Telefon kendini neden resetler?

Sponsorlu Bağlantılar

Sniper2023x

Üye
    Konu Sahibi
Telefon kendini neden resetler?
Telefon kendini neden resetler?telefon kendini resetlemese nolur?telefonun kedini resetlemesini engellicek program var mı?telefon kendini nasıl resetler?kapandıktan sonra kendini nasıl açar?kendini açabiliyosa telefon kapanmamış olur tam anlamıyla

Haluk.

Haluk.

Üye
:hmmm düşünüyorum sanırım 95464135123131 yıl sonra cevabı verebilirim.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Ne kullanıyorsun dostum Sen :)

Anil-D

Anil-D

Üye
ben 2 bucuk senedir kullanyrm bende yok nasıl yaptın

asigsasi

asigsasi

Üye
bu nasıl bi soru :ehe tam fıkra gibi :ehe

yaren_dede

yaren_dede

Üye
telefon kendini resetliyorsa demekki cihaz zorlanıyor demektir. Zaten normaldede reset atmasa bile telefonu kapatıp açmak telefonun kendisine gelmesini sağlayacaktır tabi bunu manuel olarak güç tuşunu kullanarak yapmak daha iyi :)

belki ram kullanımından kaynaklı bir sorun olabilir, yazılımı tekrar yüklersen yada cfw yüklersen sorun düzelebilir

codblackops2

codblackops2

Üye
Babam boyle pasta yapmayi nereden öğrendi?

achambo

achambo

Üye
telefon canı sıkılınca gerekli ilgiyi göstermezsen trip atmaya başlar veya çok yüklenirsen sıkılır kendine mola veya dikkat çekmek amacıyla reset atar. Telefon reset atmazsa kafayı yemeye başlar ve kendisi atmasa da zorla sana attırır en son ihtimal olarak. Telefonu genelde uygulamalardaki hatadan veya doluluktan ayrıca fazla moddan reset atmalar olabilir engellicek program bulunamadı şuana kadar bulursan paylaşmanı isterim. Telefon resetlerken kendini tam kapatmaz aslında böyle çaktırmadan kapanıyomuş gibi yapar sen de aa ne güzel reset atıyo dersin sonra bunun derdi ne diye düşünürsün ve konu açmaya, format/flash atmaya ihtiyaç duyarsın. Tam anlamıyla kapanmamış olabilir çünkü bazı modlar reset ile çalışmıyor reset atınca.
Reset atmada telefon son olarak bir işlem bırakılıyo ve o işlem pil olmadan çalışabiliyo telefona ortamdaki enerji veriliyor ve açılmasını tetikliyor bir bakıma hava ile temas edince otomatik telefon geri açılıyo fakat kapatma yapınca hiç işlem kalmıyo (saat,alarm hariç) ve komple telefon kapalı oluyo yeniden başlatmada en sağlıklı yöntem kapat-açtır

Legendary.

Legendary.

Üye
Oldu o zaman

manolyam63

manolyam63

Üye
cok degısık bır soru ben cevap bulamadım...

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
televizyonlardaki pazarlama programları gibi omuş bian zorla bişey satıcaksın sandım :D

iOSait

iOSait

Üye
Telefon kendini neden resetler?telefon kendini resetlemese nolur?telefonun kedini resetlemesini engellicek program var mı?telefon kendini nasıl resetler?kapandıktan sonra kendini nasıl açar?kendini açabiliyosa telefon kapanmamış olur tam anlamıyla

Sorununu anlmadim ben telefonun kendini resetlemesi yazilimsal bir sorun veya bir uygulamadan kaynakli olabilir hic bir telefon kendi kendine acilmaz

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
bugün başıma geldi sabah operada gezinirken birden bire telefon reset attı(kasılma veya ısınma olmadan) senin başına gelende böyle bişey mi?

Anil-D

Anil-D

Üye
uygulamalardan yada fonttan reset atar

AHMED...

AHMED...

Üye
telefonun işlemcisi ısınınca işlemciyi rahatlatmak veya kasılmadan kurtarmak için yine işlemcisini koruması adına atıyor diye biliyorum çünkü fan yada soğutucu yok :D mantıklı mi :)

ImmorTaLAndroid

ImmorTaLAndroid

Üye
Nasıl oldu

Anil-D

Anil-D

Üye
fanlı telefon yokki zaten

AHMED...

AHMED...

Üye
yok yani :D

Sniper2023x

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 telim tele sorcerer yüklemiştim tam exact searche bastım tel kapandı bnm de aklıma takıldı:D

loyloycu

Bnm de telefon reset atiyo hemde cok sık daha yeni elime aliom watsapa falan giriom rs atiyo mesela google play store ya giriom .ekran mavi olup reset atiyor oysa isinmadan kasmadan .muhtemelen rom ve rootdan kaynakli bisey eger snnde varsa root rom ya romu geri al . Yada baska rom yukle. Eger yoksa atmani oneririm rom ve root.

Üst Alt