaniyorum,bunlarla cok daha hizli ve stabil oluyor[/QUOTE]
hmm peki kartal kardeş kurarken mi novayı kuruyorsun ben novayı kullanıyorum ama boffle kernelden mi kasıyor bi süre sonra

kartal2378

kartal2378

Üye
bunu pek denemedim,baska romdayken oluyordu,poweramp da yuklu bende,onu tavsiye ederim,ben para verip almistim,her romdada kullaniyorum,samsungun rehber aramasini kullanmiyorum bir de,exdialer kullaniyorum,tochwizde kullanmiyorum nova kullaniyorum,bunlarla cok daha hizli ve stabil oluyor
hmm peki kartal kardeş kurarken mi novayı kuruyorsun ben novayı kullanıyorum ama boffle kernelden mi kasıyor bi süre sonra[/QUOTE]
dunyadaki her program kasar ama nova kasmaz dostum

• Beğen
Tepkiler: uzman47
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
hmm peki kartal kardeş kurarken mi novayı kuruyorsun ben novayı kullanıyorum ama boffle kernelden mi kasıyor bi süre sonra
dunyadaki her program kasar ama nova kasmaz dostum[/QUOTE]
kardeş animasyonlar kasıyo bende

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye

Üst Alt