Symbian Belle [windows Phone 8] V.4

Sponsorlu Bağlantılar

vasapmen

Üye
arkadaşlar nokia c6-01 için söylüyom diğerleri içinde geçerlidir verdiğim linkdeki dosyayı indirin ve içindeki ınstall ve dosu hafıza kartına! atın bazı telefonlarda zaten aynı isimde dosya var diyecek onlarda değiştir deyin diğer teller için direk atın ve ınstaldeki yükleye bildiğiniz kadarını telefona yükleyin dosbox.sisi en sonda yükleyin ve menüye girin o arada dos box adında bi uygulama olacak onu açın alın size windows3.1 for symbian S60 işte link:

• Beğen
Tepkiler: yasin213, killlerman ve Jan

Jan

Jan

Üye
Kardeşim bunu konu halinde açsaydın ya :) Sen denedin değil mi ? Teşekkür ediyorum şimdiden :)

• Beğen
Tepkiler: vasapmen

vasapmen

Üye
evet beyler ben kendi telefonumda yaptım şuan herşeyi yapıyorum

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Bu jaf nedir ne işe yarar bilgilendirir misiniz beni arkadaşlar ?

yasin213

yasin213

Üye
Bu jaf nedir ne işe yarar bilgilendirir misiniz beni arkadaşlar ?
Yazılım yüklemede kullanılır. Eğer telefonun hiç açılmıyorsa, internetten yazılımını bulup bu program ile telefonuna atabilirsin. Bu konuda arkadaş kendi düzenlediği yazılımı paylaşmış, yazılımı indirerek JAF programı ile telefonuna atabilirsin. Nasıl yapacağını bilmiyorsan anlatabilirim.

Jan

Jan

Üye
Yok ona gerek yokda jafsız atamaz mıyım bu yazılımı ?

yasin213

yasin213

Üye
Yok ona gerek yokda jafsız atamaz mıyım bu yazılımı ?
Hiç JAF'sız CFW yüklemedim. Neden JAF'sız yüklemek istiyorsun?
arkadaşlar nokia c6-01 için söylüyom diğerleri içinde geçerlidir verdiğim linkdeki dosyayı indirin ve içindeki ınstall ve dosu hafıza kartına! atın bazı telefonlarda zaten aynı isimde dosya var diyecek onlarda değiştir deyin diğer teller için direk atın ve ınstaldeki yükleye bildiğiniz kadarını telefona yükleyin dosbox.sisi en sonda yükleyin ve menüye girin o arada dos box adında bi uygulama olacak onu açın alın size windows3.1 for symbian S60 işte link:
Kardeş bunu bir konu açıp paylaşsan daha iyi olur. Bir de çok teşekkür ederim.

Jan

Jan

Üye
Çünkü jaf ı kurdum ve hata verdi kardeşim bana jaf kullanımı nasıl olur onu anlatır mısın :)

yasin213

yasin213

Üye
Çünkü jaf ı kurdum ve hata verdi kardeşim bana jaf kullanımı nasıl olur onu anlatır mısın :)
Sanırım Windows7 kullanıyorsun. Değil mi?
Konuda kirlilik yapmayalım. Özelden konuşalım. Sorun çözülürse yazarız.

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Yok ben c6 01 Special yüklü :) jaf benim tel için uygun değil
Konu neden kirlensin ki kimse kimseyi sövmüyor bilgi alış verişi yapıyor paylaşıyor ve konuşuyoruz bunda kirli bişi varsa hiç yazmayayım sileyim tüm yazdıklarımı : ?

yasin213

yasin213

Üye
Yok ben c6 01 Special yüklü :) jaf benim tel için uygun değil
Konu neden kirlensin ki kimse kimseyi sövmüyor bilgi alış verişi yapıyor paylaşıyor ve konuşuyoruz bunda kirli bişi varsa hiç yazmayayım sileyim tüm yazdıklarımı : ?
Yok kardeşim, JAF sorunları uzadıkça uzuyor ve çok fazla. Ben o yüzden özelden konuşalım yazdım.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Resimler Güncellendi

Üst Alt