Spor PES 2014 HD Symbian^3 [2015 güncel transferler]

Sponsorlu Bağlantılar

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş başka bir siteye upload eder misin ? Tus Files fena fake atıyor. Tus files yüzünden pcmin çöktüğünü bilirim.
Diğer linkten indir kardeş
Arkadaşlar süper lig yapma çalışmamız devam ediyor
Abi ben yaptım ellerinize sağlık. Bide marsilya ile oynanmıyo oyundan atıyor.

Sportoto Süperligide sabırsızlıkla bekliyorz.
O benden kaynaklanmıyor 14 e çeviren arkadaş ufak bi hata yapmış

• Beğen
Tepkiler: Jan
codern

codern

Üye
arkadaslar yeni sezon yeni transferlerle yayinlanacaktir suan icin forma ve yuzleri halletmeye calisiyoruz bilginize sunulur...

• Beğen
Tepkiler: Raso66
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Sağol

AhmetTekin2405

AhmetTekin2405

Üye
arkadaslar yeni sezon yeni transferlerle yayinlanacaktir suan icin forma ve yuzleri halletmeye calisiyoruz bilginize sunulur...
En yakın zamanda bekleriz.. :)
Bide Marsilya sorununu halletmenizi tavsiye ederim çünkü herhangi bir uefa maçında oyundan atıyo onla eşleşmemek için dakikalarca dua ediyorum :)

codern

codern

Üye
Bide Marsilya sorununu halletmenizi tavsiye ederim çünkü herhangi bir uefa maçında oyundan atıyo onla eşleşmemek için dakikalarca dua ediyorum :)
elimizden geldikce hizli bitirmek istiyoruz marsilyanin durumuna gelince suana kadar hic marsilyayla mac yapmadim :D onuda halledecegiz insallah

kirazz28

Üye
arkadaş pes11 tele kurulu ama private dosyasında 20038980dosyası yok bi yardm edn

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim rakip olunca sıkıntı olmaz sen alınca sıkıntı olur :)
arkadaş pes11 tele kurulu ama private dosyasında 20038980dosyası yok bi yardm edn
rom patcher dan yamaları aktif et. Hangi hafızadaysa o private ye bakmalısın

Jan

Jan

Üye

Oyun için dua mı ediyorsun pes doğrusu :)

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
thug life ne demek ? :)

aslan2130

Üye
ya böyle birşey olablirmi ya onca site dururken bu bomboş sitelere yapiyorsnuz anlamiyorum

Jan

Jan

Üye
Sen neyden bahsediyorsun aslan kardeş :hmmm

aslan2130

Üye
siteye girdiğimde reklam üstüne reklam abicim on numara siteler var multiupload gibiler bu tür reklamli sitelere neden yüklüyolar anlamiş değilim

• Beğen
Jan

Jan

Üye
Hee anladım haklısın kardeş bazen telefon ile girildiği için reklamlı sitelere yüklüyor olabilirler, O zaman sana bir görev vereyim :) Sen böyle şeyler ile karşılaşmamak için yeni bir konu aç bizleri ve bilmeyenleri bilgilendir ve yükleme yapacağımız ücretli ücretsiz siteleri kolay olanları zor olanları hataları çözümleri vs.. olarak yaz ve paylaş kardeşim olur mu :)

yuimha

Üye
beyler ben yalnız private klosörünü bulamadım

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
beyler ben yalnız private klosörünü bulamadım
rom patcher yükle ordaki yamaları aktif et çıkar.. X plore kullanmalısın.. Hangi hafızaya yüklediysen onun private sine bak

yuimha

Üye
bro şimdide numaralı klosörü açamıyorun database yok

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Doğru klasörü açtığına emin misin database olması lağzım.

• Beğen
Jan

Jan

Üye
Raso kardeşim yeni transferler oldu bu sezon bunları da değişecek misin ?