Lenovo Tab2 A7-30H Arama Özelliği Kazandırma!!!

Sponsorlu Bağlantılar

avcibilek

Üye
selam ben cihaza format atacam diye cihaz sustu ne şarj alıyor nede bilgisayar görüyor. bilgisayara bağlayınca bilinmeyen aygıt diyor kalıyor. romda atamadım. servise göndersemmi ne dersiniz. yardımlarınızı şu kardeşinizden esirgemeyin..
selam ben cihaza format atacam diye cihaz sustu ne şarj alıyor nede bilgisayar görüyor. bilgisayara bağlayınca bilinmeyen aygıt diyor kalıyor. romda atamadım. servise göndersemmi ne dersiniz. yardımlarınızı şu kardeşinizden esirgemeyin..

avcibilek

Üye
TIRNAĞIM VAR BAŞIMI KAŞIDIM. VE KENDİM YAPTIM BİR ALLAHIN KULUDA BANA NEYİN VAR DENEDİNİZ AMA YAPTIM.

madlover165

Üye
mrb arkadaşlar 9. aşamada tıkandım kaldım her şeyi yapıyorum tableti usb den bağlayıp ses kısmaya basıyorum faktorytest kit diye bi menü geliyor bilgisayarda programda hiç kıpırdama olmuyor acil yarım nerede hata yapıyorum
mrb arkadaşlar 9. aşamada tıkandım kaldım her şeyi yapıyorum tableti usb den bağlayıp ses kısmaya basıyorum faktorytest kit diye bi menü geliyor bilgisayarda programda hiç kıpırdama olmuyor acil yarım nerede hata yapıyorum

ondurart

Üye
Merhaba. Elimde bu tabletten var. Programda format kısmına basınca bir daha açılmaz duruma geldi alet :) Bunu nasıl canlandıracağız bilen var mı?

• Beğen
Tepkiler: ylmzklm

ylmzklm

Üye
Bende de aynı sorun var. Nereyi eksik veya hatalı yapıyoruz? Bilen var mı?
Bende de aynı sorun var. Nereyi eksik veya hatalı yapıyoruz? Bilen var mı?
5. Maddedeki dosyayı indiremediğimizden olabilir mi?

salihensy

Üye
5. maddde deki link ölü

avcibilek

Üye
SELAM ARKADAŞLAR. ÖNCELİKLE KULLANILAN FLASH TOOLS PROGRAMI HATALI. BENDE FORMAT ATAYIM DERKEN ELİMDE KALDI. SERVİSE GÖNDERDİM SERVİS İÇİNİ AÇMIŞ VE PİLİN BAĞLANTILARINI ANAKARTTAN AYIRMIŞ. NASIL ANLADIN DİYECEKSİZİZ. AYNISINI TEKRAR YAPTIM ELİMDE KALDI. BENDE TIRNAĞIM UZUN TAKTIM BALETİN ARASINA AÇTIM. Bİ BAKTIM PİLİN TAKILI OLDUĞU YERDE İKİ VİDA. VİDANIN BİRİNİN ÜZERİNDE GARANTİ ETİKETİ YIRTILMIŞ BENDE SAATÇİ TORNAVİDASIYLA VİDALARI SÖKTÜM PİLİN BAĞLANTI NOKTASINI ÇIKARDIM. SONRA TAKTIM Bİ BAKTIM TABLETİ AÇILIYOR. ÖNCELİKLE SP Flash Tool v3.1344.0.212 BU SÜRÜM FLASH TOOLSU BULUN. SONRA KONUDAKİ İLK YAPILANLARI BU FLASH TOOLSLA YAPIN. BU KADAR. AYRIYETEN BANA ÖZEL MESAJ ATIN GEREKİRSE TELEFONDA YARDIMCI OLURUM.

salihensy

Üye
bana yardım edermısın

avcibilek

Üye
burada pdf dosyasında tabletin içinin nasıl açılacağı yazıyor. tabletin kasasında vida yok. açarken sert bir cisimle değilde ya tırnakla yada gitar penasıyla açın zaten pdf dosyasına iyi bakın ne ile açtığını göreceksiniz. tablet sürücüsünüde buraya bi bakın

salihensy

Üye
bilgisayar x64 driver i yükledim ama flash toll görmüyor

avcibilek

Üye
tabiki özelden mesaj at sana tel vereyim ara beni

RESSAM_TR

Üye
burada en büyük sorun imei problemi olacaktır bunu nasıl aşacagız kayıtlı bir imei olmuyor telefon modundayken.

avcibilek

Üye
valla bende imei sorunu olmadı

Alper1045

Alper1045

Üye
avcibilek hocam, rom dosyasını nereden indirdiniz? Sizin yaptığınız gibi kapağı açıp vidaları çıkardım. fakat rom dosyasındaki target bin dosyası yok. yardımcı olur musun?

Son düzenleme:

Savaş cagri

Üye
Arkadaşlar bendede lenovo tab2 a7 30h var telefon ozeligine getirmek istiyorum baştan beri yazismalarinizin hepsini okudum yinede doğru düzgün anladım sayılmaz sorunsuz bi şekilde nasıl telefon ozeligi getirebilirim ba kim özelde yardimci olabilecek rica ediyorum.

not.immortal

Üye
Bataryayı çıkardım taktim yinede açılmıyor. Flash tools ile yüklemeye kalktığında da hata veriyor com failed diyor.

Son düzenleme:
Alper1045

Alper1045

Üye
Ben yüklemeyi başardım. Tablet telefon özelliği de kazandı. Nasıl yaptığımı tam bilmiyorum. O kadar çok şey denedim ki hangisi işe yaradı bilmiyorum. Yalnız romu bu siteden indirmedim. Kullandığım flashtool (SP Flash Tool v3.1344.0.212) versiyonuydu. Batarya bağlantısını çıkarıp taktığımda telefonda lenovo logosu geliyordu. Yani hiç tepki vermeme durumu yoktu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kastalune

kastalune

Üye
Lenovo Tab2 A7-30H için
Android 5.0.1 yukledim telefon simgesi geldi ve aramaya açıldı.IMEI sorunu olmadı ve dil türkçe açıldı.
Link

Veya buradan indirebilirsiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Alper1045

avcibilek

Üye
selam
Alper1045 kusura bakma kaç zaman internetim kesikti anca bakabildim. yapabildiğine sevindim.
not.immortal ben yanlış flastools yapınca gitti servise verdim servis pili çıkramış açıldı. servisten geldi aynısı oldu açtım için açıldı. gözden kaıçrdığın bir nokta olmasın sakın.

not.immortal

Üye
Flash tools ile format attım (sizin söylediğiniz sürümde) cihaz açılmadı. Bende vidalarını sökerek çıkarttım taktım ama yok açılmadı. Servise verdim şuan bakalım ne diyecek. Geri geldiğinde yine denicem fakat format beni korkuttu.

Üst Alt