TURKCELL DATA HATTINİ vodafone wodemwifi r206 KULLANMAK

Sponsorlu Bağlantılar

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
TURKCELL DATA HATTINİ vodafone wodemwifi r206 KULLANMAK
Merhaba arkadaşlar elinizde vodafone den aldığınız bir wifi r206 internet dağıtıcıniz varsa ve bir kenara kaldırıp duruyorsa elindeki turkcell data (İNTERNET HATTIINİ ) kullanabilirsiniz! !!!!!! NASILMI...??? olacak der gibi bir fısıltı var sanki ?????arkadaşlar öncelikle tarayıcınız a 192.168.0.1 yazarak vodafone wifi r206 ara yüzüne giriyoruz daha sonra üst sağ tarafta bulunan girişe şifre (admin) deyip giriş yapıyoruz ara yüzünden mobil genişbant seçeneği ayarlardan (ozel) tıklıyoruz APN"INTERNET) YADA mgb de yazabilirsiniz hemen altta bulunan numara kısmına (*99#) yazarak kullanıcı adı (gprs) şifre (1234) yapıp onayliyoruz ayarlar basar ile kaydedildi derse vodafone den aldığınız ve bir köşede yatmakta olan vodafone wifi r206 modeminizi on kişiye paylastirarak TURKCELL data hattı nizi kullanmaya başlayabilirsiniz TESEKKURLER

ilo53

ilo53

Üye
3g modemde bu geçerli mi?
eyw kardeşim sagol işe yaradı baş tacısın :)

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Faydali oldum sa ne mutlu bana ) bende şuanda maxicep foruma bu şekilde baglaniyorum. ..3G modem de winn mi kastediyorsun acaba?????

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
sagol.bide benim bi sorum olacak normal hattimizi modemle bilgisayara baglayip oradaki internetti kullanabiliyormuyuz.

ilo53

ilo53

Üye
Vodafonenim wınn wifi modem değil yani bendeki ondada işe yaradı

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğim kadarı ile evet ses hattınız daki internet inizi de kullanabiliyorsunuz sanırım vodafo nda denemistim olmuştu. .

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
Şifresini.kırdıktsn sonra her hattı takarsın :D

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulama yöntemi ile şifre kırma gibi bir zahmet i bulunmamaktadır. ..

ottomaaan

Üye
avea hatta nasıl oluyor aynı mı yardımcı olurmusunuz.tşkler

Misafir - 738211

benim bir sorum olacak. peki tekrardan vodafone hattını takınca ayarlarda değişlik yapmamız gerekir mi

Üst Alt