Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Sponsorlu Bağlantılar

55EnGizli

Üye
en yakın zamanda güncellersen sevinirim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben bu yöntem ile kendimden gurur duydum . X2_02 dual java s40 cihazım kilidi aldığım kişi unutmuş . Yada istemeyi unuttum . Taktım rm dosyalarını indirdim yeniden flash atayım dedim win 7 olmadı ama cihazı gördü . Başka yöntem denedim setting factory reset yaptım reset attı . Doğal hali ile cihaz temizlendi yani yüklü hersey silindi sadece ayarlar menüler kaldı kilit kodu sıfırlandi . Tavsiye ederim

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Resimler yenilenebilirmi

MOONWALKE

MOONWALKE

Üye
selam kardesım ben herseyı tam yapıyorum telefon modelım n8...fakat phoenıx dosyaları gormuyor bırıncısı bu...ıkıncısı tam yazılım atarken yarısında pat dıye pc kapanıyor bu neden olur acıl cevap lutfen yardım edın herseyı tam yapdıgım halde neden olmuyor...bırde telefonu pc ye nokıa suıt modunda baglıyorum yoksa phoneıx gormuyor bunun etkısı olabılırmı...

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
selam kardesım ben herseyı tam yapıyorum telefon modelım n8...fakat phoenıx dosyaları gormuyor bırıncısı bu...ıkıncısı tam yazılım atarken yarısında pat dıye pc kapanıyor bu neden olur acıl cevap lutfen yardım edın herseyı tam yapdıgım halde neden olmuyor...bırde telefonu pc ye nokıa suıt modunda baglıyorum yoksa phoneıx gormuyor bunun etkısı olabılırmı...
İşletim sistemi windows8 mi

MOONWALKE

MOONWALKE

Üye
evet vındows 8.1 ama orjınal degıl malesef

MOONWALKE

MOONWALKE

Üye
windows8 de phoenix in çalışması sorunlu oluyor bende aynı sorunu yaşadım sanal mekineye windows7 kurup çalıştırıyorum
bu tam olarak nasıl oluyor zahmet olmazsa anlatırmısınız

Marco Laren

Marco Laren

Üye
windows8 de phoenix in çalışması sorunlu oluyor bende aynı sorunu yaşadım sanal mekineye windows7 kurup çalıştırıyorum
Programa sag tikla uyumluluk degistir de windiws 7 yi sec.

MOONWALKE

MOONWALKE

Üye
Sonucu bildirin lutfen
malesef olmadı sonuc aynı sanırım problem benım blgısayarda ama gercekden ugrasmam bunun ıcın sonucda telefonum calısıyor degısık gorunmesı okadarda muhım degıl...belkı bı ara baska blgısayarda denersem olur...

MOONWALKE

MOONWALKE

Üye
phoenıx den baska program yokmu bunu yapacak Allah askına yardım edın

ümit 0202

ümit 0202

Üye
türkçe yama türkçeye çevirmiyor dalgamı geçiyorsunuz

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
türkçe yama türkçeye çevirmiyor dalgamı geçiyorsunuz
Bu kadar kişi yapmış dalga geçmemişizde senlemi dalga geçeceğiz. Yapamamanın adı neden dalga geçmek oluyor. Başkasında suçu aramak yerine eksik birşey yapıyormuyum diye neden sorgulamıyorsunda hemen karşındakini sorguluyorsun ?

ümit 0202

ümit 0202

Üye
kardeşim türkçe yama diyorsun demi linkten indiriyorum önce phoenix kuruyorum sonra yamayı kuruyorum farkeden bişey yok benim bunun kuramamakla alakası varmı sence bide sen yapamıyorsun deme yorumlara bak görürsün

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim türkçe yama diyorsun demi linkten indiriyorum önce phoenix kuruyorum sonra yamayı kuruyorum farkeden bişey yok benim bunun kuramamakla alakası varmı sence bide sen yapamıyorsun deme yorumlara bak görürsün
32 bit ve 64 bit arasında kurulum farkeder. Yamayı masaüstüne çıkar çıkanları phoenix klasörünün içine atıp değişimi onayla. Benim yorumlara bakmama gerek yok. Yardım isteme biçimine takıldım ben.

ümit 0202

ümit 0202

Üye
kardeşim kusura bakma telefona birtürlü flash atamadım ondan biraz sert davrandım denemedigim yöntem kalmadı senin yamada olmayınca sana patladım

Üst Alt