[SetActive] QtInfo v3.00(1) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Miroğlu.80

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Hermaphroditos

achambo

achambo

Üye
saolasın :)

magnumxx

Üye
tesekkurler..

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
:tşk:

magnumxx

Üye
ne işe yarıyor bu?

svip2

Üye
bu qt nedir ne işe yarar bi üst konu yapılıp açıklansa ya her qt ile ilgili girdiğim konuda herkes sormu. arkadaşlar hepimiz coder değiliz siz misal yahu

BRKTNL

BRKTNL

Üye

unspol98

Üye
bende screenshotlardaki gibi bi görüntu yok onun yerine genellikle not found yazıyor ve qtnin yüklü olmadığını düşünüyorum nasıl yükleyebilirim qt_v4.8.0_symbian3_svs.sisx Bu dosyada güncelleştirme hatası alıyorum ki telefon hackli olmasına rağmen lütfen yardım ++

killlerman

Üye
teşekkürler

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Teşekkürler.

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Arkadaşım Nokia 700 telefonuna android deki gibi root atabilir miyiz?

yasin213

yasin213

Üye
Arkadaşım Nokia 700 telefonuna android deki gibi root atabilir miyiz?
Root'tan kastetmek istediğin sistem dosyalarına erişim ise telefonu hackleyerek sistem dosyalarını görebilirsin.
Root hakkında pek bilgim yok, kusura bakma dostum.

• Beğen
Tepkiler: Gönüldaş ve asigsasi
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
symbian da root diye birşey yok hack var :)
Benim kastettiğim senin bahsettiğin hack arkadaşım. Formdan indirdiğim sis uzantılı programları sertifika hatası diyor ve telefona kurmuyor. Bunu çözümü nedir bir bilgi verebilir misin arkadaşım?

asigsasi

asigsasi

Üye
Benim kastettiğim senin bahsettiğin hack arkadaşım. Formdan indirdiğim sis uzantılı programları sertifika hatası diyor ve telefona kurmuyor. Bunu çözümü nedir bir bilgi verebilir misin arkadaşım?
bunun çözümü için 2 yol vardı bir tanesi sertifika almak dı ancak sertifika veren site kalmadı şu an tek çözümü cihazı hacklemek yani sistem dosyalarına erişim sağlanması için yapılacak birkaç adım

bu adım daha pratik etkili bence güvenli bir yoldur cihazınız ne ise söyleyin sizi hack konusuna yönlendireyim :)

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
bunun çözümü için 2 yol vardı bir tanesi sertifika almak dı ancak sertifika veren site kalmadı şu an tek çözümü cihazı hacklemek yani sistem dosyalarına erişim sağlanması için yapılacak birkaç adım

bu adım daha pratik etkili bence güvenli bir yoldur cihazınız ne ise söyleyin sizi hack konusuna yönlendireyim :)
Cihazım Nokia 700 nasıl hack yapılır bilgi verirmisiniz.