Mini Expense v1.0 Vendor Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Mini Expense v1.0 Vendor Symbian^3 Signed
Açıklama:Mini Expence
- güzel bir animasyon ile gelir ve giderleri sayılması için bir kalite uygulamasıdır.
-Hoş bir görünüm ve yumuşak geçişlere ek olarak,
-program veri (1234 standardı)
-şifre koruma, veri girişi, önceden tanımlanmış kategoriler ve gelir ve giderleri, tarih, grafik, ve golf dahil alt sırasında sayma için en az işlevlere sahiptir notlar.
-Ayarlarında Mini etkinleştirebilir veya başlattığınızda parola istemi devre dışı, çalışma haftanın bir gününü seçin ve tüm verileri ve ayarları temizlemek için başlar yapabilirsiniz Gider. Güzel an, tarihte veri akışı, kazanç ve bilanço hale ana ekran görüntüleri ve aynı veri üzerinde, ama bir gün, hafta ve ay için. QT kütüphaneleri gerekli. Geliştirici: akıllı yazılım Dil: İngilizce

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bulsssss

bulsssss

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

xxxspacexxx

Üye
kardeş tema Bu program yok linki ve uygulamayı bi yeniler misin
Bu program bana çok lazım ilgilenirsen çok iii olur gerçekten

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi

xxxspacexxx

Üye
verdiğin link tema ben program ile değiştir diyorum

xxxspacexxx

Üye
uygulamayı bi rus sitesinden buldum dili ıngilizce türkçeye çevirebilecek birisi var mi

xxxspacexxx

Üye
arkadaşlar çeviri işi Ne oldu :)

xxxspacexxx

Üye
tabiki beklerim lakin quick office de yapar misin oda çok lazım oluyor diğer sürümleri Ms office 2010 ve üstünü açmada sıkıntı çıkarıyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tabiki beklerim lakin quick office de yapar misin oda çok lazım oluyor diğer sürümleri Ms office 2010 ve üstünü açmada sıkıntı çıkarıyor
Biraz çevirdim fakat Sistem Hatası verdi, o yüzden vazgeçtim.

xxxspacexxx

Üye
hangisi hata verdi

Üst Alt