SEG S TAB 10 ROOT ATMA YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

silent_witness

Üye
    Konu Sahibi
SEG S TAB 10 ROOT ATMA YARDIM
Başlıkta belirttiğim marka tablete sahibim. root atmak istiyorum bazı uygulamaları kullanmak için. Nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Kingo Root isimli program bir çok android cihaza bilgisayar üzerinden tek tık ile root atmak için ideal program. Ama senin tabletin içinde uyumlumu bilmiyorum dostum. İstersen program aracılığıyla tek tık ile attığın rootu geri alabiliyorsun.
Denemek istersen indirme linki :

silent_witness

Üye
    Konu Sahibi
Kingo Root isimli program bir çok android cihaza bilgisayar üzerinden tek tık ile root atmak için ideal program. Ama senin tabletin içinde uyumlumu bilmiyorum dostum. İstersen program aracılığıyla tek tık ile attığın rootu geri alabiliyorsun.
Denemek istersen indirme linki :

Denedim fakat usb ile bilgisayarım tableti görmesine rağmen program görmedi. Başka bi öneriniz var mı?

Son düzenleme:
fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
var. iroot programını dene birde. bilgisayar içinde mobil içinde var. buradan ulaşabilirsin :

silent_witness

Üye
    Konu Sahibi
fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
dostum maalesef başka bir program bilmiyorum :/

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
MTK ÇİPLİ OLUP OLMADIĞINI NERDEN ANLAYABİLİRİM ?

USB Hata Ayıklama açık olacak şekilde PC ye bağla aşağıda ki resimde kırmızıyla gösterdiğim yerde CPU türü yazıyor MTxxxx yazıyorsa MediaTek dir ve %90 MTK Droid Tools ile ROOT atabilirsin :D

silent_witness

Üye
    Konu Sahibi
maalesef iki program da olmadı. Delirmek üzereyim yaa

serhadkulu

Üye
merhaba

bu tablete format nasıl atılır bende bunu palaşayım.

home tusuna basarken power tusuna basın logo geldiğinde power tusunu bırakın bekleyin hart reset bolumu açılacaktır. klay gelsin

Üst Alt