İndeks Türkçe Xposed Modülleri

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani klasör

ege099

ege099

Üye
Halletim tamam uygulamaları üst üste koyunca klasör oluşuyormuş zaten bilmiyordum da :)

Siberadam

Üye
Telefonum yavaş hizlandirmak için bir modül varmi varsa linkini falan atabilir misiniz lutfen

Siberadam

Üye
Tamm eyw saol :)

• Beğen
Tepkiler: baskahmet

Siberadam

Üye
Peki tinted status u calistirdigimda gravitybox doğru calismiyor bunun bir çözümü varmi

ejder-

Üye
teşekkür ler devam edin çalışma nız güzel olmuş

musleysa

musleysa

Üye
ultimate whatsapp modülü var türkçe yapabilirmisiniz

Rubnecc

Üye
Dostum çok teşekkürler :)

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

efsane-1180

efsane-1180

Üye
Forumda bulununan türkçeye çevrilmiş tüm Xposed modüllerini bir araya toplamak istedim. Modüllerin daha kolay bulunması ve arşiv niteliği taşımasını amaçladım.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

TÜRKÇE XPOSED MODÜLLERİ

XInstaller => Cihazınızın Paket Yükleyicisi için çeşitli ayarlar içeren modül.

Blurred System UI => Bildirim ve son uygulamalar panellerinin arkaplanını bulanık yapan modül.

XMultiZone Clock => Sistem saatinin yanına ikinci bir saat eklemenizi sağlayan modül.

Xstana => Durum çubuğunuza veya gezinti çubuğunuza kolayca tema yüklemenizi sağlayan modül.

WiFiKeyView => Cihazınızda kayıtlı olan wifilere eklediği 'Şifreyi göster' seçeneği ile şifreleri görüp, paylaşabileceğiniz modül.

Downloads2SD => Chrome vb. indirme yaptığınız uygulamaların indirme yokunu istediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlayan modül.

Intelli3G => 3G bağlantı yönetim modülü.

XMultiWindow => Multiwindow (çoklu pencere) özelliğini kullanmanızı sağlayan modül.

Wanam Xposed => Cihazınız üzerinde çeşitli görsel ayarlamalar yapmanızı sağlayan modül.

S5 SystemUI Theme => Son uygulamalar paneli, ayarlar paneli, bildirim panelindeki kısayol butonlarına, otomatik parlaklık çizgisi ve güç menüsü ikonlarına S5 görünümü veren modül.

XuiMod => Cihazınıza çeşitli efektler uygulamanızı sağlayan modül.

Smart Network => Mobil veri ve wifi için çeşitli ayarlamalar yapabileceğiniz ağ modülü.

App Settings => Yüklediğiniz uygulamalara özel ayar yapabileceğiniz modül.

xSuite => Uygulama simgelerini değiştirme modülü.

Multiple Users => Cihazınıza birden fazla kullanıcı ekleme modülü.

XBlast Tools => Sisteminizi özelleştirmek için ayarlar içeren komple bir modül.

Tinted Status Bar => Uygulamaya göre durum çubuğu rengini değiştiren modül.

Flat Style Colored Bars => Durum çubuğunu ve gezinti çubuğunu düz stil renkli, kitkat veya lollipop tarzı yapan modül.

Statusbar download progress => Devam eden bildirimlerin ilerlemesini durum çubuğunda gösterir.

Eggster => Android sürümü yazısına tıklayınca çıkan resim ve yazıyı değiştirmenize olanak sağlayan modül.

Screen Filter => Ekran filtresi modülü.

Flat Style Bar Indicators => Durum çubuğunuzdaki veri, wifi ve pil simgelerini değiştirmenizi sağlayan modül.

XSSID Indicator => Durum çubuğunda Wi-Fi SSID'yi gösteren modül.

XInternalSD => Dahili sd kart indirme yolunu değiştirmenizi sağlayan modül.

MinMinGuard => Uygulamalardaki reklamları engelleme modülü.

GravityBox (JB)/GravityBox (KK)/GravityBox (Lollipop) => Telefonunuzu tamamen özelleştirebileceğiniz modül.

Flat Style Keyboard Pro => Google klavyenin renklerini değiştirebileceğiniz modül.

Not: Modül isimlerine tıklayarak, ilgili konulara gidebilirsiniz yada eklentiden paketi indirip tümüne sahip olun :)

arkadaşlar yardım edin

Üst Alt