Yardım İPhone 3GS Kurulum ekranı nı atlama

Sponsorlu Bağlantılar

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
İPhone 3GS Kurulum ekranı nı atlama
nasıl olacak hattı gevey siz 4 e takdım gömüldü içine :ehe şimdi 3GS yide sıfırlicam ama sim isticek yine :ehe ios uda 6 zaten

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Anlamak Güç...

seco_can_can

seco_can_can

Üye
,,,,

Son düzenleme:
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Arkadaşlar konuşmayı yeni söküyor fazla üstüne gitmeyin :ehe

Sanırım şöyle diyor hattı iPhone 4 e taktim içinde kaldı iPhone 3GS ide sifirlayinca hat isteyecek nasıl yapacam diye soruyor...
Anladığın Sorun Hakkında Yardımcı Oluver Bari Hocam. Biz Anlamadık da :)

• Beğen
Tepkiler: ghstr ve seco_can_can
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Anladığın Sorun Hakkında Yardımcı Oluver Bari Hocam. Biz Anlamadık da :)

Hocam en basit cevap ( sanırım iPhone 3 te kurulum ekranının geçmek istiyor ) farklı bir hat kullanması :islik :zzz:

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
ayfon 3 gs yi sıfırlicam ve 3gs nin kurulum ekranını nasıl atlarım ayfon 4 e takdım hattı gevey kullanmadan ve gevey kullanmadığım içinde içine göçdü içini açmadan çıkaramayacağım için yardım istiyorum ios uda 6 zaten bunun neresini anlamadığınızı merak ediyorum :zzz: :ah
ayrıca elimde ayfon 3 ün geveyine girecek başka hat da yok.
Umarım bu sefer anlaşılmışdır :zzz:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ayfon 3 gs yi sıfırlicam ve 3gs nin kurulum ekranını nasıl atlarım ayfon 4 e takdım hattı gevey kullanmadan ve gevey kullanmadığım içinde içine göçdü içini açmadan çıkaramayacağım için yardım istiyorum ios uda 6 zaten bunun neresini anlamadığınızı merak ediyorum :zzz: :ah
ayrıca elimde ayfon 3 ün geveyine girecek başka hat da yok.
Umarım bu sefer anlaşılmışdır :zzz:
atlayamazsın yok mu hiç arkadaşlarının hiç birinde buna uyacak hat söyle çocuğa 2 dk versin kurulum ekranını geç sonra geri verirsin

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
atlayamazsın yok mu hiç arkadaşlarının hiç birinde buna uyacak hat söyle çocuğa 2 dk versin kurulum ekranını geç sonra geri verirsin
arkadaş larım başka semtlerde :zzz: sınıfımdakiler zaten teknoloji özürlü virüs mü bulaştırıcan derler o derece :zzz: forum da görmüşdüm yahu biri ben yardım ederim diyordu kurulum ekranı nı geçmene ama hangi konuda hangi post hatırlamıyorum

• Beğen
Tepkiler: ghstr
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
arkadaş larım başka semtlerde :zzz: sınıfımdakiler zaten teknoloji özürlü virüs mü bulaştırıcan derler o derece :zzz: forum da görmüşdüm yahu biri ben yardım ederim diyordu kurulum ekranı nı geçmene ama hangi konuda hangi post hatırlamıyorum
babanda annende filan da mı yok eski model bir tel 3gs galiba tam sim kullanıyordu
:hmmm

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
babanda annende filan da mı yok eski model bir tel 3gs galiba tam sim kullanıyordu
:hmmm
yahu yok diyorum ya :zzz:
şu sim çerçevesinden vardı dükkanda biryere koyduydum da unuttum hafta sonu bakarım anca da ozamana kadar beklemek istemiyorum hem öğrenmişde olurum belli mi olur lazım olur bi gün belki

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ben yine kaçırdım ipin ucunu somuru: yetişemiyorum hızınıza :ehe

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
ben yine kaçırdım ipin ucunu somuru: yetişemiyorum hızınıza :ehe
uyuz oldum zaten sana çık git konudan :ehe
not: 1saat 31 dkk oldukdan sonra çökdü ve tekrar deniyorum bi saat 3 dkk oldu akşama kadar sürer bu :kop2:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
uyuz oldum zaten sana çık git konudan :ehe
not: 1saat 31 dkk oldukdan sonra çökdü ve tekrar deniyorum bi saat 3 dkk oldu akşama kadar sürer bu :kop2:

alışıcan alışıcaaaan :ehe iOS bu o ne derse o :ehe :ehe :ehe whatsapp a gel. :ehe

Üst Alt