@SoulsEagle gel hele bi

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
@SoulsEagle gel hele bi
kanka bunu gördün mü nasıl yapmışlar lan :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
@SoulsEagle

The Shadow

The Shadow

Üye
Onun bildirim sistemlerinde hata vardi dun :d: Kaileena yla prince mi la o :hmmm

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kötü sonla bitirmiş dahakayı yapamayınca adamlar :D :D

aynn yine gelmedi boş boş bakınmasam görmeyecektim bide oyunculukları biraz daha iyi olsa çok iyi olurdu bide ses efekleri az kalmış biraz kılıç sesi de ekleseler haberlere bile çıkarlar :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye

aynn yine gelmedi boş boş bakınmasam görmeyecektim bide oyunculukları biraz daha iyi olsa çok iyi olurdu bide ses efekleri az kalmış biraz kılıç sesi de ekleseler haberlere bile çıkarlar :D
Keske warrior withinin filmi ciksa :(

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
film bence çok kötü değildi ama ben şunu beklerdim filmden prensin akrobatik hareketlerini yapmasını o meşhur duvardan yürüme hareketini filmde görmek isterdim veya sütunlara tırmanma demir çubuklardan tırmanmayı görmek isterdim filmde o konuda eksi olmuş.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
film bence çok kötü değildi ama ben şunu beklerdim filmden prensin akrobatik hareketlerini yapmasını o meşhur duvardan yürüme hareketini filmde görmek isterdim veya sütunlara tırmanma demir çubuklardan tırmanmayı görmek isterdim filmde o konuda eksi olmuş.
aynn öyle de filmde hiç aksiyon yok bide oyuna bak aksiyon müziğini bir veriyo oyun sonra çok süper :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi

Bunu düşünmeleri bile çok güzel. Özellikle kıyafetler çok iyi olmuş oyunculuk 3.sınıf olmuş :D
aynn öyle de filmde hiç aksiyon yok bide oyuna bak aksiyon müziğini bir veriyo oyun sonra çok süper :D
Müzikleri fena gaza getiriyo zaten adamı :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bunu düşünmeleri bile çok güzel. Özellikle kıyafetler çok iyi olmuş oyunculuk 3.sınıf olmuş :D
aynn düşünmeleri çok iyi ama biraz ilk okullu çocuklar yapmış gibi de durmuş kıyafetler hariç onlar cidden benziyo

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
özellikle sheenanın kıyafeti sanki oyundan fırlamış :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
özellikle sheenanın kıyafeti sanki oyundan fırlamış :D
aynn :D bide filmi beğenmemekte en etkili olan oyuna paralel ilerlemiyor hikaye ilk oyun çıktıysa hikaye oyunla aynı olmalıydı hani o yaratıklar filan

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
aynn :D bide filmi beğenmemekte en etkili olan oyuna paralel ilerlemiyor hikaye ilk oyun çıktıysa hikaye oyunla aynı olmalıydı hani o yaratıklar filan
Shena nerden çıktı lan shadeydi o :D belki birgün adam gibi filmi çıkar da izleriz.

KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Arkadaşlar çabuk koşun gelin kendini komik sanan birini buldum :aha: :kac:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Arkadaşlar çabuk koşun gelin kendini komik sanan birini buldum :aha: :kac:
:hmmm her yere bunu yazmış sanırım
o zaman
arkadaşlar koşun kendini akıllı sanan birini buldum :aha::kac:
bu arada sn de id ni arkadaşlar koşun yapabilirsin ;)

• Beğen
Tepkiler: Düşünen Adam

Üst Alt