Nokia 603 FP2 HAZAN EDITION™ v4.3.1 [113.010.1506] GÜNCELLENDİ!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

BlAdE1392

BlAdE1392

Üye
Kurdum kullanıyorum kardeşim on numara bi cfw ama şu pil rengini tema efektini nasıl değiştiriyoruz bir türlü çözemedim bi yardımcı olursan sevinirim

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
E:\Hazan\Effects içinde bulabilirsin efekti. Dilediğin efekti bu dizine atabilirsin. Pili avkon.mif içinden değiştirebilirsin. Sen 4.3.1 mi kurdun? Eğer öyleyse bir yere yükleyip link verebilir misin? Soran arkadaşlara sürpriz olur.

BlAdE1392

BlAdE1392

Üye
Ben 603 ü en son 2 yıl önce kullanmıştım sonra z1 alıp android ile devam ediyordum malum z1in özellikleri eskiyince z5 almak için telefonu satım bu sene lise son sınıfım birazda derslerime çalışmam gerek onun için sınava kadar 603ü kullanıyorum ama harddiskimde 4.3.1 olması lazım eğer varsa tabiki yüklerim
ama bende E:/HAZAN/Folder klasörü var ne mif nede effects klasörü yok ?

kartal076

kartal076

Üye
Ben 603 ü en son 2 yıl önce kullanmıştım sonra z1 alıp android ile devam ediyordum malum z1in özellikleri eskiyince z5 almak için telefonu satım bu sene lise son sınıfım birazda derslerime çalışmam gerek onun için sınava kadar 603ü kullanıyorum ama harddiskimde 4.3.1 olması lazım eğer varsa tabiki yüklerim
Varsa at kanka bizde yükleyelim

BlAdE1392

BlAdE1392

Üye
Nereye atabilirim kardeşim bi siteye üyeliğim falan yok

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi

4.3.1 ise klasörlerin olması lazım. İlk kurulumun bitmesini bekledin mi? Kurulum esnasında beklemediysen problem olmuş olabilir.

Eğer ücretsiz paylaşım sitesi yoksa bittorent sync isimli programla elindeki 4.3.1 CFW yi paylaşabilirsin. Bende indirerek uygun bir yere yükler konudaki linkleri yenilerim.

BlAdE1392

BlAdE1392

Üye
4.3.1 ise klasörlerin olması lazım. İlk kurulumun bitmesini bekledin mi? Kurulum esnasında beklemediysen problem olmuş olabilir.

Eğer ücretsiz paylaşım sitesi yoksa bittorent sync isimli programla elindeki 4.3.1 CFW yi paylaşabilirsin. Bende indirerek uygun bir yere yükler konudaki linkleri yenilerim.

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
?
?

BlAdE1392

BlAdE1392

Üye
Kusura Bakmayın Hard diski Bayram Temizliği Vesilesiyle Buldum Ama şuan çalışmıyor Soket bozuk bayram sonrası Hemen Ayarlatıp Hazan 4.3.1 i ve RM-779 orjinal fw leri Yayınlayabileceğim Tabi Tamir Edilirken Bir Sorun Çıkmazsa yapabilirlerse Hepsi içinde mevcuttu

BlAdE1392

BlAdE1392

Üye
Arkadaşlar Kusura bakmayın ki harddiskim daha yeni tamir oldu bayadır bekliyorum 4.3.1 ve orjinal Rm779 u buldum bana nereye yüklemem konusunda yardımcı olabilirseniz zevkle bunu yaparım

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
BlAdE1392

BlAdE1392

Üye
Pardon Ama yanlış anladınız şuan konu üzerinde HE 4.3.1 indirme linki kırık ve Teoman Abidede olmaığını söyledi ben dosyaları internete yükleyip isteyenler için paylaşmak istiyorum

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Pardon Ama yanlış anladınız şuan konu üzerinde HE 4.3.1 indirme linki kırık ve Teoman Abidede olmaığını söyledi ben dosyaları internete yükleyip isteyenler için paylaşmak istiyorum
Dosyalar sizde yani anladım. Mega sitesine, dropbox sitesine, yadisk sitesine yükleme yapabilirsiniz.

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Paylaş kardeşim. Eline sağlık. Bulabilirsem bende eklerim. Eski Harddiskleri bulabilirsem.

Üst Alt