Manalı Sözler Alemi

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
yalnizlik allaha mahsustur benim ne haddime

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Her türlü mutluluk sahip olamadığın biri için üzülmekten iyidir..[Lia - Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1]
Kalbin atmosferi dua, nefeside Allah'tır. Atmosfere girdiğinizde nefes aldığına şahit olacaksınız..[F]evzi [A]cun

somurtukk

somurtukk

Üye
Yanlış seçimlerden doğru yolları hedeflemek ne kadar mümkün olabilir ki...

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
AŞK'a uçarsan kanatların yanar..[Sadi Şirazi]
AŞK'a uçmazsan kanat neye yarar?..[Hz.Mevlana]
AŞK'a varınca kanadı kim arar?..[Yunus Emre]

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Canavarlarla savaşırken canavar olmamaya dikkat et..
Kapanda peynir olduktan sonra fareyi yakalamak kolay. Zor olan peyniri kapana koyabilmek..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Canavar nedir? Bu, kim olduğuna göre değişir. Kanaryaya göre kedi canavardır..
Mavi huydur, siyah ruh..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
  • Harikulade şeyler ancak içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır..[Bruce Barton]
İmkansıza inanırsan inanılmazı yaşarsın..[Dynamo]
Aslında herkes dahidir. Ama siz bir balığı ağaca tırmanma yeteğiyle sınarsanız tüm hayatını aptal olduğuna inanarak geçirir..[Albert Einstein]

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbir şeyden fedakarlık edemeyen insanlar, hiçbir şeyi de değiştiremezler..[Armin - Shingeki no Kyojin]

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
  • İnsan islamlaştıkça insanlaşır..[Aliya İzzetbegoviç]
  • Biz ölüyoruz ama onlarda kazanmıyorlar..[Aliya İzzetbegoviç]
  • Benim için doğru ve güzel olan ne varsa, hepsinin diğer adı islamdır..[Aliya İzzetbegoviç]
  • Bizi, yok etmekle tehdit ediyorlar. Ama bilsinler ki Müslümanlar yok olmayacaktır..[Aliya İzzetbegoviç]
Belki hiçbirşey yolunda gitmedi ama hiçbirşey de beni yolumdan etmedi..[Che Guavera]
Kişiliğini makamından alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar..[Hz.Ömer(R.A.)]
  • Var mısın ki, yok olmaktan korkuyorsun!..[Şeyh M.İbn-i Arabi]
Gemiye binmişsin, inmeni isteyemem.. Belki daha güzel limanlara yelken açarsın.. Güneşin hep senle olması dileğiyle, bizleri gör, ufuktaki kızıl çizgide..[FA]
insanı, insana, insanla, insanca..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Benim kırk günüm olacak. O kırk günde dünya üzerinde ayak basmadık yer bırakmayacağım.. O kırk gün size kırk yıl gibi gelecek..[Deccal]
Sen kimsin? Ben cessaseyim..[Dabbe'tül Arz] (Cessase: Haber taşıyıcı. Kime: Deccale.)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
İnsanlarla konuşurken yüzlerine, Allahla konuşurken kalbinize bakın..[FA]
Tüm manevi meselelerde yegane istikamet kalptir..[FA]

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Aslanlar kendi tarihlerini yazmadıkları sürece, avcı hikayelerine inanmak zorundayız..
Güneşin sana ulaşmasını istiyorsan gölgeden çık..[Konfüçyüs]
Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır..[S.M. Power]

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Allah ölüm yazmışsa bir canlıya, ortam hazırlanır ölüm meleğine. Sebepler cereyan eder birer birer, gerçekleşir imkansız gibi görünenler. Kadere kızmak ne haddimize, Rahmandan gelene sabretmek düşer bize..[FA]

Rygebin

Rygebin

Üye
  • Beğen
Tepkiler: H0lligan

Üst Alt