JossLauncher_v2.00(424) Türkçe metyuu edited by HaSaNd.

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
JossLauncher_v2.00(424) Türkçe metyuu edited by HaSaNd.
Arkadaşlar herkese merhaba.JossLauncher_v2.00(424) Türkçe metyuu adlı launcheri editledim .Program Nokia C7-00,N500&N603 denenmişitir.Değişenler alt bar galasy s3 menu bar ile değiştirildi,menü arkaplanı değitirildi,menüdeki (sistem,,uyg,..vb) yanında yer alan ikonları sildim. &vb ozellikler değiştirldi.
Not:Programın editlenmemiş türkçe hali:JossLauncher v2.00(424) Symbian^3 Unsigned (Android) Türkçe Metyuu - MaxiCep
Launcher kullandığım tema:Galaxy S6 Style Edited by HaSaNd. - MaxiCep

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ozcanb02, @Hidayet ve onursan

SirProNauth

Üye
Bir tek ana menüdeki duvar kağıdı falan olmamış. Birde daha fazla widget olsa :)

omer.talha

omer.talha

Üye
:tşk: ama indirmicem

codern

codern

Üye
tesekkurler on numara olmus :)

omer.talha

omer.talha

Üye
@Hasand. 1 sene dir not 4 style temani kullanıyom sıkıldım buna benzer her şey DEĞişmiş bi tema daha lazım

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Eduardo58

Eduardo58

Üye
oruç başıma vurdu herhalde :ehe
İhbar etme gibi olup da yanlış anlaşılmasın ama abi şu avkon2 yi sen paylaşmıştın diye hatırlıyorum: Wp8 style buton &4.5 g avkon edited by HaSaNd. - MaxiCep Bilmiyorum tam olarak denemedim bu avkon2' yi ama SS lerden tanıdık geldi sanki :hmmm
Bu arada Allah kabul etsin orucunu biz de tutuyoruz bakalım hiç bitmesin Ramazan gibisi var mı :D Yalnız abi öyle yemişim ki midem acayip oldu 3 yumurta + 2 yeşil soğan, birkaç dilim salam, birkaç dilim peynir, yarım büyük simit, 1 brdk çay, 1.5 L su :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
rıca ederim iSa
ıSa hayırli ramazanlar sanada
İhbar etme gibi olup da yanlış anlaşılmasın ama abi şu avkon2 yi sen paylaşmıştın diye hatırlıyorum: Wp8 style buton &4.5 g avkon edited by HaSaNd. - MaxiCep Bilmiyorum tam olarak denemedim bu avkon2' yi ama SS lerden tanıdık geldi sanki :hmmm

Bu arada Allah kabul etsin orucunu biz de tutuyoruz bakalım hiç bitmesin Ramazan gibisi var mı :D Yalnız abi öyle yemişim ki midem acayip oldu 3 yumurta + 2 yeşil soğan, birkaç dilim salam, birkaç dilim peynir, yarım büyük simit, 1 brdk çay, 1.5 L su :D
dogru avkon 2 yi o paylaştım ama editledıgım belirtim saygılarımla

Eduardo58

Eduardo58

Üye
rıca ederim iSa

ıSa hayırli ramazanlar sanada

dogru avkon 2 yi o paylaştım ama editledıgım belirtim saygılarımla
Hayır yanlış anladın :) İsa abi hep benim paylaştığım konuları editliyosun deyince böyle söyledim. ;)

süperdodocuk

Üye
qt hatası

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt