nokia e 6 hızlı ve şarkı arama

Sponsorlu Bağlantılar

zumerozkan

Üye
    Konu Sahibi
nokia e 6 hızlı ve şarkı arama
ever arkadaşlar konuyu belki yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın biliyorsunuz nokia e 6 nın kendi müzik çalarında şarkı ismini arattıramıyoruz onnu için böyle hızlı ve arama yapabileceğim bir program varmı e 72 lerde falan arattırılıyordu bu sürümde nedene yok yardımcı olursanız çok sevinirim
bilen yokmu

asigsasi

asigsasi

Üye
ever arkadaşlar konuyu belki yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın biliyorsunuz nokia e 6 nın kendi müzik çalarında şarkı ismini arattıramıyoruz onnu için böyle hızlı ve arama yapabileceğim bir program varmı e 72 lerde falan arattırılıyordu bu sürümde nedene yok yardımcı olursanız çok sevinirim
bilen yokmu
bu program da arama bölümü mevcut

https://www.maxicep.com/forum/konu/...s-3-anna-belle-unsigned-turkce-metyuu.868562/

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yada Ana Ekranda Filan Bul Varsa Yada Menüdeki Buldan Aratıp Açabilirsin

asigsasi

asigsasi

Üye

zumerozkan

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim @asigsasi arkadaşım sizin verdiğnizi indirdim kurdum bakalım nasıl pnrorgmaış çok te şekkür eredim hala symbian kullanan lar var demekki ne kadar güzel
yalnız program açılıyor küçük gösteriyor şarkıların olduğu klasörü gösteriyorum ama hiç şarkı görmüyor :((

asigsasi

asigsasi

Üye
çok teşekkür ederim @asigsasi arkadaşım sizin verdiğnizi indirdim kurdum bakalım nasıl pnrorgmaış çok te şekkür eredim hala symbian kullanan lar var demekki ne kadar güzel
yalnız program açılıyor küçük gösteriyor şarkıların olduğu klasörü gösteriyorum ama hiç şarkı görmüyor :((
şarkıların olduğu klasör hangi klasör normalde sende sound ( ses dosyaları ) içine atman gerekir sonra o programdan o klasörü seçmen gerekir

asigsasi

asigsasi

Üye
music klasörünü seç sen de olur

zumerozkan

Üye
    Konu Sahibi
hmm ben başka kalösrdeydi hafıza kartının içinde öylemi yapayım ?

zumerozkan

Üye
    Konu Sahibi
estağfurullah deneyeceğim çok sağolun

Üst Alt