huawei ascend g7 kullananlar buraya

Sponsorlu Bağlantılar

deadhmachine

deadhmachine

Üye
G7 kullanıcılar kulübünü açmış bulunmaktayım arkadaşlar gunce l tutun azıcık yahu :)

umitbukulmez

Üye
Değişik temaları indirebileceğim bi site var mi arkadaslar

iPhone 3GS Black 8GB

Üye
1000-1100 GİBİ BÜTÇEM VAR ÖNERİRMİSİNİZ?

valentine603

Üye
Merhaba. Söyle bi sorunla karşı karşıyayım. Huawei g7 kullanıyorum fakat indirdiğim videolar , videolar klasörüne düşmüyor. Yani operayla indirdiysem tarayıcıdan açmak zorunda kalıyorum. İndirilen klasörde de açılmıyor. Kendi tarayıcısından ise html uzantılı indiriyor bunun nedeni ne olabilir

okokmen

Üye
arkadaşlar g7 var bendede. dün akşam yeniden başlata bastım sabaha kadar öyle kaldı sabahta kapatmaya çalışırken siyah ekran oldu kaldı acil yardımm.

cagrii_72

cagrii_72

Üye
arkadaşlar g7 var bendede. dün akşam yeniden başlata bastım sabaha kadar öyle kaldı sabahta kapatmaya çalışırken siyah ekran oldu kaldı acil yardımm.
telefon çökmüş olabilir orj. rom yüklersen düzelir tahminimce.

caferkaraca1903

Üye
Telefon çift hatlı mı

erdi3889

Üye
slm arkadaşlar bende huawei g7 aldım bu telefonla 3g görüntülü konuşma yapabiliyormuyuz ben bulamadım yardımcı olurmusunuz ?

ramazan5454

Üye
yok. dostuum yapamassin sadece skype tarzi programlarlla yaparsin

ilo53

ilo53

Üye
appleden sonra baya değişik geldi ama telefonda kasma falan olmuyor şarj durumuda gayet iyi gibi. bakalım kamerası ılk gordugmde guzel gibi geldi ama şimdi pek hoşuma gitmedi. Bİraz kullandıktan sonra appleye geçebilirim belki alişirsam kalırım bılmıyorum..
Birde apple göre şarji geç doluyor apple daha hızlı doluyordu.

hakfad

Üye
huawei g7 l01 internetsiz radyo ozelligi varmi

deadhmachine

deadhmachine

Üye
huawei g7 l01 internetsiz radyo ozelligi varmi
Aslında var fakat ülkemizde vergiden kaçmak için uygulamasını koymamışlar root atarak internetsiz radyo uygulaması mevcut

hakfad

Üye
Hocam sipirit fm tarzi bir uygulama ile calisma imkani varmi

hakfad

Üye
Root olmadan olmazmi

ilo53

ilo53

Üye
Video cızırtı sorunu var mi arkadaslar

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Lollipop gelecek yakında kimse heyecanlanmiyor mu? Duyduğuma gore Marshmallow da alacakmis mujdemi isterim! ;-)

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Lollipop gelecek yakında kimse heyecanlanmiyor mu? Duyduğuma gore Marshmallow da alacakmis mujdemi isterim! ;-)
Evet hocam doğrudur Çin deki firmadan açıklandı marshmelow da alacak cihaz fakat 5.0 için delirmek üzereyim 64 bit desteği olsun çevremdeki nerdeyse tüm cihaz 5.1 olunca insan özenmiyorda değil açıkcası

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
deadhmachine

deadhmachine

Üye

Üst Alt