Galaxy S3 i9300 Galaxy S3 i9300 Güncel Firmware Listesi [07.11.2014]

Sponsorlu Bağlantılar

Musti190738

Musti190738

Üye
arkadaşlar galaxy s3 cihazıma 4.1.2 sürümünü yükledim fakat pc'ye bağlayınca şarj oluyor ama pc görmüyor bu sorunu nasıl düzeltirim ?

McBoltt60

McBoltt60

Üye
[YaRDıM]
beylerrr Fmradio.apk ve odex gerekli
uplod ederek paylasan olursa sevinirim ...

tetrapetrol

Üye
1 haftadır düzgün çalışan rom durduk yere reset atıyor çalışırken hiç hata yok süper hızlı sorun nerde olabilir

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye

Macaristan sürümü kurdum gayet güzel çalışıyor hatta bi güncelleme daha geldi 142.21MB boyutunda

crekerrr

crekerrr

Üye
Ben italy stock rom 4.3 kullaniorum gerckten basarili. Acaba italy ve ayni zmnda bu konu basligindki firmware (leri) i kullanip şu firmware dha ii italyden diyck oln kullnci var mi ? Ama genel manada konuyu acan sayin arkadaşa italy stock 4.3 'u de eklemesini de tavsiye ederim. Tlfndaki turkiye stock 4.3 romdan cok daha iyi bence italy hatta dag kadar fark var diyerek abartabilirim :)

tetrapetrol

Üye
Macaristan sürümünde türkçe dil desteği varmı

crekerrr

crekerrr

Üye
==> samsung s3 italy stockrom ben custom rom hastası olmuştum bı ara cok rom yukledım gunde 6 tane rom yukluyordum sonra bu stockromu kesfettım ve hız olsun şarz olsun çok verim aldım geçen gun cm12.1 yukledım ertesı gun gerı italy'me döndüm (ben ona italym diyorum ) ve sonra kendıme soz verdım bır daha asla rom yuklemeyecem dıe :) kurmak ıstersenız burada lınkı var. lutfen odinle rom yuklemede pro'laşmış olanlar yuklemeyı denesin. pro olmayanlar da ıyıce arastırıp denesınler. yoksa mazallah bırsey olur uzulurum. kaş yapalım derken goz cıkarmayalım demi ama. (konu başlıgı acıp ordan yazmak ısterdım sıze ama beceremedım) aslında çok heves edıyorum adminin gelip konu sabıtlenmıstır teşekkurler dıyor ya abi çok heves edıorum ılerde bı konu acarım belkı . :) tesekurler saygılar.

• Beğen
Tepkiler: turancen

tetrapetrol

Üye
birazdan kurucam inşallah abarttığın kadar vardıt bende custom hastasıyım haftada bir değişiklik yaparım ama sıkıldım temiz bir rom arıyorum sorunsuz knox sayacı oldu 180

crekerrr

crekerrr

Üye
Temiz kurulum yaparsan(ben mega vipe yptim kurmadan ) abrttgm kdr oldgnu gorecksin
Bir de titanium back up ile kurulumda glen bazi uygulamalari kldir hangilerini kastettgmi custom rom hastasiyim diyecek kdr varsan anlarsin dostum :))

tetrapetrol

Üye
imei gitmez umarum arıza pach le durum düzelir sanırsam
derin uyku sorunuyla karşılaştınmı him peki

crekerrr

crekerrr

Üye
Karsilasmadim. Zaten custom olmadigindan oyle aksilikler cikmiyor. Ama imei olayını blmiom klon dgl benim imei o sorunla hic karsilasmadim nasil cozulecegini de blmiorum dostum

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Romu yüklemek istiyorum inşallah nordic ve Türkiye romundan iyidir

PriveT

PriveT

Üye
==> samsung s3 italy stockrom ben custom rom hastası olmuştum bı ara cok rom yukledım gunde 6 tane rom yukluyordum sonra bu stockromu kesfettım ve hız olsun şarz olsun çok verim aldım geçen gun cm12.1 yukledım ertesı gun gerı italy'me döndüm (ben ona italym diyorum ) ve sonra kendıme soz verdım bır daha asla rom yuklemeyecem dıe :) kurmak ıstersenız burada lınkı var. lutfen odinle rom yuklemede pro'laşmış olanlar yuklemeyı denesin. pro olmayanlar da ıyıce arastırıp denesınler. yoksa mazallah bırsey olur uzulurum. kaş yapalım derken goz cıkarmayalım demi ama. (konu başlıgı acıp ordan yazmak ısterdım sıze ama beceremedım) aslında çok heves edıyorum adminin gelip konu sabıtlenmıstır teşekkurler dıyor ya abi çok heves edıorum ılerde bı konu acarım belkı . :) tesekurler saygılar.
Paylasim icin tesekkurler. Deneyecegim en kisa zamanda. Hatta kismetse bugun :) Su an indiriyorum.
Ayrica The Shadow konu icin tesekkurler.

• Beğen
Tepkiler: crekerrr
turancen

turancen

Üye
Bende indiriyorum bakalım nasıl bir rommuş :)

turancen

turancen

Üye
Kardeş rom harika, şu anlık stabil çalışıyor ve gayette akıcı :)

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Şuanlık derken sonra sorunmu çıkar custom romlar gibi

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Custom romlarda bozulma olur biliyordum tr stock kullanıyorum indirme şansım olursa bunu deneyeceğim arkadaşın dediği kadar iyidir insinşallah

turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar crekerrr paylaştığı italya stok romu mutlaka yükleyin :) 3 gündür kullanıyorum stabilize bozulma olmadı, menü geçişleri ve uygulama geçişleri diğer romlara nazaran gayet hızlı, romu root yapıp gereksiz bütün programları kaldırdıktan sonra(bilenler için diyorum) telefon daha iyi bir kullanım sunuyor.

Hiçbir kernel felan yüklemedim

Rom linki, odin ile yükleniyor. romun ram kullanımı 600 lerde geziyor

Çok çok önemli not: Arkadaşlar internet tarayıcı yüklemek isterseniz sakın ha sakın google chrome yüklemeyin, telefonu şişiriyor ve stabilizesi bozuyor, deneyim dedim telefon inanılmaz derecede kasıyor, bir tarayıcı bunu nasıl başarır anlamış değilim, s3 ün rami 1 gb olduğundan telefona yaramıyor google chrome, benden size tavsiye, başka tarayıcılar yükleyin, mesela yandex, dolphing, ve benzeri

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: crekerrr
crekerrr

crekerrr

Üye
kullanıp beğenen arkadaşlar var , ve bu beni gerçekten mutlu etti, ibrahim ok elımden gelse google driwera da upload ederdım ama malesef wılesım yok yaz sebebıyle
Paylasim icin tesekkurler. Deneyecegim en kisa zamanda. Hatta kismetse bugun :) Su an indiriyorum.
Ayrica The Shadow konu icin tesekkurler.

beğendiniz mi yorumlarınızı merak edıyorum