Nokia Telefonlara Firmware (Yazılım) Yükleme (Videolu Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

reisati34

Üye
arkadaşlar bende nokia 5800 xm var ve adobe flash player lazım nasıl indiricem bi yardım edim

busemertt

Üye
phonixde telefonumu bulamıyorum sacan produth yapıyorum tamamlanıyor ama telefoenu mu bulamıyor

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Link ölü!

cimkerim

Üye
benim sorunum farklı bi sorun şöyle benim x3 tel var onu v11.00 a güncelliyordum nokia suite ile fakat güncelleme sırasında tel kablodan çıktı şimdi telim ne açılıyor nede şarj oluyor phoenixle geri yükleyeyim dedim usb ile bağlıyorum hemen kesiliyor başka yapılcak bişi varmı servise götürmeden önce

Hakanovic

Üye
6300 telefonum var nasıl format atarım acil yardım

by_xtr

by_xtr

Üye
Linkler kırık biladeR

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
Başka bir yerden NavFirm indirdim, hatta birkaç tane indirdim ama Firmware'leri indirdiğimiz sunucu (Nokia) galiba kapatılmış & çökmüş :D Yaani NaviFirm programı çalışıyor ama sunucuya bağlanamıyor :D

dualshok

Üye
sa kardeşim bişey sorucaktım bende nokia 2700c var whatsap yükleyemedim bitürlü rom atsam yada güncelleştirme yapsam yüklenirmi

harunkll

harunkll

Üye
Kardeş bu olay lumia telefonlar için de geçerli mi ? Benim telefon da aynı şekilde usb bağlantısı kesilince işletim sistemi windows 8.1 silindi pc telefonu görmüyor yardımcı olursanız çok teşekkür edeerim.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kardeş bu olay lumia telefonlar için de geçerli mi ? Benim telefon da aynı şekilde usb bağlantısı kesilince işletim sistemi windows 8.1 silindi pc telefonu görmüyor yardımcı olursanız çok teşekkür edeerim.
Kardeş zaten bu program artık yazılım indirmesi yapmıyor . Nokia pc suite son sürüm indir oradan dene . Olmadı nokia recovery software diye bir program vardı onu indir.
sa kardeşim bişey sorucaktım bende nokia 2700c var whatsap yükleyemedim bitürlü rom atsam yada güncelleştirme yapsam yüklenirmi
Yüklenmez whatsapp zaten çalıştırabilecek telefonlara sunuluyor . Illaki yükleyeceksen dışarıdan jar yüklemeyi dene.

Üst Alt