Galaxy S3 i9300 Galaxy S3 i9300 Güncel Firmware Listesi [07.11.2014]

Sponsorlu Bağlantılar

turancen

turancen

Üye
kullanıp beğenen arkadaşlar var , ve bu beni gerçekten mutlu etti, ibrahim ok elımden gelse google driwera da upload ederdım ama malesef wılesım yok yaz sebebıyle

beğendiniz mi yorumlarınızı merak edıyorum
Bu akşam Allah izin verirse upload edeceğim romu.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Bu akşam Allah izin verirse upload edeceğim romu.
Inşallah arkadaşım bizim kasabada indirmek imkansız net çok kötü ilçeye gittiğim zaman indirebilirim anca bu arada daha öncede yazdım benim cihazda custom rom sorunu var başına gelen oldumu hiçbir custom rom yüklenmiyor cihazda sorun olsa stock romda yüklenmez değilmi stock romda sorun yok

turancen

turancen

Üye
Inşallah arkadaşım bizim kasabada indirmek imkansız net çok kötü ilçeye gittiğim zaman indirebilirim anca bu arada daha öncede yazdım benim cihazda custom rom sorunu var başına gelen oldumu hiçbir custom rom yüklenmiyor cihazda sorun olsa stock romda yüklenmez değilmi stock romda sorun yok
Kardeş kullandığın usb kabloyu değiştir ve usb girişleri ya kasanın arkadasına yada leptop ise sağlan olan bir usb girişine tak o zaman yüklenir belki.

ademtasdan

ademtasdan

Üye
Kardeş rom harika, şu anlık stabil çalışıyor ve gayette akıcı :)
üstadım rom sende kurulu galiba romun ekran resmini gönderirmisin (ayarlar -daha fazla -cihaz hakkında) olan yerin resmini...
bende kurdum italya rom u ama sammobile den indirmiştim. pek memnun değilim.

turancen

turancen

Üye
üstadım rom sende kurulu galiba romun ekran resmini gönderirmisin (ayarlar -daha fazla -cihaz hakkında) olan yerin resmini...
bende kurdum italya rom u ama sammobile den indirmiştim. pek memnun değilim.
Buyur kardeş

• Beğen
Tepkiler: ademtasdan
ademtasdan

ademtasdan

Üye
evet tahmin ettiğim gibi bendeki ile aynı değil. bendeki daha yeni bir rom 2015 de çıkmış. şimdi nasıl yapsak yüklesemmi bu rom u.varmıdır fark acaba ? ben sammobile dan indirdiğim romu 1 hafta önce kurdum pek bi değişiklik görmedim. hatta sarj daha hızlı bitiyor gibi geldi.ondan öncesinde ise nodric rom vardı. kafam karıştı şimdi. bende yüklü olan daha yeni! napsam fikir verin şarjda düzelme olurmu ?
ana bant sürümü i9300XXUGNB1
karnel sürümü KST 2015
yapım numarası i9300XXUGOE1

turancen

turancen

Üye
Kernel yüklemeyi düşünüyorum ama stabilizesi bozulur diye korkuyorum :D

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Usb kablosu ile stock rom yüklüyorum odin ile custom rom yüklenirmi denedim odin custom romu görmüyor

MURAT0587

Üye
Para kazanmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak üye olun anında 4 dolar hediye geliyor ve çıkan sayfada sizin adınıza link çıkacak o linki arkadaşlarınızla paylaşın o siteye girmesi yeterli olup damlaya damlaya göl olarak her bir tık 0.5 dolar hesabınıza gelecek ve 40 dolara tamamlayan parayı çekebileceksiniz (Not kesinlikle virüs değildir) bizzat kendim kullanıyorum ve şuana kadar 15 dolar oldu...

turancen

turancen

Üye
Para kazanmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak üye olun anında 4 dolar hediye geliyor ve çıkan sayfada sizin adınıza link çıkacak o linki arkadaşlarınızla paylaşın o siteye girmesi yeterli olup damlaya damlaya göl olarak her bir tık 0.5 dolar hesabınıza gelecek ve 40 dolara tamamlayan parayı çekebileceksiniz (Not kesinlikle virüs değildir) bizzat kendim kullanıyorum ve şuana kadar 15 dolar oldu...

Teşekkürler 5 dakika içinde 20 dolar topladım :D akşama kadar böyle giderse 100 dolar toplarım artık :D bakalım para yatacakmı yoksa boş işlermi

ademtasdan

ademtasdan

Üye
Ben italy stock rom 4.3 kullaniorum gerckten basarili. Acaba italy ve ayni zmnda bu konu basligindki firmware (leri) i kullanip şu firmware dha ii italyden diyck oln kullnci var mi ? Ama genel manada konuyu acan sayin arkadaşa italy stock 4.3 'u de eklemesini de tavsiye ederim. Tlfndaki turkiye stock 4.3 romdan cok daha iyi bence italy hatta dag kadar fark var diyerek abartabilirim :)
ŞARJ OLAYINDA EKRAN SÜRESİ NE KADAR ALIYORSUN ??

turancen

turancen

Üye
samsung touchwiz launcheri titanium backup ile dondurdum, marketten mini launcher yükledim, telefon uçuşa geçti :D

bjkmert45

bjkmert45

Üye

lemaynak

lemaynak

Üye
hocam yaw bilindik bir yükleme sitesine yüklesende rahat etsek ufak bir hata verdi eeee 1.5 saat bekle diyor :D

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye

20 dolar yaptım ama şimdi kendi kendine 2.5 dolar düştü neden acaba

turancen

turancen

Üye

20 dolar yaptım ama şimdi kendi kendine 2.5 dolar düştü neden acaba
Kardeş o siteye inanma, ben 44 dolar yaptım, ne gelen var nede giden, hava civa inanma

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Kardeş o siteye inanma, ben 44 dolar yaptım, ne gelen var nede giden, hava civa inanma
40 dolar yaptım başka bir link geliyor tıkla mobil seçenekler gibi bişeyler geliyor aylık 12tl üye olacakmışım yalan dolan bu site

eldum

eldum

Üye
Root yapmak gerekiyor mu acaba

emrexking

emrexking

Üye
bende birşey sormak istiyorum. s3 için lollipop 5.01 var mı? bulamıyorum çünkü. Hep yeni versiyonları mevcut.

king662002

king662002

Üye
Bununla birlikte başka cihazların rom unu Sammobileden bulabilirsin.