Yardım Htc One M8 Yazılım Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

kursatgemalmaz

Üye
    Konu Sahibi
Htc One M8 Yazılım Güncelleme
Merhabalar.yurt dışı ithalat imei atılmış rootlu m8 telefonuma yazılım güncelleme nasıl yapabilirim.acil yardım istiyorum.sürekli sistem güncellemesi mevcut uyarısı alıyorum.ama yüklemeyi yaptıktan sonra şu uyarıyı alıyorum:Telefonunuzun, sistem yazılımının değiştirilmiş bir sürümünü çalıştırıyor olabileceğini belirledik. Korunmanız için telefonunuzu güncelleştiremiyoruz. Lütfen telefonunuzu güncelleştirmek için telefonunuzu resmi HTC sistem yazılımına geri döndürün. Eğer sistem yazılımını değiştirmediyseniz ya da sisteminizi değiştirme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa.. Lütfen yardımcı olun..

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
bende bunu uyguladım

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
@kursatgemalmaz eger İMEİ atılmışsa güncelleme alamazsınız ama pasaport kayıtlı ise rahat rahat alman gerekli

@By_aLpKuN un mesajını deneyebilirsiniz

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
@kursatgemalmaz eger İMEİ atılmışsa güncelleme alamazsınız ama pasaport kayıtlı ise rahat rahat alman gerekli

@By_aLpKuN un mesajını deneyebilirsiniz

HTC'lerde güncelleme alabilmenin IMEI ile bir ilgisi yoktur.Tamamen CID(Bölge) koduna bağldır.Güncelleme yapabilmek için cid kodunu 111111'den M__27 dönüştürmesi yeterlidir.

Misafir - 519566

Benim htc m8 aldigimdan beri guncelleme gelmedi bir arkadasta aynisi var ama ona geldi sebebi nedir

Üst Alt